Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Storm View Post
    Tomic i ti treba da se zahvalite sreci i Dejanu Davidovcu. Prvi bi u suprotnom vec bio bivsi trener, a ti bi bio najveci forumaski demagog u Srbiji.
    Pusti bre Cooperovog brata trola

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Dekarde, malo argumentovane raspravke za promjenu bi valjalo od tebe.

      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

      Comment


      • Pritisak ogroman ali smo psiholoski dobro spremni. Ono gdje smo podbacili (pored ocajnih bacanja) su preuzimanja koja se desavaju kad Jaramaz/Renfroe rade pick. Zasto se za ime boga, Jaramazu ne ide ispod bloka?! Decko operisan od suta. Zasto se Renfrou ne ide ispod bloka ili ne radi iskakanje da se zatvori lijevi ulaz?! Te sitnice u skautingu i pripremi su doveli do toga da Trinkijeri izmuze 100% od sasvim prosjecnih igraca, da nam se desava da Covic/Raglend cuvaju njihove centre?!
        Tomic bas zaskripi u nekim situacijama iako je gorepomenuto posao Gavrilovica.
        Gdje je faul kad je ostao miss Ojo - Renfroe?! Tim glupostima se gubi utakmica.
        Ok dobili smo, sjajna stvar, pao kamen sa ledja, pritisak na njima, jos njihovi navijaci, nama ce biti dosta lakse. Bravo igraci jos jednom, majstorski i kapa dole. Tomicu ljubi te brat, sredi to preuzimanje i imas ABA na tacni.

        Comment


        • Šta ćeš veći argument od upravo završene utakmice, postignutog rezultata i pojedinačnog učinka igrača u njoj? Ja razumem da moje reči deluju grubo, ali to ne znači da nisu istinite.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Da li ste vi svesni gospodo, da smo mi utakmicu dobili a da smo im dali Raglanda fore?
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by uncletima View Post
              Zna, Ganac, da sam dusa od coveka, ali:

              Jedva cekam, da se vama desi takav trut. Nema veze, sto ce derbi opet da pati!

              Spoiler

              Ja sam se samo salio... Dekkard, Sarac, ostali vernici nisu... - PatimO, pardon, bata Kando!

              Comment


              • Koliko sam ja primetio mec, vise razloga imamo za brigu, nego za srecu..Ovo sto mi igramo tj posle prvih 15 min je kriminal...Cak i sa 50% boljom igrom, Buducnost ce nas pocistiti...FC3 ruku na srce jedini razigrava, paker je i zna da iznudi faul...ali je kratar defanzivni...i to je ono sto ljudi ne kontaju..nama su se setali vecim delom meca kroz reket ..pik itd..posebno u drugom poluvremnu su nam zavrsili oko obruca brdo puta...

                Ne bih ja bio srecan posle ovoga danas, nama je ako su ovakve stvari, da navijamo vise za Cedevitu..Buducnost ce nas isamarati sa ovim pruzenim danas..a i u svim die or live utakmicama ove sezone..
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Nadam se da je sa Dzoom sve ok...

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Koliko sam ja primetio mec, vise razloga imamo za brigu, nego za srecu..Ovo sto mi igramo tj posle prvih 15 min je kriminal...Cak i sa 50% boljom igrom, Buducnost ce nas pocistiti...FC3 ruku na srce jedini razigrava, paker je i zna da iznudi faul...ali je kratar defanzivni...i to je ono sto ljudi ne kontaju..nama su se setali vecim delom meca kroz reket ..pik itd..posebno u drugom poluvremnu su nam zavrsili oko obruca brdo puta...

                    Ne bih ja bio srecan posle ovoga danas, nama je ako su ovakve stvari, da navijamo vise za Cedevitu..Buducnost ce nas isamarati sa ovim pruzenim danas..a i u svim die or live utakmicama ove sezone..
                    Pričaš u superlativu o ekipi koja ima već 30-ak poraza u sezoni. Malo realnosti ne bi bilo naodmet.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Koliko sam ja primetio mec, vise razloga imamo za brigu, nego za srecu..Ovo sto mi igramo tj posle prvih 15 min je kriminal...Cak i sa 50% boljom igrom, Buducnost ce nas pocistiti...FC3 ruku na srce jedini razigrava, paker je i zna da iznudi faul...ali je kratar defanzivni...i to je ono sto ljudi ne kontaju..nama su se setali vecim delom meca kroz reket ..pik itd..posebno u drugom poluvremnu su nam zavrsili oko obruca brdo puta...

                      Ne bih ja bio srecan posle ovoga danas, nama je ako su ovakve stvari, da navijamo vise za Cedevitu..Buducnost ce nas isamarati sa ovim pruzenim danas..a i u svim die or live utakmicama ove sezone..
                      Nema Buducnost sanse ni protiv vas ni komsija. Realno. Ja bih najvise volio ali.... Mi jednostavno ne mozemo da odigramo mec pod ovakvim pritiskom. Ovo je bio epski mec kao i u kupu. Mnogo kritikujete Tomica iskreno. Igraci se pod pritiskom modifikuju tokom meca, modifikuju svoju igru.
                      Mora ti biti jasno da pik igra koja se vrti sa Odzom ne moze tek tako da se brani. Ono nije blok ono je sifunjer. Jos kad Beron puca 4/4 za tri. Davidovac, Perper, Faje, Simanic ne smije da se ostavlja sam ni pod razno. Mnogo ste kriticni prema treneru. Trazite dlaku u jajetu. Sta bi bilo da ste izgubili veceras? Ali nije u redu da nas uzimas za primjer , kao mi cemo da vas odvalimo, a dobili ste i u Pg i u Bg.

                      Comment


                      • U utakmici sa 106 datih poena, centri dali 12 .. ZAJEDNO!

                        DeDa odigrao svaka čast..

                        Comment


                        • Originally posted by StefanPG View Post
                          Dekarde, malo argumentovane raspravke za promjenu bi valjalo od tebe.

                          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                          ... i ako već brišeš moje postove izbriši i uvredljive i nepismene odgovore upućene meni.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Plejof je plejof..Ne pricam o superlativu, samo hocu reci da nista bolji nismo..Ovo danas je izgledalo top,ali samo prvih 15 minuta, ovo na kraju je bilo ono verovali ili ne, kocka hocemo dobiti ili ne..Nisam ja bas toliko odusevljen igrom,samo pobedom..a mi poprilicno kasljucamo sa igrom..u zadnje vreme i za bitne meceve...partizan je ogranicen tim napadacki i da nam 85 poena..u 3/4 zadnje nam daju 74p...Fizicki mi tesko mozemo sa buducnosti, morace nas sluziti sut...PO kad dodje, onda se stisne i igra se..Bice ovde jos klanja sa partizanom, stvarno bi voleo da vidim jedan bar laksi derbi sa sigurnijom pobedom..sa ovakavom odbranom, na 3 meca , ne mozes biti napadacki uvek inspirasan..videcemo..iskreno koliko sma bio ushicen posle 10-15minuta i kontrolom meca..ovo posle je bio cirkus poprilican...

                            Ne mislim bukvalno da ce nas razbiti, ali ta prica oni placenici, ne igraju kolektivno...itd..moze se svesti i na nas..bar na ovosto trenutno izgledamo..a eto kadje mec, sutra, prekosutra pa ce videti kako je kad se ukljuci PO mode...seti se ovog posta
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              ... i ako već brišeš moje postove izbriši i uvredljive i nepismene odgovore upućene meni.
                              Sto moras da se svadjas sa svima kontam da ti je dosadno i da je doslo tvojih pet minuta, ali opusti se malo..Dolazi bratic u BG uskoro,pa idemo na bilijar
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Pod broj 1, ja uopšte nisam uveren da će nam u finalu biti Budućnost protivnik. Previše se potcenjuje Cedevita.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X