Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako kakvom...lepo za Markovica i Dzenkinsa damo SVE para sto imamo a ostalih 10-12 igraca.....jbg nek se naplate od sledeceg ugovora
    Nek igraju za cast i slavu

    Comment


    • Za Bože zdravlja Euro ligu može jedan Volters.
      Simke je uzeo finu cifru, tačnije najjače ugovore su potpisali on Kuz i Đenka iz tog tima,
      ali se nije naigrao i sebi podigao cenu u međuvremenu - nasuprot a i u godinama je kada domaća gruda kompenzuje mnogo toga.
      Marković je previše za nas kao i Reglend sa svojim učinkom i limitima.
      Ako iz Riversa izlete neki zmajevi u završnici Čoki će ga podsetiti ko mu je revitalizovao karijeru kada je bio ispušena lula. Berona bi zadržao za iste pare. Faje je misterija.
      Stratos je zicer opcija ako pokaže interesovanje da ostane, godine tu očigledno nisu faktor.
      Uhlebimo Lazu na staru slavu i Ristića na neku foru, pustimo Radanova ako dobije ponudu, Ojo-a utopimo po kilogramu žive vage i onda uložimo u stranog centra i pravog trenera.

      A može i frontalni napad na EL vetrenjače sa Tomićem, Filipom, Riletom, Lazom i neiskusnim Radanovom...ako baš mora.
      Last edited by Wingwalker; 27-02-19, 19:20.

      Comment


      • Izvinite ali ja sa Vojvodom i Filipom u 12 ne mogu da vidim nacin na koji uzimamo ABA ligu. Tacnije, nisam ispratio da govorite o El sledece godine, tako da necu da vam rusim sneska.
        Last edited by From downtown; 27-02-19, 14:20.

        Comment


        • Granger pod broj 1 za sledeću sezonu. I nikad, ali nikad više praviti tim se tri teške petice.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Ajde Tomicu ako vec "ne mozes" bez Filipa bar se Keselja mozes resiti.

            Dzo/Davidovac/Filip
            K.C/Beron/Laza
            Stratos/Dobric
            Faye/Simanic
            Cirbes/Ojo

            Naravno da je bolja opcija Filip OUT, Ristic IN, ali...

            Moramo da ih oderemo u nedelju
            Last edited by From downtown; 28-02-19, 16:16.

            Comment


            • Hahahha prelazni rok vec 1. marta poceo izgleda

              Ajde kad se vec lozimo. Brat Djamil samo da dodje, ostalo je nevazno Em skinuo kilazu, em napredovao neverovatno. Dominira

              Comment


              • 3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Ne mogu da poverujem da ce Dobric ili Davidovac ispasti iz 12 zbog Covica, iako znam da ce se to desiti. Sve se nadam da ce razum preovladati, ali Covicevom bezobrazluku nema kraja. Da li on stvarno misli da je bolji igrac od njih dvojice i da se na terenu izborio za mesto u Zvezdi? Ne misli, nije ni on budala nego je samo bezobrazan. Djubre jedno malo raspalo.
                  Sta kao mi ne prepoznajemo njegov kvalitet zbog prezimena?
                  Bezobrazluk.

                  Uh, iznerviram se odmah, bolje da i ne pisem nista

                  Comment


                  • Originally posted by Antona View Post
                    Ne mogu da poverujem da ce Dobric ili Davidovac ispasti iz 12 zbog Covica, iako znam da ce se to desiti. Sve se nadam da ce razum preovladati, ali Covicevom bezobrazluku nema kraja. Da li on stvarno misli da je bolji igrac od njih dvojice i da se na terenu izborio za mesto u Zvezdi? Ne misli, nije ni on budala nego je samo bezobrazan. Djubre jedno malo raspalo.
                    Sta kao mi ne prepoznajemo njegov kvalitet zbog prezimena?
                    Bezobrazluk.

                    Uh, iznerviram se odmah, bolje da i ne pisem nista
                    Bolje da nisi pisao nista jer eto moze ti se.

                    Za nedelju nece igrati Dobric ne zbog FC3 nego zato sto je sjebao zglob i nadamo se svi da nije duza pauza.

                    Takodje Ojo je pod velikim znakom pitanja, Faye je isto zaradio neku povredu igrajuci za reprezentaciju.

                    Fc3 i Beron su isto pod znakom pitanja.


                    A ti nastavi sa iznosenjem zakljucaka u svom stilu zasto neko ne igra.

                    Comment


                    • Sjebao sjebao aha, 100%, kako li filip ne sjebe zglob

                      Comment


                      • Bio je i Filip povređen jedan deo sezone i nije igrao. Ovo što Šarac spominje mi deluje kao skrivanje karata.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Da, nece znati Trinkijeri i Repesa sta ih je snaslo kad ih Tomic iznenadi, sampion malih utakmica...2/2 neuspeha, ne sme biti 3/3 kao i prosle godine pod Alimpijevicem i Covicem. To je ona stara, nije zvaka za seljaka...Daju mu milione i on ne uradi nista..Pazite..covek nije u top8 timova u EC..tamo su Alba, Ritas, Asvel,Andora itd....Dejo je sa redovom iz Donbasa otisao u polufinale i jedva izgubio od multimilionerskog tima...zalosno na sta smo spali....a imamo 7 stranaca, sa fmp0m mozda i 15 ove sezone itd..zalosno ako se ne uzme ABA...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Da, nece znati Trinkijeri i Repesa sta ih je snaslo kad ih Tomic iznenadi, sampion malih utakmica...2/2 neuspeha, ne sme biti 3/3 kao i prosle godine pod Alimpijevicem i Covicem. To je ona stara, nije zvaka za seljaka...Daju mu milione i on ne uradi nista..Pazite..covek nije u top8 timova u EC..tamo su Alba, Ritas, Asvel,Andora itd....Dejo je sa redovom iz Donbasa otisao u polufinale i jedva izgubio od multimilionerskog tima...zalosno na sta smo spali....a imamo 7 stranaca, sa fmp0m mozda i 15 ove sezone itd..zalosno ako se ne uzme ABA...

                            Opaa, vidim da si bio malo na obuci kod Tegija, ili si pokupio par forica sa Gtr foruma. Meni kada igra KKCZ zabole me bas da pisem po forumu a u toku je utakmica u Podgorici gde je Bog koji hoda zemljom se grcevito bori za ostanak u top 8 sa budzetom od 20 mil eur.

                            Taj isti cudotvorac sa sve redovom iz Donbassa je uspeo da izgubi utakmicu od Jagode Kuridze tako da ne spominji tu sezonu molim te.

                            Igrao je Ec samo iz razloga sto je ispao iz El te godine.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Opaa, vidim da si bio malo na obuci kod Tegija, ili si pokupio par forica sa Gtr foruma. Meni kada igra KKCZ zabole me bas da pisem po forumu a u toku je utakmica u Podgorici gde je Bog koji hoda zemljom se grcevito bori za ostanak u top 8 sa budzetom od 20 mil eur.

                              Taj isti cudotvorac sa sve redovom iz Donbassa je uspeo da izgubi utakmicu od Jagode Kuridze tako da ne spominji tu sezonu molim te.

                              Igrao je Ec samo iz razloga sto je ispao iz El te godine.
                              U Podgorici je rutiniranje, videcemo za covice(vce) kako ce ispasti Podgorica ove godine, dal ce se ponoviti prosla...

                              Taj isti cudotvorac je napravio igrace i prodao ih u ceo svet, osvojio tuce titula, 1/2ec i f8 EL...

                              Znam da su nam obozavanja drugacija, meni DR a tebi nc...razlike su jasne...

                              Bayern ide lagano u F8...20m je budzet ali plate su niske..ogroman je porez tamo,a i Nemacka je...gde god ode seje titule dok se u Zelezniku grce od muke...

                              Da ovaj potpise sta ima da potpise pa da polako rasterujemo secikese..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Bio je i Filip povređen jedan deo sezone i nije igrao. Ovo što Šarac spominje mi deluje kao skrivanje karata.
                                Ogi u trenerci, ostali su tu... mada ne vidim Reglanda?

                                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X