Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    Jedino što povezuje Žoca i našeg trenera je navodna Žocova pohvalna izjava ... sve drugo nema nikakve veze .Žoc je bio dobar igrač koji je radio sa vrhunskim trenerima od kojih je "krao" zanat a na početku karijere imao je jednog Acu Nikolića pored sebe. Ovaj naš nema ništa od toga ...preuzeo je Zvezdu posle Radonjine ere što je još dodatno komplikuje njegovu situaciju .

    Ima iskusne igrače koji bi trebalo da nadoknade njegov manjak znanja i iskustva ... tako ja vidim ovu sezonu , pogotovo kroz selekciju tima .

    Sad me zvao drugar koji isto "kuka" na Alimpijevića od početka . Setio se da Pavićević voli da igra ovu zonu koju Alimpije ne može nikako da reši ni protiv Borca ni protiv Igokee .Jbg , biće zanimljiv PO
    Manite se tog crvenog ....Alimpije ima svoj put i neka gura kako zna i ume ..

    Comment


    • Originally posted by Ica View Post
      Manite se tog crvenog ....Alimpije ima svoj put i neka gura kako zna i ume ..
      Kako kad "Crveni" redovno pazari kod nas

      Comment


      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
        Jedino što povezuje Žoca i našeg trenera je navodna Žocova pohvalna izjava ... sve drugo nema nikakve veze .Žoc je bio dobar igrač koji je radio sa vrhunskim trenerima od kojih je "krao" zanat a na početku karijere imao je jednog Acu Nikolića pored sebe. Ovaj naš nema ništa od toga ...preuzeo je Zvezdu posle Radonjine ere što je još dodatno komplikuje njegovu situaciju .

        Ima iskusne igrače koji bi trebalo da nadoknade njegov manjak znanja i iskustva ... tako ja vidim ovu sezonu , pogotovo kroz selekciju tima .
        Boldovano je najveća greška Čoa,tako je mogao i Klipu da postavi. Poenta je da se skupa igračka ne daje nekom ko ne zna da je koristi na pravi način, a on je ne zna koristiti. Na početku sezone je bilo priče kako Alimpijević ima mentora, kako mu Žoc pomaže...kako ovo, kako ono...u principu on jeste najveća greška Čoa od kako je preuzeo Zvezdu, citiraću Piroćanca "Bolje da lav predvodi 12 magarac nego magarac 12 lavova", dakle džabe iskusni na terenu kada su i oni bolno ograničeni (zdravstveno i fizički), pa tako imamo Peru koji je skupio tek trećinu utakmica zbog zdravstvenh i inih problema da su Milko i Roč cđeni kao suva drenovina i da materijal ne može da izdrži te napore i na drugoj strani vrlo mlade i neiskusne igrače (koje nema ko da apgrejduje).
        Najslabija tačka ovog tima jeste njegov trener, ne igrači već trener i to ne može niko da izmeni i bez obzira na 10 pobeda u EL, od tih 10-8 su doneli igrači na ludilo bez plana igre, tek one dve Oli i Žalgiris su utakmice u kojma se video komplet (odbrana/napad).
        Preuzeo je tim nakon Radone, još jedan dokaz da nije baš puno razmišljao da li je spreman da tri stepenika preskoči i iz komforne situacije trenera u FMP-u gde je jedini pritisak da udeneš minutaži Fići skočiš u čizme EL trenera gd svaka 2-3 dana imaš jedan derbi, gde moraš raditi 25 sati (kao bager u Kolubari) da bi pozavršavao sve obaveze oko tima, a čini mi se da nije nešto ni sposoban (laičko razmišljanje, normalno moje..).
        Sada ti razmisli da li je normalno da na jednoj strani preti šamarima "madoj trojki CZv" a na drugoj sttrani je "na prst u ljubu" sa Džejmsom, Perom, Milkom, Ročom. Tako se ne gradi autoritet.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
          Kako kad "Crveni" redovno pazari kod nas
          Što je pazario, pazario je, na kraju ove sezone teško da će neko kod rumenka.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Juce je Alimpijevic pokazao koliki je jadnik, pokusava da izgradi neki autoritet na skoroz ne prirodan nacin.Igra je bas zabrinjavajuca, akcije bez, protok lopte katastorofa, pogotovo kad je Felidin na terenu.

            Comment


            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
              Kako kad "Crveni" redovno pazari kod nas
              Uzeo dobrog i perspektivnog igraca i uvalio vam Peru? Dobar posao.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by Manda77 View Post
                Juce je Alimpijevic pokazao koliki je jadnik, pokusava da izgradi neki autoritet na skoroz ne prirodan nacin.Igra je bas zabrinjavajuca, akcije bez, protok lopte katastorofa, pogotovo kad je Felidin na terenu.
                Pazi, da on ima ideju i da zna sta radi, a igraci da se zajebavaju e onda bi mogao tako da reaguje

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  tek one dve Oli i Žalgiris su utakmice u kojma se video komplet (odbrana/napad).
                  .
                  Da ne privatizujemo forum ali bilo je još dobro vođenih utakmica , ove dve su bile odlične . Razumem ja o čemu ti pišeš i iz sličnih razloga nisam opušten pred PO , kao što sam bio prethodnih sezona.

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Uzeo dobrog i perspektivnog igraca i uvalio vam Peru? Dobar posao.
                    Samo neka Žoc nastavi ...odličan je to posao .Milka za Guduru , plus plaća Peru

                    @ Ganac

                    Može Žoc i da preskoči neku sezonu Kalina , pauza , Gudura ...
                    Last edited by Samo Zvezda; 06-03-18, 14:03.

                    Comment


                    • I da ne bi bio problem da se on tako iskurci feldinu ili bjelici, pa i anticu i tejloru...e sad opet imas i tu odbranu ipak ako si klinac i boris se za minutazu i ti udjes nezainteresovano jbg...ali ovde ti primas visoku platu i udjes nezainteresovan...msm ja da sam trener, da se ne lazemo u finalu kupa na poluvremenu bih bio 5 puta gori sto posto, tako da ja njega okrivljujem ne zbog toga sto je rekao da ce da im opali samarcine vec zato sto pojma nema, ideju nema i dere se na nekog ko ne igra dobro...pa majku mu jesi ti zeljko obradovic? Ajde posto ti 7 meseci ne znas odbranu da uigras da ja dodjem i da ti nalupam samare

                      Comment


                      • Svi vi (mi) pisete ovde o stvarima o kojima vecina (cast izuzecima) nemate pojma. Sto sa strucne strane, sto sa strane odnosa u ekipi, sto sa strane onoga sto se desava na trenizima (kada ih ima).
                        Ja sve cesce sebe hvatam da se prema mom klincu ponasam kao sto se Al ponasao prema ovoj trojici. Ponovis nesto sto puta, nema odgovora. Onda ja kao pripretim samarima, a i sam znam da necu da ga udarim (niti sam ikada) i pitam sebe, sta mi treba da pricam bzvz. Ako ga budem udario, sigurno necu da najavim.
                        Tako da ono... Da li vi koji ga kritikujete zaista mislite da on zna manje od vas? Da li zaista mislite da ne vidi gde je problem? Ako nista, sigurno neko cita forum, pa ce da mu kaze, ej, vidi, oni sa SK imaju bas par sjajnih ideja za igranje odbrane...
                        Odakle vi znate da oni ne ponavljaju nesto na treninzima, a onda na utakmicama to isto ne primenjuju?
                        Isto tako smo videli da je kapiten Laza neurozan od pocetka sezone. Izdirao se i on na drugare, gestikulirao... Sta je razlog? Los trener, neko ga presao sa obecanjima prilikom potpisivanja ugovora, nervoza zbog lose forme, uloge u ekipi...???
                        Da kazem ja vama nesto. Svima njima (vecini) nedostaje sportske kulture i kucnog vaspitanja. Trener je svetinja, dok je trener. Mozes da ga ne volis, ali ono sto ti on kaze, radis. Vrlo je prosto.
                        Proslih sezona smo se zalili na DR-a i raubovanje nosilaca. Ove godine sam ja prvi (ali nas je bilo dosta) komentarisao da mi se vise svidja da se da prilika i rezervistima. Mozda stvarno, posto se nema vremena za trening, nosioci moraju da igraju i nebitne utakmice da bi tim bio uigran. Naravno, povrede kvare celu pricu...
                        Slusam Peru kako kaze da je normalno da on slusa trenera. Ja ne znam (naravno), ali kapiram da ga ne j., ali uopste.
                        I na kraju, voleo bih samo jos da me obavestite ko je to mogao da dodje posle DR-a, a da bude u nasem plateznom rangu i zainteresovan za ovaj posao. Samo nemojte, molim vas da pisete da ga je NC oterao, jer ne znamo da li ga je NC oterao ili je DR postavljao neispunjive zahteve...
                        Last edited by Grof; 06-03-18, 15:50.

                        Comment


                        • I samo da dodam.
                          Ne branim ja trenera. Nemam dovoljno informacija ni da ga branim, ni da ga napadam. To sto se vidi, nije sjajno, slazem se, ali ja ne znam sta je uzrok.
                          Dokle rezultat ne trpi, sve je podnosljivo; a da se avansno kuka, nema potrebe.
                          Ima tamo neko ko je duze u ozbiljnoj kosarci od svih nas (NC, Top, Nesa...), pa valjda vide da li kola idu nizbrdo
                          Onaj poduzi post sam napisao samo zato sto se svi javljaju i objasnjavaju sta treba da se radi. Znaci svi vide, samo ne onaj ciji je to posao. To mi nekako ne ide u glavu...

                          Comment


                          • Another sold out in Zalgirio arena! No more tickets left to Zalgiris game vs Fenerbahce on Friday (15,5k seats). The average attendance of Zalgiris games in Euroleague this season - 13104 spectators per game. There wasn't single game when Zalgiris didn't have at least 10k fans.

                            Tako se to radi ali kad se ulozi para na chartere, novu dvoranu, trenera kojeg je cela evropa tela za masne pare...itd 8m budzet..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Another sold out in Zalgirio arena! No more tickets left to Zalgiris game vs Fenerbahce on Friday (15,5k seats). The average attendance of Zalgiris games in Euroleague this season - 13104 spectators per game. There wasn't single game when Zalgiris didn't have at least 10k fans.

                              Tako se to radi ali kad se ulozi para na chartere, novu dvoranu, trenera kojeg je cela evropa tela za masne pare...itd 8m budzet..
                              I cela drzava koja u taj klub ulaze ,ozbiljna drzava koja zivi za kosarku jer drugi sport i nemaju ,to im je nacionalni ponos i dika i prema njemu se tako i ophode i SVAKA IM CAST NA TOME! zelim im sve najbolje ,ako budu dosli na F4 u Bg ici cu u zelenoj majici da ih bodrim zivota mi!

                              Comment


                              • Originally posted by Ica View Post
                                I cela drzava koja u taj klub ulaze ,ozbiljna drzava koja zivi za kosarku jer drugi sport i nemaju ,to im je nacionalni ponos i dika i prema njemu se tako i ophode i SVAKA IM CAST NA TOME! zelim im sve najbolje ,ako budu dosli na F4 u Bg ici cu u zelenoj majici da ih bodrim zivota mi!
                                Da li bi isao u crno-beloj kombinaciji da je gradonacelnok Djilas onomad odrzao obecanje prema KKP posle F4?
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X