Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Ja ga juce nisam stedeo....tamo gde treba. Da odem ja znam sta bih rekao i radio, ne bih jajario kao ti na drustvenim mrezama.. Tu se "malo" razlikujemo..
    Varas se. MNOGO SE RAZLIKUJEMO.
    Ti kao navijac Bajerna iz Minhena tesko da mozes istovremeno biti i u Minhenu i u Beogradu.
    Pritom mlatis pare od kosarke sto si vise puta pokazao briljantnim upisima i pojasnjenjima.
    Ja takvo znanje o kosarci nemam. Ja sam samo obicni navijac Zvezde.

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Victor BG View Post
      U ovom slucaju je namjera ili ne nebutna stvar. Poenta je cist put ka kosu i faul nakon izgubljene lopte = namjeran. Sa ovom trojicom veceras, kladim se da ce napraviti opasan skandal da ce doci do prekida ako nas budu krali.
      Ma ovo se u poslednjih par godina po automatizmu sudi kao nesportska. Izgubiš loptu svojom greškom i onda se zaletiš kao mulac u igrača. Milion puta viđeno, čak i nije toliko bitno na kom delu terena. Trebalo je da prva odluka bude nesportska pa onda da gledaju snimak ali čim sam video da su svirali običan faul znao sam da nema ništa od toga.

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        Ukradoh ti slikice. Nadam da ne zameraš.
        Ni slucajno. Samo napred. Sinoc gledah ponovo pa me mrzelo da pravim gifove...
        Evo brzinski 3 namerne:







        Mada se slabo vidi:
        Last edited by Ivan9; 14-04-19, 12:05.

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Varas se. MNOGO SE RAZLIKUJEMO.
          Ti kao navijac Bajerna iz Minhena tesko da mozes istovremeno biti i u Minhenu i u Beogradu.
          Pritom mlatis pare od kosarke sto si vise puta pokazao briljantnim upisima i pojasnjenjima.
          Ja takvo znanje o kosarci nemam. Ja sam samo obicni navijac Zvezde.

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
          Da, bravo za tebe. Evo valjam se od smeha..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Ja ga juce nisam stedeo....tamo gde treba. Da odem ja znam sta bih rekao i radio, ne bih jajario kao ti na drustvenim mrezama.. Tu se "malo" razlikujemo..

            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • ako-zelis-pobediti.jpg

              Comment


              • Mislio sam da necu da gledam ni jednu ove sezone ali moracu veceras da dovucem dupe do Beograda

                Comment


                • Originally posted by Ivan9 View Post
                  Ni slucajno. Samo napred. Sinoc gledah ponovo pa me mrzelo da pravim gifove...
                  Evo brzinski 3 namerne:
                  Od ove 3 situacije samo je ona poslednja na Stratosu imalo smisla da se svira kao namerna. Prve dve bi samo svirao Javor, ali protivnickom timu.

                  Sto se tice njihovog ofanzivnog skoka, vise mi deluje da ih je kenjalo kako se lopta odbija od kosa, nego da su u tom segmentu bili nesto sustinski dominantni. Sve dok nije usao onaj skakuljko Vilijams. Potpuno sam zaboravio na njega... ljudi se nesto sprdaju sa njim, ali mislim da ne bi trebalo jer se videlo da je nevidjeni skakac. Prosto ne verujem da je Dzasmin dao prednost Barovicu. Sustina je neutralisati njihovog najboljeg igraca Bitadzea, jer im je on svje i svja u odbrani, a Dzasmin iz nekog razloga ga u napadu ne izvlaci spolja, a znamo da moze biti uspesan i u sutu za 3 poena, pogotovo pored nasih sporijih centara.

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Od ove 3 situacije samo je ona poslednja na Stratosu imalo smisla da se svira kao namerna. Prve dve bi samo svirao Javor, ali protivnickom timu.

                    Sto se tice njihovog ofanzivnog skoka, vise mi deluje da ih je kenjalo kako se lopta odbija od kosa, nego da su u tom segmentu bili nesto sustinski dominantni. Sve dok nije usao onaj skakuljko Vilijams. Potpuno sam zaboravio na njega... ljudi se nesto sprdaju sa njim, ali mislim da ne bi trebalo jer se videlo da je nevidjeni skakac. Prosto ne verujem da je Dzasmin dao prednost Barovicu. Sustina je neutralisati njihovog najboljeg igraca Bitadzea, jer im je on svje i svja u odbrani, a Dzasmin iz nekog razloga ga u napadu ne izvlaci spolja, a znamo da moze biti uspesan i u sutu za 3 poena, pogotovo pored nasih sporijih centara.
                    Negde sam procitao da su oni imali 14 ofanzivnih skokova i u nasem mecu regularnig dela ABA lige. Tako da svakako treba obratiti paznju. Posebno kada je Stratos na 4

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Izvlačenje Gruzijca napolje je preveliki taktički rizik za Repešu, nema baš ruku kao Ročesti pa da je toliko opasan spolja, a onda nema nikog ko da im uhvati ofanzivni skok nakon njegovog promašaja. Drugo, brži je od naših centara ali ne toliko da ne smeju da mu priđu korak bliže kad primi loptu na perimetru, ne može da ih obiđe i napravi prednost, treće, udvajajanjem ulazi u problem jer mu je slab court vision i nema povratni pas iz driblinga. Ovaj Vilijams ima dobar ofanzivni skok, ali ima slabu post tehniku i kad ga nagaze često se izgubi.
                      Kao i uvek, mi prventveno treba da gledamo našu igru, a to je otvaranje reketa šutevima spolja u ofanzivi, jaka odbrana m2m iz koje sledi brza tranzicija, kontra ili polukontra što je na prvoj utakmici izvrsno funkcionisalo.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Zato su posle trazili da se izbace iz prvih redova.
                        Eto, rešili smo i tu misteriju, odnosno, zašto su sudije prekidale utakmicu i gledale ka publici.

                        Comment


                        • Boban Petrović " S tobom Crvena Zvezdo ja sam jak" na razglasu. Ne sećam se kad su pustili tu pesmu u Pioniru. [emoji41]
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Ajde Zvezdo!!!
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • je l ima prenos na o2?

                              Comment


                              • moramo da pogadjamo slobodna...

                                Comment

                                Working...
                                X