Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • jertakosmoumogucnosti.jpg

    Comment


    • Nemož' dete se upiše.
      U pm

      Comment


      • Savrsena partija,ma presavrsena.
        Сутра брзо долази - треба човек постати
        Нестали су кодекси, остали су комплекси
        Победе су порази, а исходи су потресни!

        Comment


        • 43-16 bacanja? Majku vam lopovsku. Kriminalno sudjenje.

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Gde su sad ovi ‘poznavaoci’ sto rekose da se Perperoglu ne uklapa u ovaj tim?

            Comment


            • Srce puno, lavovska igra, savrsenstvo! Odrali smo ih i pored cudnog kriterijuma sudjenja, sta su ono Lazicu svirali ko faul na 2min do kraja?!?! Sjajan posao Tomica i strucnog staba, odlicno pripremljena utakmica, prodavali smo im istu foru vise puta, igrali strpljivo, cekali dobru priliku, muski u odbrani, preuzimali kako treba, p&r nije prosao ni jednom... jednostavno bolji i to 2x u 15 dana, ubjedljivo!!! Bravo za momke!!! Jedino sto je Covic bas podbacio, jaooo koliko ne moze, al ajd, ima koga placaju da trosi zivce na to, ja cu uzivati u pobjedi!

              Comment


              • Ulazi Tomić u svlačionicu i kaže:

                ,,Bravo momci, pokidali ste, a tebi sine Filipe želim puno uspeha u daljoj karijeri".

                Comment


                • Zadovoljan sam zalaganjem i zaovoljan sam što nismo podlegli atmosferi, ne sa tribina koja nije bila nešto posebno, već sudije u prvoj četvrtini postavljaju kriterijum (neću reći domaćinski) i bojao sam se da ne prsnemo ali se videlo i ovaj put da smo tim, skupljaju se, dogovaraju i ignorišu nepravdu. rrezultat je vidljiv na kraju.
                  Varvarima želim da posete Pionir i da podrže svoj klub, sram ih bilo.I još jedna stvar mi je "zapela" za uho, njihove pesme su prepevi grobarskih pesama ili su neoriginalni ili su u nekim partnerskim odnosima sa Grobarima...
                  I šta je ono pevano na početku utakmice?
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Storm View Post
                    Gde su sad ovi ‘poznavaoci’ sto rekose da se Perperoglu ne uklapa u ovaj tim?
                    Ne znam ko je to pisao, ali je vise igraca bilo na tapetu. Uglavnom, doktorsko vodjenje Milana dr kosarke Tomica koji pokazuje kako se vodi skup jakih individua. Eh, da nas nije odbio prosle godine ne bi ni pricali o kradji u Moraci...

                    Igraci:

                    Ragland - Jako sam zadovoljan njegovom partijom. Jos kad se zna da je imao problema sa temperaturom, ovo je bilo odlicno.
                    Radanov - Ne znam kako je uspeo da napravi 5 faulova tako brzo? Gledam mec i ne verujem kako brzo pravi faulove. Mora to da kontrolise.
                    Covic - Necu nista reci, samo da se ponadam da ce se Davidovac sto pre vratiti.
                    Perper - Pravi glue guy ovog tima. Savrsena mirnoca, kad god treba ubacuje trojke. Evroligasko pojacanje.
                    Lazic - Imao dobre momente u odbrani, ali nista vise od toga. Sasvim dovoljno.
                    Faye - Eksplozivan za toliku kilometrazu, recimo da bi nam prosle godine legao kao samar budali. Odlican iskop.
                    Baron - Naterao me je da potrazim smajli. Feldeine bez wtf momenata za sada (mislim na to da ima odlican sut, ali ne pravi gluposti).
                    Dobric - Za svoju ulogu jako dragocen igrac.
                    Ristic - /
                    Simanic - Imao onu blokadu u poslednjem napadu Buducnosti, ali je i dalje to onaj Simanic koji se plasi odgovornosti. Ne sumnjam da ce to biti bolje, ali moraju se smanjiti ocekivanja.
                    Zirbes - Ubica. Koliko je bio kritikovan na prva dva meca, a koliko je sada fenomenalno radio svoj posao. Kada je vazno - 25 indeks, bravo.
                    Ojo - Nastavlja sa dominacijom. Nije on nezaustavljiv, ali je odlicno koriscen i predstavlja mocno oruzje u rukama onoga ko zna da ga koristi. Glavno je sto mnogo vise prija gledati njega u odnosu na onu francusku neznalicu.

                    U Buducnosti moram da pozdravim Alena Omica. Mozda i najbolji utisak u njihovoj mucnoj igri je upravo on. Ne bih se nimalo bunio da smo mogli da ga zadrzimo. Ostatak igra svako sam za sebe. Dzikic ce imati dosta posla pred sobom i ja mu zelim srecu u evroligi i da se koncentrise na to takmicenje. Naravno, u ABA ligi ne mogu da mu zelim nista dobro.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                      Sta se dogodi Cirbesu kad dodje u Srbiju da mi je znati...covek se pretvori u mutanta Sakila i Oladzuana...
                      Komentator sa hr Arene " Čovek dolazi iz Bajerna i kaže da dolazi kući[emoji1787]"


                      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Wingwalker View Post
                        Ulazi Tomić u svlačionicu i kaže:

                        ,,Bravo momci, pokidali ste, a tebi sine Filipe želim puno uspeha u daljoj karijeri".
                        https://giphy.com/gifs/hyperrpg-twitch-hyper-rpg-AKrX54KHtS62uXzBEU/links



                        KRONOSE: kako da ubacim gif. sa neta?

                        Comment


                        • Neobicno je lepo neosetiti onu kurcobolju svake nedelje iz dela Feldeina i Antica.

                          Comment


                          • Bravo,cestitam.Simpatican cikica ovaj Tomic ocigledno zna covjek posao.

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              https://giphy.com/gifs/hyperrpg-twitch-hyper-rpg-AKrX54KHtS62uXzBEU/links



                              KRONOSE: kako da ubacim gif. sa neta?
                              insert image... from url, ubacis link, i mislim da treba da se odstiklira ona opcija.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                                Bravo,cestitam.Simpatican cikica ovaj Tomic ocigledno zna covjek posao.
                                Bravo Ivane, nikad ne izneveriš očekivanja koja se tiču pristojnosti u trenucima kad je teško biti pristojan! Rispekt!
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X