Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jebem mater onom ko mi izbusi gumu na parkingu Pionira.
    Cestitke momcima i treneru na pobedi.
    Covicu odjebi vise sa tim besplatnim ulazima.
    Veceras su oni koji zaista podrzavaju tim bili u hali.
    To e to[emoji3][emoji3][emoji3]

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Jebem mater onom ko mi izbusi gumu na parkingu Pionira.
      Proveri ti s' kim se ovde najviše kačiš..

      Bravo Zvezdo!
      Da ne bude da ga samo kudimo, čestitke i Alimpiju, malo je povezao redove, raznovrsna igra u napadu sa dosta ulaza i spuštanja lopte pod koš (napokon) pa i kontri, a u drugom poluvremenu, kad nas je i šut spolja krenuo, vratili smo se svom (ovogodišnjem) najjačem oružju. Čak i odbrana nije bila toliko hrđava, ali su španci definitivno imali šut sezone!

      P.S. Kovačiću drekavče, nijesi nedostajao..

      Comment


      • Bas premalo ljudi zadnjim mecevima...nerealno bas...Mora se navijacima ugadjati a ne reci ako hocete doci,ako ne, ko vas jebe...

        Tako se ne radi jbga..plus sto je Pionir, Pionir..nema konfor i kad nema Delija onda je ovo ocekivano..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Bas premalo ljudi zadnjim mecevima...nerealno bas...Mora se navijacima ugadjati a ne reci ako hocete doci,ako ne, ko vas jebe...

          Tako se ne radi jbga..plus sto je Pionir, Pionir..nema konfor i kad nema Delija onda je ovo ocekivano..
          Premalo je ljudi jer je neko procenio da nije trebalo do kraja da se bori za TOP 8. Ovo sto sad gledamo su dueli bez znacaja, sto je velika mana ovog sistema takmicenja. Koga briga sto je Barselona odvalila Olimpijakos 30 razlike?

          U principu, kada se naidje na mekano i ide, cim ne ide potonu sve ladje i raspada se igra. Zato i tolike oscilacije. Nadam se da ce sledece sezone shvatiti da je svaka evroligaska utakmica bitna i prilika da se ugrabi pobeda - treba graditi igru na odbrani. (naravno, ako se prethodno pobedi bleda Cedevita i solidna Buducnost u plej ofu, Mornar cenim da i nema neke sanse).
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Po navijanju se nije osetilo da nedostaje bilo ko.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Bas se smorih kada sam video koliko ljudi je doslo, ona tisina u prvom poluvremenu i u dobrom delu drugog poluvremena je bas bolela, sto kaze nedovic bas baca u proslost i onu sezonu gde smo jedva preziveli...ne vratila se nikad...utakmica dobra, medjutim realno ako gledamo sralo nas je i previse, feldin bi ubacio i dzikica kroz obruc...nadam se samo da nismo potrosili svu municiju i da, davidovac sto manje da igra...svaka njemu cast za neke partije, ali covek je hidajuci mismec jbg, ali tako je...lesor je sve bolji i dogodone ima da bude bas opasna zverka

              Comment


              • Originally posted by Czbg9 View Post
                Bas se smorih kada sam video koliko ljudi je doslo, ona tisina u prvom poluvremenu i u dobrom delu drugog poluvremena je bas bolela, sto kaze nedovic bas baca u proslost i onu sezonu gde smo jedva preziveli...ne vratila se nikad...utakmica dobra, medjutim realno ako gledamo sralo nas je i previse, feldin bi ubacio i dzikica kroz obruc...nadam se samo da nismo potrosili svu municiju i da, davidovac sto manje da igra...svaka njemu cast za neke partije, ali covek je hidajuci mismec jbg, ali tako je...lesor je sve bolji i dogodone ima da bude bas opasna zverka
                Davidovac je premasio sva ocekivanja, ali prosto nije novi plej reprezentacije u najavi. To je nas problem, ne mora sve da bude ili crno (niko nema pojma, trener ne zna, igrac 1 je budala, igrac 2 je puvalo, igrac 3 da se prihvati knjige i ostavi kosarku... do igrac 1 je evroligaski potencijal i 1 milion u najavi (taj Davidovac), Jankovic je novi Miler (uzgred, lik se raspao, toliko o hvalospevima na njegov racun), Alimpije je mega car i svako ko misli suprotno nema veze sa kosarkom..).

                Ovo je tim koji je prepun jako dobrih igraca, individualno je ubedljivo najjaci tim na Jadranu, ali je timski pun rupa i nema ni hijerarhije ni discipline u igri. Mislim, Pero koji je trebalo da drzi odbranu propusta pola meceva u evroligi - smesno.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Promenili li smo plocu... ili ipak ne?

                  Comment


                  • Pa ne moze 1 dobra utakmica da izbrise 30 losih...polako, ako ovako budemo igrali u nekom kontinuitetu e onda cemo je promeniti...ali da su nasi zivnuli to svakako

                    Comment


                    • Rekoh da je Lesor zlo ali sa tim kako je dosao u KKCZ, nesto ne ocekujem da ostane i da bude neke velike vajde od njega. Ima covek nenormalnu snagu i zelju. Moja jedina zelja je da on ostane a od Omica, Antica i Jovanovica dobijemo jednog bas dobrog centra...sa Bjelicom, Jankovicem to bi bila odlicna centarska linija...

                      Mene ne lozi ova igra, prangijalo se i to je to..Feldin me u nekim momentima podseca na Jaku, rokalo se i ulazilo...od suta se zivi ali i umire...ali u ABA sam siguran da u Pioniru necemo izgubiti, na strani jednu eventualno...

                      Imamo dobru bazu za sledecu godinu, ako pametno budemo kupovali ali videcemo za to ima vremena...

                      Mozda se nije osetilo da nema Delija ali ce se osetiti po dzepu to je sigurno...Moracemo prodavati opet i opet nanovo, ne mogu da se otmem utisku da nema timske igre, ali kad sipamo mozemo dobiti svakog, isto tako i izgubiti...

                      Ne mogu da se indetifikujem sa ovom igrom nikako, dosta to neobavezno izgleda, kad treba i kad je pritisak padnemo, kad se igra bez pritiska nekad mi se cini da bi dobili GSW.....ali da vidimo taj PO...Mornar ocekujem da padne 2-0 za finale ce da vidimo
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Sta ce nam vise Bjelica, dosta je bilo. Jovanovic bi mogao da bude treci centar, mislim da ima potencijala u tom momku.

                        Comment


                        • Iam potencijala za negu Igokeu, on nije ono sto nam treba. Bjelica ako pristane da igra za 150k npr to bi bio top dogovor. Ljudi da se ne zezamo, zameni njih dvoje ove sezone i bice ti sve jasno...Iskustvo naseg Bjelice se ne moze kupiti tako lako...Da igrao kao ove sezone, to bi bio top transfer da se ne lazemo ovde...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Analizirao sam malo rezultate, i dosao do zaklucka da nas je los start sezone, i trzavice oko nastupa u Areni ili Pioniru, nedostatak publike pre selidbe, smisljeni bojkot sipkasa u poslednjih par utakmica u Areni i skor od 2-7 na pocetku sezone, kostao borbe za play off. Posle toga smo zakljucno sa sinocnom utakmicom pozitivni 9-8, uz 3 pobede u gostima. To govori u prilog tome, da i nismo tako losa ekipa, ili je EL zaista nikad slabija. Mislim da ima i do jednog i do drugog po malo.Tacno je da smo domacinska ekipa, i da mnogo bolje izgledamo kod kuce nego na gostovanju, ali sta tek reci za Pao koji ima budzet od oko 18m i roster koji je u odnosu na nas tiha jeza, trenera koji je stara kuka u EL, a opet ima samo 3 pobede u gostima, i sledi mu grcevita borba za play of, narocito ako veceras budu porazeni u Malagi.
                            Mislim da je napravljena sistemska greska, sto se u EL odustalo od borbe za PO jos na 2/3 sezone, i sto je direktno i indirektno to stavljeno navijacima do znanja, pa otud i podrska koju imamo trenutno. To su i igraci usvojili izgleda, zato na gostovanjima i izgledaju u poslednje vreme kao grupa gradjana, a kuci igraju na inspiraciju, i na zelju da udovolje ovim vernima koji su na tribinama, otud i onolika energija sinoc.
                            Mislim da ukoliko udjemo sledece sezone u EL, treba da se prestane sa pricom - ABA nam je prioritet, i da se igrace bore do zadnjeg kola EL, a ABA ce iz takvog odnosa da dodje sama po sebi, jer ce opet svi na Jadranu imati strahopostovanje kada igraju sa nama, a samim tim ce se i publika vratiti na tribine, jer ipak svaki pravi ljubitelj kosarke voli vise da gleda kako se ekipa "kida" sa Oly-jem, Fenerom, Realom, pa makar bila i porazena, nego da prati kako odvaljujemo od zivota pokojnu Cibonu iili MZT
                            Last edited by Gudura; 16-03-18, 09:24.

                            Comment


                            • Pobeda koja može da ekipu digne na moralnom planu, odlična stvar je što se kod svih videla želja za pobedom, želja da odigraju odbranu...

                              Loša stvar je što i dalje ta odbrana dobrano škripi, opet se sa dva pasa ispada i Martinez nas je urnisao trojkama u prvom poluvremenu. U toj našoj odbrani je bilo i do toga da smo skupljali na Plajsu ( igrači sa slabije strane slobodni na šutu) i kada smo to promenili i trojke su stale ili su bile iz izuzetno teških pozicija.

                              I dalje je za nas enigma kako da rešimo i sakrijemo Roča u odbrani, prva utakmica da sam ja video da se lopta gura na post (nekada i nevešto kao kada je Roč sa Lesorom kada mu je dao nisku i iza njega loptu) ali ipak u krajnjem je to rezultiralo poenima iz reketa ili povratnom za šut kao na treningu, bilo je i ulaza i ta raznovrsnost je bila lepa za gledanje.

                              Moramo da priznamo da je ovo utakmica bez takmičarskog značaja - jedino sportski motiv za pobedom ili naše traženje izlaska iz tunela.
                              ...
                              Sve i da su Delije na tribinama, prihod bi bio približan jer, delije ne plaćaju karte (izvor biletari i obezbeđenje koji se sklanjaju kada oni prolaze) ona sitna boranija Delija i mora da plati kartu (ne punu cenu), tako da na ukupnu masu i nije neka lova.
                              Sve ovo što se dešava oko kluba je vrlo komplikovano i višeslojno i nije jednostavno za objasniti.
                              Ima tu do odabra igrača, trenera, stila igre (ako se to može zvati stil), do predsednika i njegovog enormnog ega, do razmaženosti navijača i prevelikog očekivanja...još bi tu moglo da se nađe, pa čak i zaveroloških elemenata. Takav neki post (ako se neko usudi da pokuša da napiše)mogao bi početi "I sve je počelo na KZŠ nakon poslednje utakmice finala KLS..."
                              Last edited by nebitan; 16-03-18, 09:32.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • ^ #Martinez

                                Mislim da se svesno odlucivalo da, ako vec pukne odbrana, da pukne tako da on ostane sam - da se ne lazemo, niko nije ocekivao da on moze da pogodi 5 trojki

                                Comment

                                Working...
                                X