Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U dve utakmice +57.

    Frapiran sam. Demonstracija sile. Od ekipe koja sve resava individualno odjednom svi znaju da odigraju pik, da proigraju, protok lopte vrhunski itd....

    Znaci sta se desilo ne znam ali ovo je nestvarno. Tomic je odjednom opet napumpao samopouzdanje svim igracima kao sa pocetka sezone.

    Druga stvar nadam se da je sa Stratosom sve ok. Po meni nista nije gotovo. Mi smo cele sezone domacinska ekipa ali je jako dobar momenat da resimo ovo u sredu. Stratos je zato preko potreban.

    I da, ovo za Filipa sto se prozivaju likovi koji su ga kritikovali, da zasluzio je svaku kritiku jer se raspadao i u odbrani i u napada isto sto sada zasluzuje svaku mogucu pohvalu. Momak trenutno igra najbolju koarku zivota i vrhunski razigrava saigrace a njegovi ulazi su jako korisna stvar.

    Idemo ili na 3:0 ili se vracamo u Pionir.
    Last edited by From downtown; 14-04-19, 20:38.

    Comment


    • Odavno nije bila ni ovakva atmosfera u Pioniru. Uvek će biti i nekog navijanja koje se ne vezuje za normalno i naravno da ga neću podržati, ali kad se sve skupi i sabere 80% navijanja je bilo kako treba. Svaka čast!

      Comment



      • Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Comment


          • Svaka cast momcima i treneru na borbi za sveti dres protiv mnogo jaceg protivnika ... Pionir je progovorio i Cigani pokazali da su tu kad je najteze .... Molimo se za Brata Stratosa da bude tu i u PG, a ako ne bude mogao igracemo jos hrabrije da ga nadomestimo .... Repesa sraman monolog na konferenciji , koliki necovek i licemer , i to u sred BG vredja Srpski narod , da ovi i CG obraza imaju odmah bi ga otpustili za uvrede izrecene na racun istog naroda

            Comment


            • Sad se Keselj skida ako je Perper out...to ne valja...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Stratosu je neki problem sa tetivom, nije ipak je ruptura ali mislim da je završio sa Plej ofom.
                Nego nešto drugo bih, jako mrzim pljuvanje...Jasko (fijasko) reče da je ispluvan. Ne ide nam to na čast, razumem verbalno da ga izbace iz takta ali pljuvanje - jadni su ti što su to radili, jadni.

                P.S. neću više da insajderišem, looše mi ide.
                Last edited by nebitan; 14-04-19, 21:33.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • A daj da li je realno i Stratos OUT...

                  Koje smece.

                  Comment


                  • Pretpostavio sam da će prve dve utakmice biti veoma neizvesne.

                    Comment


                    • Divna predstava, uzivanje maximalno. Ne postoji segment igre da je prepusten slucaju. Koncentracija igraca na max svih 40'. Bilo je nekih sitnih greskica kod preuzimanja ali sve u zelji da se stigne na sut pa nekad neko i ostane sam. Ove dvije utakmice pa i ona sa Partizanom su jasno pokazale da trener(strucni stab) zna posao. Ispravljene su neke gluposti koje su dovele do egal utakmica sa Partizanom i sad imamo skoro savrsenu energiju, hemiju a potom i igru. Rekao sam vec da mi se Tomic svidja i ovo sto sad gledam je slag na torti i vadi prilican maximum iz ovog rostera.

                      Comment


                      • Originally posted by belgrade_owl View Post
                        Ovako laze jos samo DJV.

                        Jeste, ova 3 Amera, Grk, Senegalac, Nigerijac i Nemac su dosli ovde da igraju za dzabe, cak ni njihovi transefri nisu placeni a u pauzi izmedju 2 treninga konobarisu u kaficima.

                        Molim moda da premesti u pomracenje!

                        Izvinjavam se!

                        Jeste Senegalac za kog nisi cuo do ove sezone , Nigerijac za kog ne bi cuo do ove sezone da nije igrao ovu istu ligu prosle sezone i Nemac koji se raspadao u svakom klubu u kom je igrao sem Zvezde , ali sta ti je tesko samo ih okarakterises kao stranci i odmah primaju 500k godisnje

                        Comment


                        • ne mogu da prezalim Stratosa....

                          Comment


                          • Svaka cast celoj ekipi i strucnom stabu , forma je savrseno tempirana igramo kao na pocetku sezone mozda cak i bolje ( bez najboljeg igraca ) , ostaje gorak ukus zbog Stratosove povrede ..

                            Comment


                            • Nadam se da nije teže povređen Stratos. Ionako svaku drugu odigra loše, tako da može da propusti Podgoricu. Šalu na stranu, biće čupavo bez njega, ali borićemo se.

                              Comment


                              • Stratos jako bitan ali koga nema bez njega se mora!

                                Comment

                                Working...
                                X