Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by From downtown View Post
    Pozdrav za ekipu, dolazim sa B92 foruma, konacno su se izborili da me trajnu banuju. Imao sam nekada nalog ovde ali sam zaboravio lozinku cisto da se zna da nije u pitanju klon. Nadam se da ovde ne vladaju dvostruki arsini i da su "zakoni" isti za sve

    Pozdrav za brata Dropkick-a ne znam da li je i ovde na forumu, ali na ovaj nacin da mu zahvalim jos jednom sto se zauzeo za mene na pomenutom forumu.

    IZVINITE NA OFFU, nece se ponavljati vise.

    Hvala.
    Dobro dosao

    Comment


    • Najodvratniji forum, slicno kao recimo delije forum, samo sto je ovamo ako kojim slucajem uvredis hrvata nekog iako je to zasluzio odmah za ban ili bilo sta slicno dok se srbi pljuju opusteno...ukratko kao da zene u crnom vode taj forum, odvratan...uzgred nadam se da cemo uspeti da uklopimo riversa u ove 2 nedelje inace bice zajebano

      Comment


      • Originally posted by From downtown View Post
        Pozdrav za ekipu, dolazim sa B92 foruma, konacno su se izborili da me trajnu banuju. Imao sam nekada nalog ovde ali sam zaboravio lozinku cisto da se zna da nije u pitanju klon. Nadam se da ovde ne vladaju dvostruki arsini i da su "zakoni" isti za sve

        Pozdrav za brata Dropkick-a ne znam da li je i ovde na forumu, ali na ovaj nacin da mu zahvalim jos jednom sto se zauzeo za mene na pomenutom forumu.

        IZVINITE NA OFFU, nece se ponavljati vise.

        Hvala.
        Koji ti bese tamo?
        A "lepa protina kci" bi stvarno bila dobrodosla ovde.
        Last edited by kronostime; 24-02-19, 12:04.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by From downtown View Post
          Pozdrav za ekipu, dolazim sa B92 foruma, konacno su se izborili da me trajnu banuju. Imao sam nekada nalog ovde ali sam zaboravio lozinku cisto da se zna da nije u pitanju klon. Nadam se da ovde ne vladaju dvostruki arsini i da su "zakoni" isti za sve

          Pozdrav za brata Dropkick-a ne znam da li je i ovde na forumu, ali na ovaj nacin da mu zahvalim jos jednom sto se zauzeo za mene na pomenutom forumu.

          IZVINITE NA OFFU, nece se ponavljati vise.

          Hvala.
          Dobro došao ili bolje dobro se vratio pošto kažeš da si imao nalog kome si zaboravio lozinku (nadam se da nisi samo u prolazu) i prijatan boravak. Uzgred, koji si ti sa B92, nije da je bitno nego sam radoznao.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Dobro dosao, da taj forum je odavno nesto bolji od avangarde, cuper i slicni su zasticeni od lavrnje, realnog i ostalih a glumi se neka nepristrasnost, uglavnom uzivaj ovde.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Uzgred, koji si ti sa B92, nije da je bitno nego sam radoznao.
              Ja biH rekao da je Mob Barley in DA house..
              U svakom slučaju dobrodošao, nadam se da si stigao naoštren, jer ovdi dosta šiljimo paju ("tata" open 24/7) i da si protivU tatinog zdepastog mezimčeta & ražalovanog vojvode..

              Comment


              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                Dobro dosao, da taj forum je odavno nesto bolji od avangarde, cuper i slicni su zasticeni od lavrnje, realnog i ostalih a glumi se neka nepristrasnost, uglavnom uzivaj ovde.
                A ovde ste i ti i Cooper zasticeni.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • E da ne odgovaram svima posebno. Hvala svima na toploj dobrodoslici <3

                  Da, salelesa je u pravu, Inat/Mob Barley/Povremeniodlasciubrda to je bio nick na b92.

                  Da ne davim, ali ponovicu forum je smece ali ima gotivnih forumasa na b92 zato sam tamo i "visio" 5 godina. Vidim, dosta je ekipe tu, pa neka kuckanje krene.

                  Comment


                  • Originally posted by From downtown View Post
                    E da ne odgovaram svima posebno. Hvala svima na toploj dobrodoslici <3

                    Da, salelesa je u pravu, Inat/Mob Barley/Povremeniodlasciubrda to je bio nick na b92.

                    Da ne davim, ali ponovicu forum je smece ali ima gotivnih forumasa na b92 zato sam tamo i "visio" 5 godina. Vidim, dosta je ekipe tu, pa neka kuckanje krene.
                    Ovde ne saljemo u "brda" bez debelog razloga - zato, jos jednom, dobrodosao Mob.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Sto se tice Zvezde, hm.

                      Uz Filipa i Keselja koji ne bi smeli da su u ekipi, prezvakano milion puta, trenutno je najveci problem Tomic. Mnogo je arogantan a igra uzasna. Drzati u sastavu Filipa i Keselja a da ti van ekipe bude Nenadic i Radanov je uzas.

                      Druga stvar, ko ce biti u dvanaest? Da nece sada mozda i Davidovac ispasti iz dvanaest, sada kada se konacno probudio iz zimskog sna? Opet po svemu sudeci ovo je tih 12,

                      Dzo, Filip,
                      Rivers, Beron,
                      Laza, Stratos
                      Faye, Simana, Keselj
                      Cirbes, Ojo, Ristic.

                      Ne bi problem bio da nam je prvih dvanaest ova postava ali,

                      Dzo, Davidovac,
                      Rivers, Beron, Radanov,
                      Laza, Stratos
                      Faye, Simana,
                      Cirbes, Ojo, Ristic

                      Nadam se da gresim.

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Ovde ne saljemo u "brda" bez debelog razloga - zato, jos jednom, dobrodosao Mob.
                        Hvala Kronose Vidim moderacija si, fino

                        Salu na stranu, kad mi prekipi znam da budem pogan i zasluzim ban nema tu price ALI poslase me u "zavicaj" trajno a vala nisam najgori

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Ovde ne saljemo u "brda" bez debelog razloga - zato, jos jednom, dobrodosao Mob.

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            A ovde ste i ti i Cooper zasticeni.
                            Valter ovde ima imunitet. Ja mu dodelio. Ne sme forum biti bez takvog coveka. Bilo bi dosadno.

                            @Stojakovic

                            Dobro dosao i ziv bio.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ne zaboravite veceras u 7 finale juniorskog evroliginog turnira pobednik ide u Vitoriju, podrzite nase klince a ko ne moze na Areni ima prenos.

                              Comment


                              • pozdrav za "povremenog..."

                                Comment

                                Working...
                                X