Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • jaci ste trenutno, mislim da bi nas dobili i sa 8 igraca..valjda vidimo i jednu dobru utakmicu do kraja

    Comment


    • Риверс до сада није отплатио 10% уговора, али ето му прилике у Подгорици да одигра једну крштену утакмицу, замени Перпера и донесе нам прстен.
      Ово вечерас не рачунам што је набио поене, то је било вађење пиштоља на мртво куче.

      Comment


      • Stratos je završio sezonu...sretne rane junačino.

        Comment


        • Originally posted by Wingwalker View Post
          Stratos je završio sezonu...sretne rane junačino.
          Штета, заиста штета. Мада ако је већ морало да се деси боље на 2:0 него раније, верујем да ћемо се прилагодити некако и без њега.
          Без два убедљиво најискуснија играча идемо у ПГ, једино нам остаје та психичка предност из прва два дуела где смо их на паркету тотално убили у појам.

          Comment


          • evo ja ću prvi...

            dugujem izvinjenje Tomiću "lažnom treneru" za sve loše što sam pisao o njemu tokom sezone...
            nating prsonal of korz.
            paranoja da će nam bez prvog pleja Gordić, Goga i Klarkovi uzeti brejk već u Beogradu,
            demistifikovana je najbrutalnije do nivoa:

            "aj sad malo i ti Nenadiću...!!!
            u Podgorici ako se Milan ovako seti i Radanova...gud inaf.

            bravo Zvezdo...neka pamte ovo par decenija ...cir-ka.
            Last edited by Wingwalker; 14-04-19, 23:11.

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              Razlika je što Dileje navijaju za sebe a Zvezdaši za Zvezdu.
              Istina ali je istina da su od 3 utakmice sa Partizanom prepoznali momenat (mozda cak i bili izazvani nacinom navijanja u 2 utakmici polufinalne serije) ali su def dosli u Pionir.
              Ne ulazim u politiku kluba i da li su davali ili naplacivali karte.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Ja čuo da Stratos još nije išao na magnetnu, tako da nema informacija o njegovom stanju još uvek. Veoma bitan igrač, čak mnogo bitniji od Reglenda, jer takvi igrači dobijaju velike utakmice. Jeste da imamo tri meč lopte, ali bez Perpera smo dosta slabiji, naročito na gostujućem terenu, gde je atmosferu još potpalio Repeša onim izjavama. Filip se odlično pokazao, neka iznese seriju do kraja i želim mu da sledeće sezone zabode neki ugovor van Srbije.

                Comment


                • Stratos zavrsio sezonu???
                  Idemo dalje. Sto nas ne ubije ojaca nas

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Do kada Bili ima ugovor?

                    Comment


                    • Ako mogu par reči o treneru. Ako ovako nastavi ima blistavu karijeru, da ima druge afinitete i prekookeansku ulogu.

                      Za razliku od raznih fanatika i šablonera čovek je ostavio slobodu svojim igračima i dao im da rade ono što najbolje rade.

                      Dobro je upravljao ekipom, snagom, izmenama. Nije dao niko od njih da izgori a ekipa spremna psihički kao nijedna Radonjićeva Zvezda koja je uvek imala alibi prizvuk.

                      A ovo je nikad teže vreme jer si uz Partizan imao i Budućnost i Cedevitu... Partizan koji je bolji tim od ove Budućnosti sigurno.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Istina ali je istina da su od 3 utakmice sa Partizanom prepoznali momenat (mozda cak i bili izazvani nacinom navijanja u 2 utakmici polufinalne serije) ali su def dosli u Pionir.
                        Ne ulazim u politiku kluba i da li su davali ili naplacivali karte.

                        Od Delija samo je falio bubanj i "dunjić" i možda "generalštab ...ostali su bili tu dobro raspoređeni

                        Comment


                        • Svakako da ne samo Laki vec svako od nas ima stav o svim pretresanim pitanjima i u mnogome se slazem sa njim ali iako neorganizovano, pre bih rekao bez zastava i drugih obelezja grupe (kako ne bi javno pojeli govna koj su sami posrali o ne dolasku na ABA takmice) ipak suprepoznali kritican momenat za klub i dosli da daju podrsku.
                          Semenkari bez njih daju "akademsku podrsku" koja lici na USA difens...difens...
                          Sa njima se i semenkar transformisu iz jagsnjaca u vukove.
                          Ipak ja i dalje ne opravdava pljuvanje.
                          Da ne bih pisao drugi post nadovezacu se u oom:
                          Na nekim frumima citam komentare o Lazinoj igri, pa i na ovom...elem, Laza igra istu odbranu kao i kod Ra ali pogotovo prosle godine nije imao podrsku tima, ove se to desavalo do plej ofa sporadicno.
                          Osim toga kod Ra su tu bili vhunski defazivci Kalina, Djenka, Danga, Jovic a prsle godine Roc, Feldin...
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Zato su Slovenci u proslom mecu znali sta rade, pa izbacivali orangutane iz prvih redova...

                            Sto se tice trenera ja jos uvek ne bih donosio pozitivan sud o njemu, posto u ovakvoj atmosferi Pionera nije bas tesko igrati, dok je protivniku to mucenje. Trenerski pecat se najvise vidi na gostovanjima gde nema publike da te gura i uliva samopouzdanje. Jedini je Tomic imao tu privilegiju da dovede igrace koje je on hteo, dok Dzasmin, Rimac pa i Alimpije su morali da se prilagodjavaju na neciji tudji tim.

                            Buducnost prolazi ono sto smo mi prolazili prosle sezone, i nadam se da ako izborimo Evroligu, da cemo potpuno izbaciti Miska Raznatovica jer su evroligaski timovi sa ovih prostora postali poligon za razigravanje i dizanje cene njegovim igracima.
                            Last edited by mmajstor; 15-04-19, 08:42.

                            Comment


                            • Ajd samo da se prestane sa poredjenjima Radonjica i Tomica....Rodonjic je jedan od nasih najtrofejnijih trenera u istoriji i zlatnim slovima je upisao svoje ime u istoriju kluba...Tomic jos nista nije uradio...Urose, nema te citave sezone i onda se pojavis da dokazujes neke poente i da trazis kavgu bez razloga...uzivaj malo i pusti druge da uzivaju u ovim sjajnim partijama...
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                                Ajd samo da se prestane sa poredjenjima Radonjica i Tomica....Rodonjic je jedan od nasih najtrofejnijih trenera u istoriji i zlatnim slovima je upisao svoje ime u istoriju kluba...Tomic jos nista nije uradio...Urose, nema te citave sezone i onda se pojavis da dokazujes neke poente i da trazis kavgu bez razloga...uzivaj malo i pusti druge da uzivaju u ovim sjajnim partijama...
                                Bravo, da nisam video ovaj post, zaradio bi ban. Sad bezim napolje, pa gledam GOT pa se vracam da napisem o "atmosferi" i frustraciji. .necu ni taxi uzeti, idem peske, da ako komisija lekara ne bude pricala o seriji
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X