Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo da nam i Regland ne postane ,,neposlušan"...
    jer je opet sinoć zamerio Filipu što je prvo premerio teren sa loptom, a onda,
    kada je komentator rekao: ,,lopta je još uvek kod Čovića...još 7 sekundi do kraja napada..." Regland dolazi do njega da je uze.

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      A tata bas ne gotivi Vesica. Osim sto sede u Pioniru zajedno.


      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

      Kada si vlast i kada od tebe nekima zavisi finansijski priliv, mnogi će sa tobom sedeti voleli te ili ne.

      Comment


      • Dobro Hiena odbranio si cast Zeleznika, daj vracaj Sarca da mi odgovori na pitanja..dugo mu treba da sastavi odgovor
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by salelesa View Post
          Mezimče je trebalo poslati jutros ispred Lidl-a da vežba probijanje protivničkih blokova..
          hahhahahhahahah
          Presao igircu!!!

          Comment


          • Originally posted by la haine View Post
            Odmori malo sine, mnogo si zapenio.
            Skoro si iz bana, i opet licno napadas ljude. Ajde stani na loptu...

            Comment


            • A da ti prvo pogledaš ko koga napada? I iz tog bana iz koga sam se vratio otišao sam u isti tvojom rukom sa 5 dana zakašnjenja jer sam nazvao ljude "pudlicama". Ti si sebi mnogo dozvolio.

              Comment


              • Izvinjavam se sto kasnim sa odgovorom, ne mogu pojedinacno svima ali cu pokusati iz par recenica da odgovorim svima.

                Nisam LosmiSk ni 5 sekundi potrosio da razmislim o ovom odgovoru nego sam poslednjih dva ipo sata se smarao sa fudbalom i onda odgledao defanzivnu kliniku naseg bivseg trenera. Cudi me da imas vremena da se kacis na forumu a tvoj klub uspesno zapoceo El, nema veze bice utakmica sa Futurom i Dackom, tu mozete da nadjete neku pobedu u ovom takmicenju. Meni je poslednja stvar na svetu da pisem na forumu kada moj klub igra.

                Ja i dalje stojim iza toga da se ne slazem sa tim da FC3 igra u prvom timu i napisao sam vise puta, ja zbog njega u timu ne mogu navijati protiv KKCZ.
                Po tome se razlikujem od pojedinih ovde da bi vise voleli da izgubimo nego da pobedimo sa FC u timu.

                Nemam nameru da ulazim u bilo kakvu raspravu ovde sa observacijama zasto Filip a ne Stefan Markovic.

                Neka ovde ostane zabelezeno , ja na Losmijevu stranu ne mogu nikada preci jer on je navijac Bayerna a ja navijac KKCZ i to ni jedan FC3 u timu nece promeniti.

                Comment


                • Originally posted by la haine View Post
                  A da ti prvo pogledaš ko koga napada? I iz tog bana iz koga sam se vratio otišao sam u isti tvojom rukom sa 5 dana zakašnjenja jer sam nazvao ljude "pudlicama". Ti si sebi mnogo dozvolio.
                  Gde je on tebe napao? Ostavio ti smajlije na post? Ajde ne foliraj.

                  Da kaznjen si sa zakasnjenjem, jer nisam video pre toga zbog obaveza. Na tvoju zalost, ne zastarevaju ti prekrsaji.

                  Sve prituzbe na moderaciju, znas gde mozes da ostavis. Tako da slobodno...

                  Comment


                  • Na koga da se žalim? Da li si ti realan? Svakodnevno trpim sinhronizovane grupne napade likova koji hoće da prestanu da navijaju za Zvezdu jer u njoj igra FČ, nazivanja botom, obraćanja sa "nemoj da se blamiraš", i da ne nabrajam sad. A onda baniješ za epitet pudlica. Sve na drugoj strani se ignoriše.

                    Comment


                    • Ti Sarac kao da si 8 razred osnovne.. Stvarno sta ti pises, nema smisla...Dobro je da na pocetku se vek raspises a tamo u Aprilu, Martu, nestanes...Videcemo i ovaj put..Napisao sam, titula bez FC, sa njim gubimo u1/2 pa ti kako hoces..To dal on dao kos, asistirao ...totalno nebitno..stvar je takva da je to veliki hendikep kad se budu vodili pravi ratovi...ali nadam se zarad pravih ali i nas ''laznih'' navijaca da ce im doci iz dupeta u glavu... Ti si poptisao Markovica a ne ja...cudno da si istrcao tako a covek vredi 1.1m
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Ti Sarac kao da si 8 razred osnovne.. Stvarno sta ti pises, nema smisla...Dobro je da na pocetku se vek raspises a tamo u Aprilu, Martu, nestanes...Videcemo i ovaj put..Napisao sam, titula bez FC, sa njim gubimo u1/2 pa ti kako hoces..To dal on dao kos, asistirao ...totalno nebitno..stvar je takva da je to veliki hendikep kad se budu vodili pravi ratovi...ali nadam se zarad pravih ali i nas ''laznih'' navijaca da ce im doci iz dupeta u glavu... Ti si poptisao Markovica a ne ja...cudno da si istrcao tako a covek vredi 1.1m
                        Ja sam se istrcao za Stefana Markovica based upon pregovora koji su vodjeni, brzopleto gledao najavu zastava na twitu, nisam se samo ja ispalio, mnogo njih. Da li ti stvarno mislis da su Ragland i Stefan Markovic moguci u jednom timu, i da li bi ovom timu vise legao Stefan Markovic umesto Raglanda.
                        Ovde je drvlje i kamenje bilo bacano na Raglanda da on nije fit za nas, kao i Stratos, Faye, Borisa ,Lazica, da ne nabrajam dalje , ne postoji igrac ovde u ovom rosteru koji je po ukusu velikih poznavalaca kosarke. Za svakog ce se naci mana i predloziti neki igrac iz Glige ili nekog Kipra, Bugarske ili vec neke no name lige.
                        Ako smatras da je pracenje KKCZ vaznije od posla od kojeg zivim i da moram da budem prisutan ovde a ne tamo gde radim zbog kosarke i da to meni spocitas kao da bezim sa foruma, pa ti mnogo pridajes znacaju ovom forumu i neophodnosti pracenja istog.

                        Tomica bi trebalo smeniti odmah jer je pokazao da on ne odlucuje nista u ovom timu jer mu je nametnut FC3 i da ide na svoju stetu ocigledno jer covek sve zvanicne utakmice pogubi sa njim. Ima tri bolja igraca na tribinama ali ih ne uvodi jer mu NC svaki dan vrsi mobing i gura mu sina u tim.
                        AKo nema svoje ja kao trener neka lepo podnese ostavku da ga ne bi oterali navijaci sa foruma silnim demonstracijama zbog NC u timu, bolje mu je sada to da uradi da ne rizikujemo sa playoffom.
                        Uostalom ti si vec nas proglasio pobednicima, samo treba FC3 skloniti kada dodje playoff i prica gotovo. Dajte sampanjac i pravac Kalis.Ziveo.

                        Comment


                        • Stefan Markovic mozda ima 1,1 milion (iako je to minuli rad jer trenutno na trzistu vredi dosta manje), ali to je zagarantovana suma koju ce dobiti od Himkija igrao ili ne igrao. Prema tome ako ne igra, Himkiju se vise isplati da ne igra za tipa 800-900 hiljada nego da ne igra za 1,1 milion. Zvezdi se sigurno isplati. Stefanu se valjda isplati da za iste pare igra u svom rodnom gradu, nego da ne igra. Prema tome, ne vidim gde je problem, sem ako je u tome da racunaju na njega u nastavku sezone

                          Comment


                          • Kako to misliš? Čoveku se više ne igra košarka, sa reprezentacijom je završio i ako njega pitaš njemu je super što sedi i prima €1.1mil. Zašto da se cima, trenira i plus da dobije manje para? Da zabode novi ugovor?

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Ja sam se istrcao za Stefana Markovica based upon pregovora koji su vodjeni, brzopleto gledao najavu zastava na twitu, nisam se samo ja ispalio, mnogo njih. Da li ti stvarno mislis da su Ragland i Stefan Markovic moguci u jednom timu, i da li bi ovom timu vise legao Stefan Markovic umesto Raglanda.
                              Ovde je drvlje i kamenje bilo bacano na Raglanda da on nije fit za nas, kao i Stratos, Faye, Borisa ,Lazica, da ne nabrajam dalje , ne postoji igrac ovde u ovom rosteru koji je po ukusu velikih poznavalaca kosarke. Za svakog ce se naci mana i predloziti neki igrac iz Glige ili nekog Kipra, Bugarske ili vec neke no name lige.
                              Ako smatras da je pracenje KKCZ vaznije od posla od kojeg zivim i da moram da budem prisutan ovde a ne tamo gde radim zbog kosarke i da to meni spocitas kao da bezim sa foruma, pa ti mnogo pridajes znacaju ovom forumu i neophodnosti pracenja istog.

                              Tomica bi trebalo smeniti odmah jer je pokazao da on ne odlucuje nista u ovom timu jer mu je nametnut FC3 i da ide na svoju stetu ocigledno jer covek sve zvanicne utakmice pogubi sa njim. Ima tri bolja igraca na tribinama ali ih ne uvodi jer mu NC svaki dan vrsi mobing i gura mu sina u tim.
                              AKo nema svoje ja kao trener neka lepo podnese ostavku da ga ne bi oterali navijaci sa foruma silnim demonstracijama zbog NC u timu, bolje mu je sada to da uradi da ne rizikujemo sa playoffom.
                              Uostalom ti si vec nas proglasio pobednicima, samo treba FC3 skloniti kada dodje playoff i prica gotovo. Dajte sampanjac i pravac Kalis.Zive
                              o.
                              Ovo boldovano ne razumem niti znam da je to neko ovde pisao bar...Nista te ja ne razumem sa kim se svadjas i sto ubacujes jos 5 najboljih igraca u pricu...Stvarno se ne secam ko je sta pisao tacno ali 90%samsiguran da nisu nista lose pisali o ovim igracima..

                              Ja samo dve stvari zameram..minutaza Dobrica i ovog backupa...ne kazem ja da neko mora da slusa, to je samo moje misljenje...da se ne vracamo na plejbook itd..ko zna kosarku njemu je jasno sta nam se sprema..jednostavna stvar..Siguran sam sa dobrim back up-om da uzimamo titulu...ne bi imali slabih tacki bar ne vidljivih..i za laika..

                              Napisoa sam ranije da je Ojo x faktor..da je tim dobar, da je Faye radnik..za ove strance glupo pisati EL kvalitet kad vidis sta sve igra po EL..oni su zlato..bas nemam zamerku na nista sem na te dve stvari...Tomic i strucni stab su dobri, nadam se da ce to korigovati, ako ne..dobro...imacemo ahilovu petu, mozda i uspeju da je sakriju kad bude trebalo..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by la haine View Post
                                Kako to misliš? Čoveku se više ne igra košarka, sa reprezentacijom je završio i ako njega pitaš njemu je super što sedi i prima €1.1mil. Zašto da se cima, trenira i plus da dobije manje para? Da zabode novi ugovor?
                                Ako je resio da mu ovo bude poslednja sezona u karijeri onda si u pravu. A ako ce odigrati barem jos jednu ko ce ga kupiti ako celu sezonu presedi na klupi, i po kojoj ceni? Pritom, uloga bi mu bila idealna jer ne bi bio vodeci plej nego back-up sto njegovom stanju i odgovara.

                                Comment

                                Working...
                                X