Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Što se tiče eventualnog finala za Zvezdu bi lakše bilo da je Ceda pobedila ali ni Budućnost nije bauk, na temi Budućnosti sam već napisao da je to sinoć bio okršaj dva luzera, trenera i ekipe...Ja se ne plašim njih, plašim se nas, našeg pristupa.
    Sinoć sam u ABA ligi video prvi put suđenje dostojno EL (bilo je sudijskih grešaka ali bez tendencije), dozvoljena je čvršća odbrana, sasecale su se varnice pravovremeno i generalno se dobro sudilo. U takvoj situaciji su se igrači Budućnosti osećali prilično neprijatno i krenuli su u provociranje i slične ne košarkaške stvari, e sad...mi imamo Roča koji se užasava znojavog muškog tela i njemu je dovoljno malo ga čvršće pritisnuti u 1/4 i njega nema na utakmici, imamo Milka koga zabole da se cima i verovatno će nas D. Nikolić i Lendri puniti šutevima za tri poena (naravno sami) a pri tom Alimpije će bagovati i dozvoljavati -2 igrača u odbrani.
    Kako god, što nam je to nam je...ovo je sve hipotetički jer mi treba prvo da skočimo pa da kažemo hop.
    Sve tacno osim sto se ne slazem za Roca. Nije da se uzasava znoja vec je prije svjestan da konstitucijom nema sta da trazi u duelu. Jednom sam ispao nekorektan pa omalovazio Borac u kupu pa ne bih ovaj put o Buducnosti dok se Mornar ne pregazi. Ne ocekujem razvaljivanje kao u prvoj al ocekujem borbu i pamet.

    Comment


    • Nivo borbenosti Buducnosti od sinoc ja ne videh kod Zvezde ove sezone.
      Ako prodjemo Mornar sanse su podjednake u finalu.

      Comment


      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
        Nivo borbenosti Buducnosti od sinoc ja ne videh kod Zvezde ove sezone.
        Ako prodjemo Mornar sanse su podjednake u finalu.
        Ako ne prodjemo Mornar, pa Buducnost, onda NC mora dobro da se zamisli sta i kako. Bilo bi previse da (ako prodjemo Mornar) izgubimo od Buducnosti 5 puta u sezoni, a od toga 3 puta kuci. Meni se to cini nemoguce, ali mi se cinilo nemoguce da nas pobede u BG, pa jesu... S' druge strane, cini mi se nemoguce da mi njih pobedimo tamo. Uostalom u novijoj istoriji to nam je bas malo puta poslo za rukom.
        Ponavljam, ako ne uspemo da uz prednost domaceg terena 'resimo' oba kluba iz CG, ne vidim onda poentu igranja EL, a samim tim ni taj sistem / kontinuitet o kome se prica...

        Comment


        • Originally posted by Grof View Post
          Ako ne prodjemo Mornar, pa Buducnost, onda NC mora dobro da se zamisli sta i kako. Bilo bi previse da (ako prodjemo Mornar) izgubimo od Buducnosti 5 puta u sezoni, a od toga 3 puta kuci. Meni se to cini nemoguce, ali mi se cinilo nemoguce da nas pobede u BG, pa jesu... S' druge strane, cini mi se nemoguce da mi njih pobedimo tamo. Uostalom u novijoj istoriji to nam je bas malo puta poslo za rukom.
          Ponavljam, ako ne uspemo da uz prednost domaceg terena 'resimo' oba kluba iz CG, ne vidim onda poentu igranja EL, a samim tim ni taj sistem / kontinuitet o kome se prica...
          Slazem se sa napisanim.
          Mi smo uvek tesko igrali protiv Buducnosti.
          Ovo pisem jer veceras Mornar nema ni promil sanse.
          Buducnost je po meni pokazala najkonstantniju formu ove sezone. Shvatili su konacno da su domaci igraci najbolja osnova. Dzikic ih odlicno vodi.

          Comment


          • Против Цедевите нису баш показали форму.Рекао бих да су у паду.Нису они проблем, колико ми сами.
            Последњи меч у Пг смо пукли због нереалног процента шута.Баш да видим како ће да га понове.
            Моја прогноза је 1-1 после прве две у Београду, 2-2 после Пг и мајсторицу добијамо ми.

            Comment


            • Originally posted by Дијаз View Post
              Против Цедевите нису баш показали форму.Рекао бих да су у паду.Нису они проблем, колико ми сами.
              Последњи меч у Пг смо пукли због нереалног процента шута.Баш да видим како ће да га понове.
              Моја прогноза је 1-1 после прве две у Београду, 2-2 после Пг и мајсторицу добијамо ми.
              Titulu nece doneti napad vec odbrana. Sinoc je Buducnost drzala Cedevitu bez kosa 7 minuta, sasekli su Nikolsa i Cerija, odigrali sjajnu odbranu.
              Tatkticni su igrali odlicno.
              Meni je njihova odbrana sinoc bila odlicna.
              Buducnost je dosta disciplinovana, postuju loptu, saigraca.a
              Elem vazno je da dobijemo prvu u BGu.
              Kako se bese igra. Jedna kod nas, pa kod njih ili dve, dve??

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Titulu nece doneti napad vec odbrana. Sinoc je Buducnost drzala Cedevitu bez kosa 7 minuta, sasekli su Nikolsa i Cerija, odigrali sjajnu odbranu.
                Tatkticni su igrali odlicno.
                Meni je njihova odbrana sinoc bila odlicna.
                Buducnost je dosta disciplinovana, postuju loptu, saigraca.a
                Elem vazno je da dobijemo prvu u BGu.
                Kako se bese igra. Jedna kod nas, pa kod njih ili dve, dve??
                Описао сам ти у прошлом посту, 2-2-1.

                Comment


                • Originally posted by Дијаз View Post
                  Описао сам ти у прошлом посту, 2-2-1.
                  Sory sad vidim
                  Ogromna je prednost da prve dve igramo kod nas. To ce nadam se prelomiti seriju u nasu korist.

                  Comment


                  • Titulu dobija i napad i odbrana. Sinoć je upravo napad Budućnosti odlučio pobednika, Igra u 3/4 je kombinacija dobre odbrane i lošeg napada obe ekipe, prva ekipa koja se presabrala u napadu je pobedila. Dobijamo 3:1 ili 3:2.
                    Last edited by dekkard; 02-04-18, 10:35.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Нама не одговара календар, јер нам игра много зависи од два матора играча.Прве четири утакмице се играју у 5 дана с даном паузе између друге и треће.Немамо више физички зверску екипу као пре.

                      Comment


                      • nema te sanse da izgubimo 5 utakmica u sezoni od Buducnosti u ovim okolnostima gde imamo i prednost domaceg terena ...samo dajte da se manemo Buducnosti veceras je za nas najbitnija utakmica u sezoni !

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Titulu dobija i napad i odbrana. Sinoć je upravo napad Budućnnosti odlučio pobednika, Igra u 3/4 je kombinacija dobre odbrane i lošeg napada obe ekipe, prva ekipa koja se presabrala u napadu je pobedila. Dobijamo 3:1 ili 3:2.
                          Apsolutno tacno ..moramo na obe strane terena biti dobri ako hocemo trofej...pokazali smo da u odbrani zestoko skripi ove sezone a i napad nekada potpuno podbacimo ...moraju se svesti greske na minimum i igrati koncentrisao tokom svih 40 min

                          Comment


                          • Iz dobre odbrane se ne retko otvara i kontra, napad ako nije dobro postavljen (što mi ove sezone znamo vrlo često da uradimo), znači ako ne postoji disciplina u igri i poštovanje i lopte i saigrača on onda i nije dobar. Sporadično neko može da izdivlja neku utakmicu ali generalno mnogo lošijeg donese nego dobrog.
                            Dakle, sve polazi iz dobre odbrane i to se sinoć na utakmici BUD-CED videlo odlično, eda se držala izvanredno i čak kontrolisala utakmicu sve dok Čeri i Ukić nisu počeli sa nerezonskom igrom 1 na 5.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Sve je to u redu ali bez dobre igre na oba kraja terena nemamo sta da trazimo ...baziraju igru i jedni i drugi na sutevima spolja ,dominantnog igraca pod kosem nema ..

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Iz dobre odbrane se ne retko otvara i kontra, napad ako nije dobro postavljen (što mi ove sezone znamo vrlo često da uradimo), znači ako ne postoji disciplina u igri i poštovanje i lopte i saigrača on onda i nije dobar. Sporadično neko može da izdivlja neku utakmicu ali generalno mnogo lošijeg donese nego dobrog.
                                Dakle, sve polazi iz dobre odbrane i to se sinoć na utakmici BUD-CED videlo odlično, eda se držala izvanredno i čak kontrolisala utakmicu sve dok Čeri i Ukić nisu počeli sa nerezonskom igrom 1 na 5.
                                Evo Ganac pogledaj grafički kako izgleda kretanje rezultata i obrati pažnju na broj datih poena Budućnosti u 4/4 i uporedi sa rezultatima u prve 3/4.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X