Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam uspeo da ispratim tekmu zbog privatnih obaveza, pratio drug malo rezultat, pa i ja uz njega, mada nijednog trenutka nisam sumnjao u pobedu.
    Ova sezona dosta liči na prethodnu, odličan start, pobeda u 1.derbiju, sredina sezone toplo-hladno, mučenje na startu kupa potom debakl od komšija i na kraju finiš sezone za zaborav. Valjda će se barem kraj sezone razlikovati od predhodne.

    Comment


    • Ko je prenosio tragediju tekmu sinoć?
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        Ko je prenosio tragediju tekmu sinoć?
        Arena

        Comment


        • dekkarde i Blonde - je l` mozete da prestanete sa svadjanjem i prepucavanjem po svim topicima gde pisete?
          Ovo vam je zadnje upozorenje.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Što se mene tiče u potpunosti sam saglasan, neka prestane da me proganja, jer je to koren problema.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Što se mene tiče u potpunosti sam saglasan, neka prestane da me proganja, jer je to koren problema.
              Nista te nisam pitao, niti trazio bilo kakvo izjasnjavanje po tom pitanju. Vase prepucavanje staje sada!
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Tomic,, dominira,, u izajvama[emoji33][emoji33][emoji33]

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Bio sinoc u hali, blago je reci katastrofa. Da, Regland je u totalnom kanalu i psihicki i igracki, ali ne bih se ja tako distancirao i od nekih drugih igraca. Ono sto igra Zirbes ove godine je sramota totalna. Bio sam ogroman protivnik njegovog dovodjenja i sad smo u teskom kanalu sa centrima.

                    Beron je bratina, a trio Dobric-DD-Simanic je jedino na sta mozes da se oslonis kao neki core za dalji rad. Perper je tu dok je tu, kao i Faye. Tomic, sta reci...

                    Comment


                    • Originally posted by MannyCalavera View Post
                      Bio sinoc u hali, blago je reci katastrofa. Da, Regland je u totalnom kanalu i psihicki i igracki, ali ne bih se ja tako distancirao i od nekih drugih igraca. Ono sto igra Zirbes ove godine je sramota totalna. Bio sam ogroman protivnik njegovog dovodjenja i sad smo u teskom kanalu sa centrima.

                      Beron je bratina, a trio Dobric-DD-Simanic je jedino na sta mozes da se oslonis kao neki core za dalji rad. Perper je tu dok je tu, kao i Faye. Tomic, sta reci...
                      Mene ne zanimaju strani placenici toliko. Vise bih voleo da cujem od tebe o Dobricu, Davidovcu,Radanovu,Simanicu...ima li leba od njih i zasto nema...Napredka nema zbog minuta i uloga, ali vidis li ti nesto u njima u razvitku karijere i koji im je neki plafon...I dal se i kad moze ocekivati Uskokovic, ili cemo i njega da cekamo 2-3 godine pa cmoe ga prodati u Kuban..i biti srecni sto je covek uspeo u karijeri? Ako imas nekog domaceg mladjeg do 23-24g..da ti se svidja..pisi slobodno...Za strance mi sve jasno...

                      Smejali smo se Baskoniji za 11-12 stranaca
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Što je najgore, Joe tako deluje već duže vreme, totalno nezainteresovano, i na zagrevanju i na utakmicama. Da li su u pitanju neki privatni problemi ili nešto drugo ne znam, ali je očigledno da se zbog toga Tomić okreće iznuđenim rešenjima u vidu DD na 1, što je tako 2017/18 situacija. Stratos bira utakmice na kojima daje pun doprinos, to su one najvažnije, i ja sam više nego zadovoljan njegovim dosadašnjim učinkom. Juče se videlo koliko nam fali pokretljivija 4/5 ili čista petica, i tu je bilo iznuđenih rešenja sa Borišom. Za Barona duboki naklon, i ranije se videlo da mu motivacije ne nedostaje, i igra iznad svih mojih očekivanja, on je uz Faye-a iskop godine, s tim što je Faye-a presekla povreda i nije isti igrač nakon nje, ali je borbenost i defanziva i dalje tu.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Mene ne zanimaju strani placenici toliko. Vise bih voleo da cujem od tebe o Dobricu, Davidovcu,Radanovu,Simanicu...ima li leba od njih i zasto nema...Napredka nema zbog minuta i uloga, ali vidis li ti nesto u njima u razvitku karijere i koji im je neki plafon...I dal se i kad moze ocekivati Uskokovic, ili cemo i njega da cekamo 2-3 godine pa cmoe ga prodati u Kuban..i biti srecni sto je covek uspeo u karijeri? Ako imas nekog domaceg mladjeg do 23-24g..da ti se svidja..pisi slobodno...Za strance mi sve jasno...

                          Smejali smo se Baskoniji za 11-12 stranaca
                          Simanic je samo dodao samopouzdanje i glavu i to je ucinilo da on ove sezone pokaze nesto, u odnosu na sve prethodne. Njegov skillset je zreo bio za seniorsku kosarku i pre par godina, ali glava nije bila tu. On se i dalje trazi i nikada nece moci da bude neki leader i slicno, ali moze da bude nosioc u igri ako nastavi. Moje misljenje je da Zvezda mora da stavi prioritet na tome da su Dobric i Simanic starteri sledece sezone, a ako treba dovesti 3 azdaje oko njih onda je to OK. Ali njih dvojica moraju da igraju, i to ozbiljne uloge jer je to jedino od mladih igraca sto je igracki spremno da bude neki nosioc.

                          Davidovac je nekonstantan a skillset mu je ono Swiss Army Knife. On sve zna po malo ali nista dovoljno dobro da bi mogao da bude legit starter u high-level EC ili bilo kojoj EL ekipi. Sto ne znaci da ne treba da bude u rosteru. Njegova idealna rola je kao 7mi igrac u ekipi po meni, gde ce sa klupe da radi sve sto zna protiv slabijih igraca, i da dobije i neke minute vise kad mu je dan i odigra vrhunski. Pored sebe u tom drugom unitu da ima kosgetera, klasicnog microwave igraca.

                          Radanov je nazalost sada najvece razocarenje od te omladine. On je fizicki spreman, mentalno nije. Nije vise ni klinac toliki, ima 21 godinu i sada bi vec morao da bude ozbiljniji u seniorskoj konkurenciji. Ranije sam pricao da je greska sto je povucen u Zvezdu, mogao je da opegla 25minuta u FMPu ove sezone, ako nam je cilj da vidimo sta imamo tamo. Uskokovic je ono sto je dobio od sansi ove godine iskoristio solidno, ali ima nekih stvari koje mora da resi. Izuzetno je mekan i nije pretnja da penetrira. To ga mnogo limitira u pick igri, i to ce biti problem za ozbiljan basket. Takodje odbrana na lopti je haoticna i preagresivna, i bice stalno u kurcu sa faulovima protiv ozbiljnih bekova. Ja bih ga bacio da sledecu sezonu ako ne u FMP, onda u nekoj KLS ekipi odigra na pozajmici celu sa 25min po tekmi. I da vidimo dal ce da zagrize i da ocvrsne ili ne. Ako prodje sledeca godina pozitivno, onda bih ga ubacio da bude deo te druge postave tamo 2020/2021, gde ce i Davidovac da mu bude od pomoci kao sekondarni kreator.

                          Comment


                          • Naravno da će Bili da gine, čim se pojavi ozbiljna konkurencija za njegovo mesto u timu ( čitaj KC Rivers ) igrač odmah promeni svoj odnos prema igri i dresu.

                            Isto bi uradio i Regland, sad drugo je što on kad presabere 1 i 2 vidi da na klupi sedi basketaš kao druga opcija.

                            Cirbes sem par ofanzivnih skokova kad smo stizali ništa, ne mogu da se otrgnem utisku da je to bivša priča.

                            Plus sve ove ocene dajemo posle utakmice sa jebenim Dinamikom.

                            Da se nekako dokotrljamo do finala, pa u finalu junački do pehara sa komšama.

                            Comment


                            • Da, nesto slicno sam mislio. Uskokovica bolje i ABA2 neki tim da bude nosilac ili FMP da bude general na parketu..Tu se slazem,samo bez tog KLS iskljucivo vec da bude i ABA2 barem..Manje vise sve receno, ali porazavajuce jeste da nema vere u domace igrace..Cak npr i partizan koji realno ne moze nista puno da uradi da mu jedan Pecarski presedi na klupi sezonu...Za mene je to zlocin prema kosarci, ajde mi ovde nemamo taj talenat..mozda Simanic ali kao sto kazes u glavi je ogranicen kao taraba i nema nijednu osobinu lidera..Fizikalije ce ga izvuci da kad tad bude igracina, ali to je to..nema glavu za nesto vise..

                              Tu kod Pecarskog mi nije jasno da nije mogao da igra, rezultatski im to nista nece promeniti ...Meni se on svidja, ali na putu je da bude upropascen talenat i da nedao Bog bude neki nivo Borisa Savovica itd...

                              Kad se setim kako je Kari izvukao jbte Bjelicu iz Arkadije u Austriji on i Zecevic tamo gulili..tap 210cm ajde i na pleja tum-tub lik MVP EL..NBA dobar role player..da nije bilo Karija..mozda bi sad molerisao po Austriji hehe...Cini mi se da su i treneri sve gori i gori, bez vizije..

                              Kad je mogao Laso da u Realu pusti Doncica sa 16-17g..ovi ovde se boje senke za igrace od 18-21 godine..moras ima dati prostor ..ne moze to das im 5minuta i onda ce on da bljesne..Ne treba nam 10 mladih ali uzmi 1-2-3 i forsiraj daj mu pravu sansu..ovako njih 405 tu, niko nista...Jedino Simanic nesto, ali on nit smrdi nit mirise..a plus je kao i neki top talenat u genraciji..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Igrač kao Luka se pojavljuje jednom u 20 godina. A Simanić nema glavu da bude nešto više od igračine? E jbga onda ne znam kako preživeti tu činjenicu.
                                Poenta je da postoji neka baza domaćih igrača, dobija šansu koliko treba i gde treba, u FMP-u prvenstveno, koji je slobodno možemo reći najveći proizvođač mladih igrača, broj njihovih mladih igrača koji nastave da se košarkom na profesionalnom nivou nakon juniora je jednak broju mladih igrača koji proizvedu svi ostali klubovi u Srbiji.
                                Mi ove godine imamo i previše mladih igrača za jedan profesionalni i takmičarski nastrojen klub zahvaljujući tome što igramo evropsko takmičenje koje može da istrpi njihovo razigravanje, kad se vratimo u EL, broj takvih igrača je maksimum 2 do 3.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X