Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Nije neki lik nego covek koji je pomogao Zvezdi onoliko koliko smrdljivi Kalinic nece nikada.
    Dok su mnogi sedeli na stepenicama, jedni drugima na krilu faking Kalinic sedi u FOTELJI pored samog terena. Tesko govno. Jedan Pero Antic sedi na tribinama.
    Ova odvratna pojava u liku i delu smrdljivog Kalinica je sramota za klub. Mozda je od jednom postao jak jer je iza njega stajao jedan od vodja koji gle cuda ne dolazi na utakmice, bojkotuje ABA ligu??????

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
    Kada bih ja bio neki baja u KK kalinic bi prosao kao i Jovanovic (bivsi urednik telegrafa)...bio bi mu zabranjen pristup. Najobicnija sisa.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Covic igra jer mu je tata predsednik. Pomiri se sa tim.



      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
      I???????

      Jel smo izgubili zbog toga sto je on igrao?
      Jesi li juce zvizdao njemu svaki put kada je uzeo loptu?
      Ja sam ocekivao da ce sigurno krenuti stampedo sa tribina istog trenutka kada je krocio na teren?

      Ajde, proslo je manje od 24 h i da ubijemo malo vremena do pocetka utakmice gde cemo videti ko ce nam biti protivnik u finalu.

      Daj malo govana po Tomicu, Stratosu, FC3 , Zirbesu, ovo malo upisa nije vredno pomena kada se pobedi, mnogo bolja atmosfera kada imamo elemenata da prozivamo kako su svi nemaci pojma na celu sa trenerom.
      Daj odmah prognoze kako ce nas pomesti kao sto je i Trinkijeri ucinio.

      Iskreno jebe mi se sada trenutno da li cemo uopste i uzeti ABa ligu. Oba kluba su u prednosti jer jedan ima najbolju igru i formu trenutno i jedini su nas dobili u Aba ligi, a drugi ima skup pojedinaca koji su nam nedostupni plus imaju domaci teren. MI svakako smo hendikepirani tu jer iako smo osvojili prvo mesto uci cemo u playoff bez domaceg terena.

      Ako uzmemo bice samo zato sto su eventualno protivnici imali lose vece (x3) jer jebes ligu gde ce pobednik biti trener nemac pojma pocetnik, na playu sin predsednika, i gomila igraca iz prigradskog kluba + Keselj.

      Gasi ligu u tom slucaju.

      Comment


      • Originally posted by la haine View Post
        Samo sam svratio da vas pizdravim u Fićino i moje ime. Radujte se pojedini prolasku ako imate obraza.
        I sta jee to tatin sin pokazao?
        Navrati slobodno i cesce...niko tebe ovde ne mrzi, dobro, mozda Kuper i po neki Zvezdas...nista strasno.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          I sta jee to tatin sin pokazao?
          Ništa sem odličnih partija,, zaista.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Izgubio si kup i nisi prosao u top 8 EC...Finale je ok rezultat, ali ne treba reci da ako ne pobedimo u finale da je ova sezona fijasko...Prosli smo partizan, ima jos da se rinta..Imamo i te kako dosta dobrih igraca sa velikim iskustvom igranja EL, koliko samo titula ovaj tim ima u svojim rukama...100+ Nadam se da cemo uzeti trofej, onda mozes doci i da filozofiras, poprilicno sam siguran da ako puknemo kao prosle godine da te nece biti..koliko 3-4 meseca...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Treba da se izborimo za Pionir ako je ikako moguce. Arena bi pre Zeleznika ali to je preskupa varijanta. Donji prsten bi se napunio to je sigurno i da se stavi malo skuplja ulaznica ali to je finansijski minus za nas kako god. Jos jedno, Cedevita je u najboljoj formi, Buducnost ima jake individualce ali i jedni u drugi su u gostima ocajni tako da prizeljkujem petu utakmicu u Pioniru pa neka gori i nebo i zemlja.

              Comment


              • Ono sinoć je bilo demoliranje tima koji je pravljen da osvoji ABA i uđe u EL.
                Ne mislite valjda da je Italijan doveden da razigrava mlade nade domaće košarke.

                Pobjeda na onaj način mnogo više znači nego danje Zvezda recimo stvar završila u drugoj utakmici na poen razlike.

                Nakon one partije sinoć igrači imaju duplo samopouzdanje (koje je bilo poljuljano) i bez obzira na rezultat u Zagrebu Zvezda u finalnu seriju ulazi kao favorit.

                Comment


                • Onaj tim nije napravljen da uzme ABA ligu, imaju dobru osnovu u domacim igracima, ali stranci su smesni za takvo nesto...Nadali se jesu, ali realno to nije tim napravljen za ABA..Nije bio doduse ni onaj tim Buducnosti od prosle godine..Meni ovo deluje kao podloga za sledecu sezonu..Realno jedino sampionski tim imamo mi i Buducnost...Uvek je sve moguce, ali tesko onaj tim da moze da uzme titulu...ali kazem, dobra osnova je napravljena..Kad bi prebacio nase strance tamo...bio bi to paklen tim..a prebaci njihove kod nas..pa ce ti se dati resenje zagonetke
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    I???????

                    Jel smo izgubili zbog toga sto je on igrao?
                    Jesi li juce zvizdao njemu svaki put kada je uzeo loptu?
                    Ja sam ocekivao da ce sigurno krenuti stampedo sa tribina istog trenutka kada je krocio na teren?

                    Ajde, proslo je manje od 24 h i da ubijemo malo vremena do pocetka utakmice gde cemo videti ko ce nam biti protivnik u finalu.

                    Daj malo govana po Tomicu, Stratosu, FC3 , Zirbesu, ovo malo upisa nije vredno pomena kada se pobedi, mnogo bolja atmosfera kada imamo elemenata da prozivamo kako su svi nemaci pojma na celu sa trenerom.
                    Daj odmah prognoze kako ce nas pomesti kao sto je i Trinkijeri ucinio.

                    Iskreno jebe mi se sada trenutno da li cemo uopste i uzeti ABa ligu. Oba kluba su u prednosti jer jedan ima najbolju igru i formu trenutno i jedini su nas dobili u Aba ligi, a drugi ima skup pojedinaca koji su nam nedostupni plus imaju domaci teren. MI svakako smo hendikepirani tu jer iako smo osvojili prvo mesto uci cemo u playoff bez domaceg terena.

                    Ako uzmemo bice samo zato sto su eventualno protivnici imali lose vece (x3) jer jebes ligu gde ce pobednik biti trener nemac pojma pocetnik, na playu sin predsednika, i gomila igraca iz prigradskog kluba + Keselj.

                    Gasi ligu u tom slucaju.
                    Ja sve sto imah napisah. Ovaj tim Zvezde je za 20 poena bolji od Partizanovog. I to pisem od pocetka sezone. Igrati sa njima na 1 loptu je za mene neuspeh. Zasto smo izgubili kup i jedva dobili prvi mec pisao sam 100 puta.
                    Drzanje Davidovca na klupi cele sezone kao i Dobrica je pogresno. Da se Dzo nije povredio Dobric i Davidovac ne bi videli terena.
                    Filip Covic je tatin sin i zato igra. Zali boze svake sekunde na terenu naustrb Davidovca, Nenadica, Radanova.
                    Podrsku pruzam tamo de treba. Na tribinama.


                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Malo realnosti jbg

                      Imaju dobru osnovu domacih igraca i imaju Renfroa sa dobrim iskustvom, ovo ostalo solidno. Apsolutno od 4 tima imaju najlosiji sastav ali imaju ubjedljivo najboljeg trenera. Znaci kada das toliki novac na trenera logicno je da ce sledece sezone dobiti jos veci kes da grade jaci tim. Trenutno po imenima je Buducnost ispred svih. Nemamo ni mi sem Dzooa koji je povredjen, sada neku zvezdu u timu sve su to igraci koji izlaze iz povreda ili su vec u poznim igrackim godinama, a ni Dzo nije neka premija.

                      Manje vise, Partizana smo vratili na mesto, ali nama je krucijalno da sada i ako nemamo neku sansu probamo da izginemo za tu El jer je samo to nacin da se suprostavimo Partizanu koji ce sledece godine biti znatno jaci. Dakle, da nas zdravlje posluzi i da uz tu neku energiju sa tribina, uzmemo ovo bez prvog pleja.

                      Comment


                      • To kada su stranci loši znači da si gađao (debelo platio) i promašio.
                        Nikakva podloga za "sledeću sezonu" se ne pravi sa 5 stranaca koji su nosioci igre.

                        Naši klubovi nemaju luksuz da dugoročno potpisuju vrhunske strane trenere. Na njima se dugoročno ne pravi koncept.
                        Ne očekuje valjda neko da Trinkerinke nakon dvije godine kaže: sada smo sastavili ekipu, sada ćemo da radimo na saniranju dugova i radiću za 30% plate.

                        Cilj jeste bio EL i odmah je bilo jasno, a to nakon osvajanja kupa više nisu ni skrivali.

                        Za nas je sada najvažnije da riješimo finalnu seriju i vratimo se u EL. Formiramo ozbiljnu ekipu i prevaziđemo sujetu koja je kumovala razlazu sa Radonjićem.
                        Da se ne zezamo, sa Radonjićem se prethodna sezona nikada ne bi desila.

                        Comment


                        • .. a zašto hala sportova nije ni u jednoj kombinaciji ??
                          Oprostili bi joj ružnu prošlost.. a za Železnik je mini arena ?!

                          Comment


                          • Originally posted by forum1nick View Post
                            To kada su stranci loši znači da si gađao (debelo platio) i promašio.
                            Nikakva podloga za "sledeću sezonu" se ne pravi sa 5 stranaca koji su nosioci igre.

                            Naši klubovi nemaju luksuz da dugoročno potpisuju vrhunske strane trenere. Na njima se dugoročno ne pravi koncept.
                            Ne očekuje valjda neko da Trinkerinke nakon dvije godine kaže: sada smo sastavili ekipu, sada ćemo da radimo na saniranju dugova i radiću za 30% plate.

                            Cilj jeste bio EL i odmah je bilo jasno, a to nakon osvajanja kupa više nisu ni skrivali.

                            Za nas je sada najvažnije da riješimo finalnu seriju i vratimo se u EL. Formiramo ozbiljnu ekipu i prevaziđemo sujetu koja je kumovala razlazu sa Radonjićem.
                            Da se ne zezamo, sa Radonjićem se prethodna sezona nikada ne bi desila.
                            Kakva El covece Daj ne zezaj me. Njima je uspeh sto su usli medju 4 i tu se prica zavrsava. Pejdz, Lendejl sa koledza, Si takvih po Evropi imas na svakom cosku, Renfro je dobar igrac, ovo ostalo je je solidna baza domacih igraca i prosto sa ovakvom ekipom ne mozes ici na trofej u ABA ligi. Videces sledece godine pojacanja njihova pa ces shvatiti o cemu pricam.

                            Comment


                            • Originally posted by From downtown View Post
                              Malo realnosti jbg

                              Imaju dobru osnovu domacih igraca i imaju Renfroa sa dobrim iskustvom, ovo ostalo solidno. Apsolutno od 4 tima imaju najlosiji sastav ali imaju ubjedljivo najboljeg trenera. Znaci kada das toliki novac na trenera logicno je da ce sledece sezone dobiti jos veci kes da grade jaci tim. Trenutno po imenima je Buducnost ispred svih. Nemamo ni mi sem Dzooa koji je povredjen, sada neku zvezdu u timu sve su to igraci koji izlaze iz povreda ili su vec u poznim igrackim godinama, a ni Dzo nije neka premija.

                              Manje vise, Partizana smo vratili na mesto, ali nama je krucijalno da sada i ako nemamo neku sansu probamo da izginemo za tu El jer je samo to nacin da se suprostavimo Partizanu koji ce sledece godine biti znatno jaci. Dakle, da nas zdravlje posluzi i da uz tu neku energiju sa tribina, uzmemo ovo bez prvog pleja.
                              Videli smo koliko je dobar trener, poslednja utakmica je pre svega njegov poraz.
                              Last edited by dekkard; 07-04-19, 17:55.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by From downtown View Post
                                Treba da se izborimo za Pionir ako je ikako moguce. Arena bi pre Zeleznika ali to je preskupa varijanta. Donji prsten bi se napunio to je sigurno i da se stavi malo skuplja ulaznica ali to je finansijski minus za nas kako god. Jos jedno, Cedevita je u najboljoj formi, Buducnost ima jake individualce ali i jedni u drugi su u gostima ocajni tako da prizeljkujem petu utakmicu u Pioniru pa neka gori i nebo i zemlja.
                                Pionir pre svega ...onda FMP Arena

                                Comment

                                Working...
                                X