Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Celo poluvreme ne možemo okean sa palube broda da pogodimo.
    Da smo imali samo dve daske u glavi ....
    I ovo kad su okrenuli nudili su nam se sve vreme.

    Ništa za dva dana je druga utakmica.
    Druga utakmica - drugačija igra.

    Malo pameti nam samo treba.
    Oni su razbijena banda koju smo mi vratili u igru.
    Last edited by Jaqen Hghar; 17-04-19, 20:01.

    Comment


    • kako smo se ugasili...uhhh

      Comment


      • To bi bilo to.

        Comment


        • Strasno kakvo poluvreme.

          Usrali se svi redom. Katastrofa.

          Comment


          • Ja nisam iznenadjen. Cele sezone protiv jacih protivnika smo losi u gostima. Plus bez Reglenda i Stratosa. Ovo mozemo da dobijemo samo u Bg i samo na ludacku energiju.

            Comment


            • Sad kad počnu sjevat sopštenja
              Aj valjda su nešto iz ove utakmice naučili.

              Comment


              • Sunce ti zarko 22p za poluvreme.

                Jebo nam je Dzekson mamu. Ugasio bekove. Fali Strasovo guranje u reketu.

                Sto se mene tice peta moze odmah. Tesko iskreno.

                Comment


                • Zasluženo su nas dobili. Dok je išao šut u prvom poluvremenu bili smo dobri, pre svega najviše zahvaljujući Riversu. Drugo poluvreme očaj, čak i kad su nam se nudili promašili smo otvorene trojke. Uništili su nas odbranom, zatvorili reket, Berona premlatili i uglavnom smo pokušavali na silu. Idemo dalje, tu je četvrta utakmica. I ovakvi mislim da ih možemo dobiti, dobro analizirati ovu utakmicu i odigrati pametnije u petak.
                  Last edited by Karamazov; 17-04-19, 20:09.

                  Comment


                  • Sut nas je izdao da smo ubacili 5 trojki bio bi egal. 30 poena nam je trebalo za egal u drugom poluvremenu. JBg...

                    Comment


                    • cestitke na borbi ,desetkovani smo ...jako je to tesko izneti sada ...idemo dalje ..koncentracija na sledu utakmicu

                      Comment


                      • Ali koliko problema cim su zaigrali agresivnije u odbrani. Totalno bez ideje sta bismo, a po svim verovatnocama sut morao da stane, kad-tad
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ljudi sudjenje,publika sve je katastrofa ali jaci su ovako kad nismo kompletni jbg , da probamo u majstorici uz publiku nesto pa sta bude..

                          Comment


                          • Nije ni lako bez dvojice igrača. Oni jesu bili bolji ali nisu ni ništa posebno odigrali. Ako i izgubimo sledeću, siguran sam da u Pioniru nemaju šta da traže.

                            Comment


                            • Mene brine to da Beron do poslednjeg suta nije imao otvoren sut. Dzekson je razbio nase bekove. A kako je sut stao tako je i njima raslo samopouzdanje. Jbg imamo jos dve utakmice i nadu.

                              Comment


                              • Kod Berona je problem što mora da prenosi loptu, organizuje igru i sam pravi pozicije za šut. Previše je, mnogo snage troši.

                                Comment

                                Working...
                                X