Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mnoge je zaboleo Radonjin smisao za humor, bol nije prestala ni posle toliko dugo vremena. Ako ako. [emoji41]
    Što se Tomića tiče, ima beogradski šmek, voli to da istakne i to mi se sviđa, malo građanskog u poplavi nekulture i kiča. [emoji41]
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Sta bi za sezonske?

      Comment


      • Originally posted by Stef View Post
        Sta bi za sezonske?
        Pocetkom Septembra

        Comment


        • FČ donosi sezonske na kućnu adresu svim svojim fanovima.

          Comment


          • Da, nego je bila vest na sajtu da ce klub juce obavestiti javnost oko sezonskih cene itd.

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Mnoge je zaboleo Radonjin smisao za humor, bol nije prestala ni posle toliko dugo vremena. Ako ako. [emoji41]
              Što se Tomića tiče, ima beogradski šmek, voli to da istakne i to mi se sviđa, malo građanskog u poplavi nekulture i kiča. [emoji41]
              Često si ironičan, nzm da l je to i ovog puta slučaj, ali ovaj deo oko šmeka i to, pogotovo taj velegradski šmek, i nije neki atribut. Sad.....ko sam ja da sudim, ukusi.

              Comment


              • Postoji taj "smek" tipa Dude Ivkovic, ali je sve redji i redji....u procentima se moze naci.
                Tomic nista nije lose rekao ali meni on kao covek ne uliva poverenje, sto je naravno samo moj subjektivni osecaj koji ne mora da bude tacan. Njegova energija mi nesto ne pije vodu, a inace ne verujem ljudima koji imaju problem da se iskreno nasmeju.

                Comment


                • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                  FČ donosi sezonske na kućnu adresu svim svojim fanovima.
                  Znači tati i mami.
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Postoji taj "smek" tipa Dude Ivkovic, ali je sve redji i redji....u procentima se moze naci.
                    Tomic nista nije lose rekao ali meni on kao covek ne uliva poverenje, sto je naravno samo moj subjektivni osecaj koji ne mora da bude tacan. Njegova energija mi nesto ne pije vodu, a inace ne verujem ljudima koji imaju problem da se iskreno nasmeju.
                    Ali da se iskreno nasmeju..ti sad znas njega pa znas kad se on iskreno nasmeje...Mislim, nije da mislim da je trener, ali moze da bude..Malo je glupo reci da covek koji prvi put radi kao trener glavni, ne zna..On je sprzio put naspram nesretnog Alimpijevica..kojeg su ovde branili mnogi..da ih ne nabrajam trebalo bi mi vremena...

                    I sad posle prosle godine i rsb forumasa koji su vikali kako ima game plan,engleski itd...dolazimo na to da ne verujemo treneru koji je isao stepenicu po stepenicu i to u Olimpijakosu...Ja sam bio za Ivanovica, ali svakako je ovo prihvatljivo resenje..pre sezone..Ovo sa Keseljom i FC3 je skandalozan potez Tomica i pre svega nejasan...

                    Kao neki ovde sto su rekli Keselj kao sajla spreman...kako da nije..covek vise nema kretnje kosarkaske..ovo je smao mucenje pre svega navijaca..ima dve stvari kao FICA..prva je da je pljunuo Doktora a druga da je kao veliki zvezdas...a za drugog da je sin od Zeleznika i da je sin od Nebojshe...

                    Sve u svemu se nadam da ce pod pritiskom resiti ovo dvoje, ako ne..onda je jasna poruka..jebe mi se sta misle navijaci...i tu se nadam vec da ce ga oterati pa nek dodje i neki Ostoja..ovakvu nadmenost davno nisam video, ma to je cist bezobrazluk...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Postoji taj "smek" tipa Dude Ivkovic, ali je sve redji i redji....u procentima se moze naci.
                      Tomic nista nije lose rekao ali meni on kao covek ne uliva poverenje, sto je naravno samo moj subjektivni osecaj koji ne mora da bude tacan. Njegova energija mi nesto ne pije vodu, a inace ne verujem ljudima koji imaju problem da se iskreno nasmeju.
                      Priznaj da ti se ne svidja, jer se svadjao sa Saletom.
                      Meni uliva vise poverenja nego prethodni trener. Sigurno zna vise o kosarci. Sa ovim rosterom ne mogu da mu trazim jadransku. Bio bih zadovoljan sa dva domaca trofeja i da se dobro posibamo u PO jadranske. U Eurocupu da doguramo sto dalje, pa ako ispadnemo od nekog jaceg, nije strasno.

                      Comment


                      • ABA Super Cup, Quarterfinals, Thursday, 20.9.2018:

                        Mornar – Partizan NIS (18:00)
                        Budućnost VOLI – Igokea (20:30)

                        Friday, 21.9.2018:

                        Cedevita – Zadar (18:00)
                        Crvena zvezda mts – Petrol Olimpija (20:30)

                        Semifinals, Saturday, 22.9.2018:

                        QF 1 Winner – QF 2 Winner
                        QF 3 Winner – QF 4 Winner

                        Final, Sunday, 23.9.2018:

                        SF 1 Winner – SF 2 Winner
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by Дијаз View Post
                          Priznaj da ti se ne svidja, jer se svadjao sa Saletom.
                          Meni uliva vise poverenja nego prethodni trener. Sigurno zna vise o kosarci. Sa ovim rosterom ne mogu da mu trazim jadransku. Bio bih zadovoljan sa dva domaca trofeja i da se dobro posibamo u PO jadranske. U Eurocupu da doguramo sto dalje, pa ako ispadnemo od nekog jaceg, nije strasno.
                          Kad se svadjao i zasto? Ne znam za to.

                          Ne mogu to da objasnim, jednostavno onaj prvi osecaj kad vidim coveka. Prodorne i hladne oci, energija itd itd. Naravno da je to sve nebitno pa ne znam ni sto sam rekao.

                          Comment


                          • Продаја сезонских карата КК Црвена звезда мтс за такмичарску сезону 2018-2019, по изузетно повољним ценама почиње 3.септембра и трајаће месец дана.

                            Трибине: 9.000дин - 8.000дин за чланове
                            Партер: 16.000дин - 15.000дин за чланове

                            Comment


                            • Fitzko choice
                              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                              Comment


                              • Originally posted by Stef View Post
                                Продаја сезонских карата КК Црвена звезда мтс за такмичарску сезону 2018-2019, по изузетно повољним ценама почиње 3.септембра и трајаће месец дана.

                                Трибине: 9.000дин - 8.000дин за чланове
                                Партер: 16.000дин - 15.000дин за чланове
                                Cena za tribine je ok,to treba uzeti!

                                Comment

                                Working...
                                X