Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U trenutku dolaska DR u klub, Zvezda je bila u potpunoj senci Partizana koji je dominirao. Naviknuti na poraze, dominaciju komsija, njihovo igranje El. Za Zvezdu je sve to bio samo san. Pokusali smo i sa Pesicem al nije islo, potpuno nepoverenje igraca uklub, lose navike, stalna promena trenera.
    Na klupi Partizan bio je Vujosevic covek koji se hranio mrznjom prema Zvezdi.
    Kada je otisao DR Zvezda je ostala kao klub koji je dominirao u Srbiji i regionu. Klub koji je opet postavljen na mapu Evrope, koji je igrao fenomenlnu kosarku. Klub koji je bio potpuno dominantan u odnosu na Partizan, klub gde su igraci zeleli da dodju igraju i EL pod palicom DR.
    Klub koji je naplacivao milionska obestecenja za svoje igrace, imao pune hale sto Pionir sto Arenu. Klub koji je uspostavio dominaciju nad Partizanom istu onakvu kakvu je Partizan imao nad Zvezdom pre DR.
    E takav klub je u svoje ruke uzeo Alimpijevic.
    Nije Alimpijevic uzeo da trenira Zvezdu koja se do tada borila za opstanak pa je sad prvi u ABA ligi i favorit za titulu.
    Inace osvojio je i Vlada Jovanovic ABA ligu posle odlaska Vujosevica. Jel to znaci da je bolji od njega ili je sada veliki trener taj isti Jovanovic????
    Last edited by Laza Kacanski; 08-03-18, 22:08.

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Sa boljim timom je tada nismo bili osvojili. Po meni ne bi.

      Nelson, Rebić, Lazić, Dženkins, Blažič, Simonović, Mitrović, Radenović, Dragićevević, Marjanović, Katić , Lipovij
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • A u partizanu bertans, lovernj i bogdan, posle je i sasa pavlovic dosao...

        Comment


        • Bolji tim..hehe....prekidajte..pobeda..xD
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Ako je trenerska veličina kao što je Kari izjavila to što se piše po šampi, ko sam ja da opovrgavam ali znajući naše burek novinare nisam siguran da je sve preneseno integralno. Kako god, ovo što je Laza napisao o putu DR-a je istinita jer se desila i nije proizvoljno mišljenje nekog pojedinca već fakti. Tada se tim stvarao, klub se stvarao i Kari je bio jedan stepenik u tom penjanju ka cilju.
            Radonjić je došao u nevreme (za njega i za klub) i nije se bojao, trebalo mu je vremena da "ugradi" u svest domaćih igrača pobednički mentalitet, imao je pomoć u strancima koji su posedovali i pobednički mentalitet i ljudske kvalitete.
            Radonjić je sa Čoom podigao klub na ovaj nivo (bilo bi nepošteno to ne pomenuti) i za očekivati je bilo da klub napreduje dalje (možda on i napreduje samo ja i dobar deo navijača, forumaša, semenkara to ne vidi).
            Doveden je nakon "totalne rasprodaje" vrlo neiskusan trener, brdo novih i neiskusnih igrača, prebačeno "po kile" iz FMP-a (i brzo vraćeno) i sada se želi reći da klub i dalje napreduje?
            Bojim se da klub ne stagnira već je u padu, da prolazimo onaj put kojim su Grobari prošli, par godina su se provlačili na ime i dovođenjem svojih veterana i to je na kraju proizvelo slobodan pad. Ja to ne želim klubu za koji navijam i zbog toga i ovolika žuč u pisanju.
            Last edited by nebitan; 09-03-18, 07:07.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              Dajte Radonjiću ovaj tim u prvom mandatu i upitajte se da li bi osvojio ligu.
              Radonjic nije osvojio ABA ni u drugom mandatu sa veoma dobrim i jakim timom,i to pred svojom publikom,pa su ga istrpeli,a ostalo je istorija.Ah da,da podsetim samo da je izgubio i u KLS.Samo da pomenem neumitne cinjenice!
              Last edited by Gudura; 09-03-18, 07:42.

              Comment


              • Podrška Alimpiju,ajmo večeras da probamo da dobijemo ovo

                Comment


                • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                  U trenutku dolaska DR u klub, Zvezda je bila u potpunoj senci Partizana koji je dominirao. Naviknuti na poraze, dominaciju komsija, njihovo igranje El. Za Zvezdu je sve to bio samo san. Pokusali smo i sa Pesicem al nije islo, potpuno nepoverenje igraca uklub, lose navike, stalna promena trenera.
                  Na klupi Partizan bio je Vujosevic covek koji se hranio mrznjom prema Zvezdi.
                  Kada je otisao DR Zvezda je ostala kao klub koji je dominirao u Srbiji i regionu. Klub koji je opet postavljen na mapu Evrope, koji je igrao fenomenlnu kosarku. Klub koji je bio potpuno dominantan u odnosu na Partizan, klub gde su igraci zeleli da dodju igraju i EL pod palicom DR.
                  Klub koji je naplacivao milionska obestecenja za svoje igrace, imao pune hale sto Pionir sto Arenu. Klub koji je uspostavio dominaciju nad Partizanom istu onakvu kakvu je Partizan imao nad Zvezdom pre DR.
                  E takav klub je u svoje ruke uzeo Alimpijevic.
                  Nije Alimpijevic uzeo da trenira Zvezdu koja se do tada borila za opstanak pa je sad prvi u ABA ligi i favorit za titulu.
                  Inace osvojio je i Vlada Jovanovic ABA ligu posle odlaska Vujosevica. Jel to znaci da je bolji od njega ili je sada veliki trener taj isti Jovanovic????
                  Tvoj opis kluba koji je preuzeo Alimpijevic nema nikakav backup u operativnom smislu iz cega najvise proizilazi kakve ce partije da pruza tim, jer je taj klub morao da rasproda vecinu svojih igraca i da dovede nove, i sa manjim budzetom. To je klub koji je ostao bez znacajnih finansijskih sredstava.
                  Takav klub je bio preuzeo i Radonjic, stim sto mu je bilo lakse jer nije imao taj prioritet osvajanja titula, dok ga Alimpije ima. Takodje je budzet u njegovo vreme imao uzlaznu putanju, a kod Alimpija ima silaznu. Nemojte da se salimo. Rezultati naseg kluba ce najvise zavisiti od toga koliko suski legne na racun. To dal je trener ovaj ili onaj je tek sekundarni i manje bitan faktor. Sto bi rekao Dzikic, pa sta vi mislite da mi ostali treneri ne umemo da prepoznamo talenat...pitanje je samo da li imamo novac da ga dovedemo.

                  Originally posted by Laki21
                  Nelson, Rebić, Lazić, Dženkins, Blažič, Simonović, Mitrović, Radenović, Dragićevević, Marjanović, Katić , Lipovij
                  A gde ovde nestade Blejk Silb? Nekako je ta najveca greska sezone ili greska nad greskama "isparila". Al dobro, stavljen je Lipovij kao da nismo imali izbor i kao da je to neko zateceno stanje
                  Last edited by mmajstor; 09-03-18, 11:01.

                  Comment


                  • Originally posted by Czbg9 View Post
                    A u partizanu lovernj i bogdan, posle je i ...
                    Obojica su u to vreme bili potpuni anonimusi...ali su radom i igrama u klubu napredovali i vidimo gde su sada.
                    Sa druge strane, u to vreme mi smo imali jos mladje Dusana Ristica, Marka Tejica, Cvetkovica, Rebica i Voju Stojanovica,....i od svih njih tadasnji strucni stab nije napravio ama bas nista. Pravljenje igraca = 0.

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Obojica su u to vreme bili potpuni anonimusi...ali su radom i igrama u klubu napredovali i vidimo gde su sada.
                      Sa druge strane, u to vreme mi smo imali jos mladje Dusana Ristica, Marka Tejica, Cvetkovica, Rebica i Voju Stojanovica,....i od svih njih tadasnji strucni stab nije napravio ama bas nista. Pravljenje igraca = 0.
                      Stvarno Majstore ne blamiraj se previse...koliko su godina imali ne samo oni tad...vec i Mitrovic, Blazic..Nelson sta bio zver pre toga? Radenovic? Bobi dosao iz Mege posrnula karijera to ne spominjes..itd..gledas iz ovog sadasnjeg ugla...Niko ne kaze da je bio kiks ali tad je vladao partizan ako se ne secas...a Cedevita imala bas dobar i kvalitetan tim ...

                      Sto se tice Silba tice njega je Covic oterao niti ga je DR nesto voleo ali klub ne da nije nasao dostojnu zamenu nego..+Simonovic tada su ga zvali bezmudas itd..da ne idem u krajnost...

                      Tada da je doveo nesto kao sto je doneo danas, Covic ne bi izdrzao sl godinu na celo kluba...bile su to bas teske borbe sa partizanom..pricati da Lovrenj i Bogdan tad bili anonimusi..i dobio kkp sa Macvanom,Pavlovicem,Milutinovim,Milosavljevic,Muri c itd...porediti sa ovim sad..

                      E al taj tim jos sa Bogdanovicem koji daje 15ppg u EL, Lovrenj,Kinzi,Westerman, Pavlovic,Milutinov,Gagic,Tepic..Musli...stvarno... ono trebao da izbrises napisano


                      Inace srecan rodjendan Dusanu Alimpijevicu ;)
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Ljudi lako je bilo istrpeti majstora Radonjica Deja kad se od samog pocetka znalo sta se hoce i na cemu trener insistira i znalo se da rezultat tog mukotrpnog rudarskog rada mora doci.
                        A sad neka mi neko napise koja je nasa igra pogubljeni ran and gan oce li on doneti boljitak i rezultate.
                        Sta ce biti sa klubom ako pupu daleko bilo izgubimo abu ko ce da odgovara i kome ce da odgovara kad je klub svaciji i niciji.
                        Last edited by ajkisloba; 09-03-18, 11:53.

                        Comment


                        • Isto kao i kad je Deja spasila trojka Nolana u Areni i raspad Cibone...Nije nama ljudi bogom dana EL da moramo da je igramo svake sezone...sport se sastoji od pobeda i poraza i ne mozes uvek da budes prvi i najbolji...Pocinjemo da se ponasamo potpuno isto kao navijaci Partizana u vreme njihove dominacije, pocevsi od idolopoklonstva Vujosevicu/Radonjicu....navija se za klub, ne za trenera...uz duzno postovanje prema Deji...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Obojica su u to vreme bili potpuni anonimusi...ali su radom i igrama u klubu napredovali i vidimo gde su sada.
                            Sa druge strane, u to vreme mi smo imali jos mladje Dusana Ristica, Marka Tejica, Cvetkovica, Rebica i Voju Stojanovica,....i od svih njih tadasnji strucni stab nije napravio ama bas nista. Pravljenje igraca = 0.
                            pozdrav od Gudurica decka od 1.000.000 dolara

                            Comment


                            • Nije poenta u imenima, bar meni, poenta je u igri i naznakama, poenta je u razlikama ko i u čemu vidi kontinuitet vs onih koji vide veliki otklon od stila koji je negovan prethodnih godina.
                              Barsa u fudbalu ima kontinuitet bez obzira koji trener je na klupi, svaki od njih forsira "tika-taka" pas igru (misli da ne grešim) a u basketu kod nas je došlo do zaokreta minimum 60° (neko će reći pa dobro nije 180°) i sada je akcenat na većem broju poseda i napadu. To mi nikako ne liči na kontinuitet iako se i dalje zovemo KK Crvena zvezda.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by ajkisloba View Post
                                Ljudi lako je bilo istrpeti majstora Radonjica Deja kad se od samog pocetka znalo sta se hoce i na cemu trener insistira i znalo se da rezultat tog mukotrpnog rudarskog rada mora doci.
                                A sad neka mi neko napise koja je nasa igra pogubljeni ran and gan oce li on doneti boljitak i rezultate.
                                Sta ce biti sa klubom ako pupu daleko bilo izgubimo abu ko ce da odgovara i kome ce da odgovara kad je klub svaciji i niciji.
                                kad tad ce doci do toga ,ne pocinje EL i na zavrsava sa nama ...na nama je da radimo najbolje sto moze i da se trudimo da odrzimo kontinuitet dobrih igara i trofeja jer se jedino tako ostaje u EL ....ako neko bude bolji od nas sada u ABA pruziti ruku i cestitati a onda analizirati gde i sta nije valjalo ....ali ako se osvoji ABA onda ovde dosta njih treba da pojedu ono sto se ne jede ....

                                Comment

                                Working...
                                X