Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad odbranimo napad odmah dati protivniku loptu kako bi mogli da branimo opet i da se odbranimo i tako do kraja utakmice. Pored čiste odbrane naterati protivnika da pravi faulove u napadu, ali i kad izađu iz bonusa nećemo biti u situaciji da šutiramo bacanja jer su pravili faul u napadu. Poslednji napad kad nas budu napadali naterati ih da upute šut na 3 sekunde do kraja. Odžo hvata skok, defanzivni naravno, oni ga fauliraju u panici da ga ne da preko celog terena i šalju ga liniju za slobodna bacanja. Meće jedan i pobeđujemo sa 1:0.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Davidovac moze da preuzme i beka i trojku
      Stratos trojku, cetvorku
      Simanic takodje
      Partizan igra taj pik de mi preuzimamo cesto
      Beron, Regland, Covic su odbrambeni krateri. I upariti bilo koga od njih u petorku je prednost za protivnika

      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
      Davidovac ne moze da trci kroz blokove za bekovima..

      Simanic nogama ne moze trojku, cetvorku na postu..u principu moze...teoriji

      Stratos je defanzivac,trenutno average, da ne kazem los..

      Baron ne moze ni svoju poziciju..

      Zirbes samo svoju i to ono..

      Imamo visinu, ali ne i pokretljivost, napadacki i odbrambeno spori, spore noge itd...

      Beron, Regland i covic jesu losi defanzivci..ali prva dva da su top defanzivci..jedan bi se zvao Kerol a drugi Majk Dzjems itd..

      Imamo solidan tim, ali ta tvoja druga petorka, kako mislis sa njima da branis npr tranziciju, polutranziciju, nikako...itd...Ali dobro, to je moje misljenje..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Davidovac ne moze da trci kroz blokove za bekovima..

        Simanic nogama ne moze trojku, cetvorku na postu..u principu moze...teoriji

        Stratos je defanzivac,trenutno average, da ne kazem los..

        Baron ne moze ni svoju poziciju..

        Zirbes samo svoju i to ono..

        Imamo visinu, ali ne i pokretljivost, napadacki i odbrambeno spori, spore noge itd...

        Beron, Regland i covic jesu losi defanzivci..ali prva dva da su top defanzivci..jedan bi se zvao Kerol a drugi Majk Dzjems itd..

        Imamo solidan tim, ali ta tvoja druga petorka, kako mislis sa njima da branis npr tranziciju, polutranziciju, nikako...itd...Ali dobro, to je moje misljenje..
        Daleko je to od dobrog svakako.
        Imamo po meni igracki duplo bolji tim od Partizana.

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Daleko je to od dobrog svakako.
          Imamo po meni igracki duplo bolji tim od Partizana.

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
          Imamo to jeste istina, ako odigramo pametno, rutniracemo ih. Tehnicki,suterski smo bolji od njih, ne bi im smeli dati nijejednu pobedu, ali videcemo...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Oni imaju trenera...
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Daleko je to od dobrog svakako.
              Imamo po meni igracki duplo bolji tim od Partizana.

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
              Originally posted by Laki21 View Post
              Oni imaju trenera...
              Imate Ficka koji donosi "ravnotezu u Sili"
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                Oni imaju trenera...
                ... koji je morao da potraži posao u Partizanu, jer je oboleo od Đorđevićitisa.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • stvarno mi nije jasno koji smo kurac dovodili k.c. covek yivi od suta celu karijeru a u italiji ove godine trojke ispod 30% decko je potpuno van suterske forme

                  Comment


                  • Koliko sam upućen bio je uveren da mu je postavljena pogrešna dijagnoza, autoimuno oboljenje, zato je i završio u Ređi jer drugi nisu želeli da rizikuju, ali je u pitanju igrač koji daje doprinos na obe strane parketa. Naši su verovatno cenili da može da dođe do nekog pristojnog procenta a doveden je po meni prvenstveno zbog odbrane, kao role player. Ako se ispostavi da je sposoban za nešto više to će biti bonus.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by NateHuffman View Post
                      stvarno mi nije jasno koji smo kurac dovodili k.c. covek yivi od suta celu karijeru a u italiji ove godine trojke ispod 30% decko je potpuno van suterske forme
                      Pitanje koliko je on zalecio povredu sake suterske ruke.
                      Covek je doveden kako bi pojacao poziciju 3/2 de imamo 4 igraca i kako bi se tatinom sinu oslobodila pozicija 1 da bi pokazao sav svoj raskosni talenat.

                      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Raskosni talenat[emoji23][emoji23][emoji23]
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Originally posted by NateHuffman View Post
                          stvarno mi nije jasno koji smo kurac dovodili k.c. covek yivi od suta celu karijeru a u italiji ove godine trojke ispod 30% decko je potpuno van suterske forme
                          Rivers je posle Laze najbolji odbrambeni igrač u ekipi, koji može da čuva sve od 1-3. Čak i uz nešto kilaviji ofanzivni učinak to će jako puno značiti kada se suočimo sa igračima koji skoro isključivo igraju ISO košarku a što nas čeka u najskorije vreme.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Mnogo zavisimo od suta. Prosto ispaljujemo 30-ak trojki po mecu i ako udje 10+ u mecu smo. Odbrana sa dva pleja patuljka i Beronom nam nije jaca strana. Mi smo i dalje u igri samo zbog ocajne selekcije, timske hemije i forme Buducnosti.

                            Comment


                            • Dobric mora zarad buducnosti da igra 20+ minuta i ne postoji razlog zasto za njega nema mesta osim da pravdamo retardirane poteze i gomilanje igraca na pozicijama.

                              Laza u ovoj koncepciji igre svojom defanzivom i iskustvom nije ni priblizno veliki difference maker defanzivni kao sto je znao da bude kod Radonje, i samim tim jede minute a znamo da je izuzetno limitiran igrac. KC Rivers je bio projekat za pocetak sezone a ne sada, da bi sada u narednih par meseci dobili od njega max. Ovako mi cemo da ga zalecimo i da ga prosledimo u neku Gran Canariju kad se zavrsi sezona.

                              Pisao sam i ranije da je vracanje Cirbesa u klub bila najveca greska u startu. Decko je bivsi kosarkas, i tu je najveci deficit trenutno. Ojo je realno backup centar za ozbiljan basket u EK, a neke vise ambicije da ne pominjem. Igrao bih sa nizom postavom u drugom unitu, pa cak ako treba i Simanic da gura na centru minute. A da prackaju Baron, Dobric, Stratos i Davidovac. Tu bi mogli da kvalitetno utrpamo poene svakom u ABA plej ofu. Ne vidim razlog da se takvi lineups ne isprobavaju. Zadnji derbi su mi se jela govna kad sam video postave sa 1 bekom na terenu u 2019. godini. To je bilo previse za mene...

                              Comment


                              • Mi sa ovim izlivima gluposti i dalje smo ubedljivo prvi,zamislite ostale..Ko tu sve radi i kakve su to vezare, to sam Bog zna. Dok je drzavno mogu da jasu. Tri velika centra, tri midzeta, filip i i keselj ..i sad jos jednu 2/3 koja nam u principu nije trebala a da neko ne popije otkaz...Vapimo za back up pg i on dovede...beka..

                                Ako Tomic izgubi titulu, sledeci posao ce moci samo da radi u Zelezniku, kao portir u fabrici mentalnih prozivoda...

                                Dobrih igraca imamo , samo je stvara finesa...niko nije napredovao tokom sezone nesto posebno, neki dejavu se desava sa proslom godinom..

                                Srecom, Buducnost trokira a partizani sem trenera nemaju talenta za nesto vise...Cedevitu i ne zanima tiula, ako udje uslo je a u principu i ne mora..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X