Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako Zvezda okrene pojescu gumu od bicikle svega mi...

    Comment


    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
      To je to...A dekard vec poceo da slavo, polako, oni su pravljeni za trofej.
      Sta je to, to ? Dali smo 1 trojku i jos 5 poena preko toga za 10 minuta. Sad sve sto imamo na parket bez pardona pa kako bude.

      Comment


      • Nije realno da dobihemo uz ovakvo sudjenje i ovakvu ekipu bez dva igraca, cuvati se za petu i tu dati sve od sebe pa sta bude..

        Comment


        • Originally posted by suptil View Post
          Sta je to, to ? Dali smo 1 trojku i jos 5 poena preko toga za 10 minuta. Sad sve sto imamo na parket bez pardona pa kako bude.

          Tako je.
          Mi imamo 2:0 u pobedama.
          Ne postoji čovek na planeti koji veruje da možemo da izgubimo seriju.

          Comment


          • Toliko neiskoriscenih napada, pa ne moze to da prodje nekaznjeno..
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
              Tako je.
              Mi imamo 2:0 u pobedama.
              Ne postoji čovek na planeti koji veruje da možemo da izgubimo seriju.
              Ti rece stotka i u Titogradu,ja verukem ako se igra peta, i bez Grka jaci su.

              Comment


              • Sva igra nam se svela na dodaj Odžu....kakva bezidejnost.
                Last edited by torpedo; 17-04-19, 19:48.

                Comment


                • Piiii bre Davidovac
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • A jbt pa nude se i dalje a mi ne mozemo nista

                    Comment


                    • Mislim da je sada u najvećim ljubiteljima lika i dela Čovića jr i Tomića jasno šta se dešava kada u najvažnijoj utakmici sezone, ostaneš sa pola pleja u timu. Izmoriše Berona i Riversa na prenosu lopte, dok su bili svežiji i šut je išao. Filip ne može nijednog njihovog beka da probije, zbog svoje fizičke limitiranosti, iako se zaista trudi. Dve dobre odbrane i stižemo.

                      Comment


                      • Bell mi je upravo ubio i zadnju nadu

                        Comment


                        • Kaze mentol sa O2 nije Zvezda losa sa SB, samo 7 promasenih

                          Comment


                          • Druze, pa da li je realno da ni jedan bek ne moze da probije dzeksona?

                            Comment


                            • ova Baroviću i ona tehnička Gogi iznuđene jer je sudija bio na manje od pola metra.

                              Comment


                              • A nudili su se i nudili ali kada za 18 min das 15p sta dalje da pricamo.

                                Comment

                                Working...
                                X