Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Victor BG View Post
    Izgleda da nece moci sutra da igra, danas nije mogao da forsira nista pa ce na dan utakmice odluciti ali rovit je sve i da zaigra. Prima po dvije terapije dnevno ali tesko ce to biti blizu potrebnog. Ako zaigra onda na njegovu odgovornost ali mislim da se nece rizikovati toliko.
    I da zaigra bice hodajuci mis mec, nema potrebe za tim. Za vas sreca u nesreci moze da bude ubacanje domacih igraca sad.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

    Comment


    • Ma nema potrebe da igra. Dobijamo i bez njega.

      Comment


      • Nece igrati Regland sutra kako stoje stvari. Ali ce biti spreman za nastavak serije

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Nece igrati Regland sutra kako stoje stvari. Ali ce biti spreman za nastavak serije

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
          Valjda za finale
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Sudije objavljene dva dana pre!!! Skandal i pokazatelj sta nas ceka.

            Comment


            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
              Sudije objavljene dva dana pre!!! Skandal i pokazatelj sta nas ceka.
              Kukanje na iste pre nego sto su dunuli u pistaljku?
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Sanjao sam da je s Partizanom obrisao patos - Perperoglu Stratos. Vreme je da matori odigra u svom stilu. Posle povrede leđa je drugi igrač. Nikakvu korist nismo imali.

                Comment


                • Nesto mi se javlja da ce se Vanja naloziti, da ce klimati glavom a po starom dobrom obicaju to rezultuje falusom po celu.
                  Pritisak je ogroman na njima, nama fali Ragland, bice mali br poena, i nadam se nase pametno spustanje lopte pod kos i utrcavanja Dobric/DeDa

                  Comment


                  • Originally posted by Stojanče View Post
                    Sanjao sam da je s Partizanom obrisao patos - Perperoglu Stratos. Vreme je da matori odigra u svom stilu. Posle povrede leđa je drugi igrač. Nikakvu korist nismo imali.
                    Sanjao sam i ja Mariju Karan, nije da bih se nesto bunio....
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Comment


                      • sreća da smo potpisali Riversa u zadnjem trenutku...

                        ...duvaj ga Nebojša, siso jedna sebična.

                        Comment


                        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                          Sudije objavljene dva dana pre!!! Skandal i pokazatelj sta nas ceka.
                          Druže moj ima li logike da se nešto namešta tako providno....msm ako bi već neko radio neki posao u tajnosti onda bi saznao ispod kulisa ko će da sudi i isto tako "namazao" da mu se pomaže. Pa nisu ti ljudi pali s kruške.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Druže moj ima li logike da se nešto namešta tako providno....msm ako bi već neko radio neki posao u tajnosti onda bi saznao ispod kulisa ko će da sudi i isto tako "namazao" da mu se pomaže. Pa nisu ti ljudi pali s kruške.
                            Pogledaj proslogodisnje finale i sve će ti biti jasno

                            Comment


                            • Ah da....za prošlu godinu su nam krive sudije, nismo sami sebe jebali u usta.
                              Last edited by Brajkula; 29-03-19, 22:32.

                              Comment


                              • sudijska trojka koja može da izduva više od onog što su nama izduvali u odlučujućoj...


                                ...Guču bi uzela glat.

                                Comment

                                Working...
                                X