Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moze li o Teu na temi o predvidjenoj za to? Hvala. Drago mi je sto nikome nismo sredjivali pasos za razliku od nekih. Za mene je ipak vaznije sta ce biti u sledecem kolu u ABA ligi, test za ozbiljnost kluba i da im pokazemo sta ih ceka u 1/2 finalu PO ABA lige. U kupu smo ionako autsajderi.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Originally posted by blond View Post
      U kupu smo ionako autsajderi.
      Koji to "mi"?
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Koji to "mi"?
        KK FMP. Prijavljen si zbog trolovanja.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Originally posted by ajkisloba View Post
          Dobar si Kronose dobar
          Samo kazem.
          Originally posted by Antona View Post
          Najbolje bi mu bilo da i sledecu sezonu provede u BG, da se Jelisaveti nadju tetke i babe oko bebe. Ko ima decu zna koliko ta pomoc znaci roditeljima.
          Tu su mu kumovi, prijazelji, rodbina.

          Pa kad naprave babine onda nek ide gde hoce
          Valjevo - ne Zeleznik
          Originally posted by blond View Post
          Moze li o Teu na temi o predvidjenoj za to? Hvala. Drago mi je sto nikome nismo sredjivali pasos za razliku od nekih. Za mene je ipak vaznije sta ce biti u sledecem kolu u ABA ligi, test za ozbiljnost kluba i da im pokazemo sta ih ceka u 1/2 finalu PO ABA lige. U kupu smo ionako autsajderi.
          Nema teme "Bunar zelja" gde bi se uklopile sve zelje tzv. "navijaca"
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Iz gornjeg dela tabele Eurolige, Efes je i jedini klub koji ima prvog pleja koji bi mogao-morao da pređe na back-up poziciju, a da sa Teovom platom ne prebaci 3 miliona po sezoni...i to sa budžetom od 16 miliona.
            Sledeći je Bajern sa 4 miliona većim budžetom ali sa dobro zategnutim timom i teško da bi sada tumbali roster...a i to bi im bio šesti igrač na "ić"...mnogo je.
            Zna li se koliko Jović ima po sezoni?
            Last edited by Wingwalker; 13-02-19, 21:29.

            Comment


            • A četvoroplasirani Efes nema zategnut roster? [emoji23]
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Wingwalker View Post
                Iz gornjeg dela tabele Eurolige, Efes je i jedini klub koji ima prvog pleja koji bi mogao-morao da pređe na back-up poziciju, a da sa Teovom platom ne prebaci 3 miliona po sezoni...i to sa budžetom od 16 miliona.
                Sledeći je Bajern sa 4 miliona većim budžetom ali sa dobro zategnutim timom i teško da bi sada tumbali roster...a i to bi im bio šesti igrač na "ić"...mnogo je.
                Zna li se koliko Jović ima po sezoni?
                750 k

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  A četvoroplasirani Efes nema zategnut roster? [emoji23]
                  Ja bi mogao da ti ovde sada objasnim taj post. Imam ja vremena i strpljenja.
                  Imam i onaj veliki komplet flomastera da ti i skiciram nešto u multikoloru.
                  Ali ne mogu ja da ga razumem umesto tebe.
                  Probaj opet. Budi uporan. Štampana su slova...majka mu stara.
                  Last edited by Wingwalker; 13-02-19, 22:12.

                  Comment


                  • Originally posted by Wingwalker View Post
                    Ja bi mogao da ti ovde sada objasnim taj post. Imam ja vremena i strpljenja.
                    Imam i onaj veliki komplet flomastera da ti i skiciram nešto u multikoloru.
                    Ali ne mogu ja da ga razumem umesto tebe.
                    Probaj opet. Budi uporan. Štampana su slova...majka mu stara.
                    Lako ćemo za mene, prvo ti treba da shvatiš sam sebe. Pozz. [emoji41]
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by blond View Post
                      Moze li o Teu na temi o predvidjenoj za to? Hvala. Drago mi je sto nikome nismo sredjivali pasos za razliku od nekih. Za mene je ipak vaznije sta ce biti u sledecem kolu u ABA ligi, test za ozbiljnost kluba i da im pokazemo sta ih ceka u 1/2 finalu PO ABA lige. U kupu smo ionako autsajderi.
                      Ovo..Naredno kolo Aba lige i nasa zelja koga cemo u polufinalu je i meni kljucna, u kupu nismo kompletni, zato mi je taj derbi vazniji.

                      Comment


                      • Dobro jutro jel doso?

                        Comment


                        • Originally posted by ajkisloba View Post
                          Dobro jutro jel doso?
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Svi iščekuju Kuzmića i Tea,kad ono plot twist,u ponoć potpis Marka Jagodića-Kuridže,a ciganija na aparatima...

                            Comment


                            • Ne pusta Real Kuzmica, a on nam i ne treba..Lik nije igrao dve godine, tj odigrao 10ak meceva..Moze ali sine ugovor na ovu i sledecu sezonu..Ako nece, neka bleji u Madridu..ili ko zna gde posle...

                              Sto se tice Tea, nisam siguran sta i kako.Mora uci u formu za SP ako zeli da igra...Igranje u KKCZ u ABA i KLS..pa to mu je ono ispod renomea i tesko je ocekivati ali covek ima nesto u sebi,patriota je pa ga mozda vitez od Zeleznika i nalozi..Mada realno bi trebao da igra EL...a ne da uzdise ....... da je on neki madjionicar kada je stap na nekom drugom mestu..

                              Ugovori za ovu i sledecu sezonu i pokazi da volis Zvezdu..mislim mozes je voleti i bez toga..mada je tesko kad su ovako ljudi na njenom celu i u lozi ali srce ne da da ode ta ljubav..Mislim da je on tip coveka koji moze da presece i da kaze dosta..igracu jos koliko mogu i to u BG...samo pitanje je i do menadzera..znaju oni da odlaskom u CZ dobiti patku a ne lovu..tako da njegov dolazak u CZ bi bilo cudo...
                              Last edited by LosmiSK; 15-02-19, 09:17.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • ako Bože zdravlja Teo potpiše,
                                Filip će morati da obrije bradu da bi navijači sa jeftinih sedišta znali ko je na parketu.
                                Last edited by Wingwalker; 15-02-19, 09:18.

                                Comment

                                Working...
                                X