Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gde ste sada miševi? Bravo Fićo!
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Jedan od najboljih derbija poslednjih godina. Kako je krenulo ja reko ovo će trajati do sabajle. Uh, dobro je, lakše se diše na 2:0 miriše. Bravo!

      Comment


      • Bravo za Gagića. Baš sam se čudio zašto je presedeo skoro celu utakmicu na klupi, a ono ga Tomić čuvao kao jokera.

        Comment


        • Izvini Filipe. Pojescu sve sto sam izasrao. A dunsteru na klupi zelim da sto pre ode iz Zvezde. Vecu neznalicu Zvezda nije imala u istoriji kluba. Kreckovic i Milivoje Lazic su za njega trenerske gromade.

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Gde ste sada miševi? Bravo Fićo!
            Imas pravo jedini si verovao u Filipa nema tu sta da se doda..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Nema sta da se prica, Covic je okrenuo mec...Davidovac i Beron pokidali...KC dobar, Faye i Simana nevidljivi...Tomic neke igrace potpuno zaboravi na klubi, Dobric sjajan za ono malo minuta, Lazic odlican u odbrani ali kao da ih ne vidi na klupi...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Kakav debilan potez Filipa ja +4 i 33sec do kraja utakmice i deset sekundi do kraj napada ti sutiras trojku. Debilniji potez nisam video.

                Opet, da nije imao taj potez, odigrao je napadacki jako dobru utakmicu i vukao je maksimalno.

                Dobricu je sramota sta rade, Davidovac je doktor. Tomicu, vise srece nego pameti imas. Imas akciju za Bilija, imas spustanje za Oja, Stratosa i das loptu Riversu da kreira sam za sebe. Mi zivimo od suta za tri poena i individualnih akcija. Tezak sjeb od basketa.

                Bravo Bili, brutalna partija. Idemo dalje, nada je jos tu.
                Last edited by From downtown; 23-03-19, 20:41.

                Comment


                • Zivimo!!!!! Bice tesko u revansu ali tu smo..Imacemo u dzepu tu majstoricu tako da treba malo opustenije da odigramo za 7 dana, i vise minuta za Berona i Dobrica. Fici i Davidovcu posebne cestitke.

                  Comment


                  • sto je najtuznije ,mislim da ni Partizan ni mi nismo ni za ozbiljnije igranje u EC a kamoli u EL .....ovo je smesna koraska ljudi moji nadam se da ste toga svesni ....hoce li Regland biti spreman za sledecu utakmicu ?

                    Comment


                    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                      Zivimo!!!!! Bice tesko u revansu ali tu smo..Imacemo u dzepu tu majstoricu tako da treba malo opustenije da odigramo za 7 dana, i vise minuta za Berona i Dobrica. Fici i Davidovcu posebne cestitke.
                      kakvi opustenije ,njima su muda u procepu treba da ginemo da stisnemo i pobijemo se za svaku loptu da iscupamo 2-0 kako god mozemo ! ali POSTENO!

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Gde ste sada miševi? Bravo Fićo!
                        neka ih ...opet ce biti kriticara koliko hoces ..kao i u vecini slucajeva bez osnova

                        Comment


                        • Ja sam skeptican skroz..Tomic nema pojma, kad vidi da nesto da ide ili ide do kraja onda ide bukvalno ) Bice ovo teska serija, tj sledeci mec..Ocigledno nemamo srcanosti kod stranaca..ne znaju da igraju ovakve meceve vecina...pa su domaci izasli kao pobednici..

                          Nisam gledao OT nisam imao zivaca..upalio sam na+5 tesko je ovo pratiti, ali svaka cast i partizanima, borili su se maksimalno...Da mali Vanja nije plezio i zajebavao verovatno bi dobili mec, to je pokrenulo publiku...Odlucilo utakmicu je kraj trece po meni..Filip je kvalitetno uzimao faulove, a Tomicu se ukazao Dobric...i Davidovac..da je bio egal mec do tada, ne bi videli terena...bice klanja tek u finalu ..bice znoja do kraja
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Komšije, ima vas ( ne ti komšo) treba da naučite pravila i šta se sudi kao neportski faul. Sva tri suđena su nesportski faulovi, to je nešto sa čim je Trinki kalkulisao.
                            Nije dozvoljavao lake koševe već nas je terao na teške (što teže) šuteve a ako prođemo na liniju slobodnih bacanja po svakku cenu.
                            Naši navijači sa pominjanjem Novice nisu bili na potrebnom nivou, a ni sa onim flašicama (i šta su još bacali).
                            Da dodam, Trinki je nadmudrio Tomića taktički ali ste slabiji i pored toga.
                            Filip je usrao sve dobro što je uradio sa onim šutem za tri poena, nadam se samo da je Džo lakše povređen inače kukala nam majka.
                            Trinki nas je radio u drugoj i trećoj četvrtini sa pikom pa nas je razvaljivao, konstantno smo bili sa bekom na centru u reketu...a Odžo kao june čim vidi pleja preuzima. Tomić to nije rešio 20 minuta.
                            Last edited by nebitan; 23-03-19, 21:18.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Mnogo ce zavisiti i tah stepen Reglandove povrede

                              Comment


                              • Originally posted by darko pancev View Post
                                neka ih ...opet ce biti kriticara koliko hoces ..kao i u vecini slucajeva bez osnova
                                Cuj bez osnova, nismo uzeli titulu, kad je uzmemo onda se oze reci da nije imalo osnova...i ne zasere nesto do kraja..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X