Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zvezda je dovela Riversa jer nije bilo para za igraca koji je bolji od Covica??????????

    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Dajte zastavice/grbove klubova da pogađamo kao kad je Ragland zvani Marković dolazio.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Ja sam takodje protivnik ovog deljenja državljanstva svakome ko provede i par meseci u Srbiji. Nije mi jasno zašto je tolika frka za Kup i Kls koji su takmičenja za prestiž, bez nekog prevelikog značaja. ABA nema ograničenja za strance, tako da ne znam zašto se radi ova dodela pasoša, mimo svake procedure.

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          "ako kanis pobediti ne smes izgubiti"

          Brrrrr Jaramaz stize.
          Tako smo se smejali Gordicu, Novici itd a oni protiv nas daju po 20 i vise koseva, secas se finala kupa prosle sezone?.

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            Iako mi je neprijatno da prenosim sa naloga ovog tzv novinara , ipak se treba podsetiti kako je spinovana ovogodišnja priča o pasošima


            vladantegeltija
            DOBIJA LI REGLAND SRPSKI PASOŠ ?
            Na večerašnjem večitom derbiju juniora, uz KC Riversa i njegov dolazak u Zvezdu, u žiži je bila još nezvanična informacija da Dzo Regland dobija srpski pasoš, poput Enisa prošle godine.
            Rok za Kup u Nišu je ponedeljak 12h, do kada ćemo saznati istinitost ove informacije, kao i da li će Partizan moći nekoga naturalizovati ili će kasnije za KLS.
            Stranci koji su igrali već za svoje reprezentacije, ne mogu dobiti status domaćih igrača i ako imaju srpski pasoš.
            Da, upravo to o cemu pricam, tesko spinovanje na avim nivoima. Ljudi borimo se protiv masinerije.

            Comment


            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
              Da, upravo to o cemu pricam, tesko spinovanje na avim nivoima. Ljudi borimo se protiv masinerije.
              Ima ovde deo odgovara kako se treba boriti

              Last edited by Samo Zvezda; 12-02-19, 18:59.

              Comment


              • Daj Terza neki dinar za Tea...bolji je od Causica keve mi
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Да ли се зна када ће Лазић бити спреман за повратак на паркет? Видим да га је селектор уврстио на списак играча на које рачуна у предстојећим мечевима.

                  Comment


                  • Lazic je od juce u punom trenaznom procesu...

                    Comment


                    • Originally posted by VladaVlada View Post
                      Trebali bi i neku ponudu Sakramentu za Bjelicu, nece se baci
                      Ne razumem. On je i dalje na aerodromu?

                      Comment


                      • Izgleda da svi klubovi idu all in za ovu sezonu. Mislim, KC 99% nece ostajati iduce sezone, a nece vala ni Ragland, ni Baron, ni Perper... Mi ako ne uspemo u onome sto smo naumili, ostajemo sa Covicem na 1, Davidovcem, Dobricem i Lazicem na 2 koji nisu dobili puno minuta ove sezone i Nenadicem i Radanovim koji maltene nisu ni igrali + Simanic i Ristic koji su kao nesto malo igrali.

                        Bolju osnovu od nas za iducu sezonu imaju i KKP i KKB, nazalost.

                        Slazem se za Oja, cirkus je postalo sve ovo sto se dozvoljava u poslednje vreme. Stranci mogu biti domaci jedino ako su igrali za reprezentaciju, a to se nece desiti ni u jednom ni u drugom slucaju (a i nije se desilo, dakle i Paige i Ojo potpadaju pod tu kategoriju). Jedino sto klubovi mogu da urade je da predloze da se ogranicenje ukine.

                        Originally posted by dekkard View Post
                        Kao što rekoh, kulturološke razlike, a kod nekih i intelektualne razlike su više nego očigledne, i ovaj tvoj post samo to potvrđuje.
                        Tolerancija postoji isključivo sa moje strane, jer nakon svega pročitanog ovde niko razuman ne može ovo mesto doživljavati kao neko ozbiljno mesto za diskusiju već je to prvenstveno mesto za istresanje ličnih frustracija. Meni je to jasno odavno, ali očigledno je da treba podsetiti s vremena na vreme na tu činjenicu i staviti stvari u pravu perspektivu.
                        Projekcija, kako ti kazes. Zapravo se vidi da si ovde ti frustriran necim i zato pises postove u kojima stalno zelis da dokazujes da si ti najbolji, najlepsi, najpametniji, najvise znas, najbolje kuvas, da ne nabrajam dalje.

                        I onda se cudis kako te "stalkujem", ama ne stalkujem nego samo reagujem kada neko bas pretera sa lupanjem gluposti i hvalisanjem, a najcesce si to ti.

                        Originally posted by dekkard View Post
                        Vidi, ti si mi jedan od dražih forumaša, malo si mlađi od mene ali tu smo generacijski i nemam baš želju da se sukobljavamo ali da ti odgovorim. 90% nisam u pravu? Pre će biti da sam 90% u pravu.
                        Hoce, hoce.

                        Proglasiti nekog za bota samo zato što ima drugačije mišljenje i pritom nudi argumente za to mišljenje, pa upravo je to definicija infantilnog.
                        Bot je osoba koja ne reaguje na bilo kakve argumente sagovornika, nego samo ponavlja svoje. Ti se sa svojim ponasanjem savrseno uklapas u taj opis. Tako o KK Cedevita malo pises da nema sanse niko da ih dobije, pa da ce oni tesko do 2. mesta, malo o tome kako KKB sa 4 pobede vise nije obezbedila 4. mesto, ali KKCZ sa isto 4 pobede vise 4 kola do kraja jeste. Prosle sezone si sve smorio ovde sa Radicevicem i ubedjivanjem da ce dobiti sansu, a bilo je svima jasno da je bivsi. Pa sa procesom, pa sa svakom odbranom trenera i to te je i dovelo da sada vec pola godine vilenis na celom PDFu i stalno pises postove protiv KKB, na manje ili vise nevesto skriven nacin. Cak ti je i avatar tako skaredan kao i citav tvoj opus ovde.

                        Moglo bi se i tebe i Covica pitati, pa gde ste rodjaci bili pre one finalne serije, niste uopste ni pominjali ni kurve ni Radovica ni Bokana. Bice da ste i ti on uprli da dokazete da krivica nije do uprave i trenera, svako zbog svog razloga.

                        Istina je sledeća: nisam ni preterano srećan ni preterano nesrećan što Čović vodi klub za koji navijam. Isto važi i za igranje njegovog sina.
                        Pokušavam da racionalizujem celu situaciju i da sagledam i loše i dobre strane, jer DA, ima i jednih i drugih.
                        Nepotizam, ma šta kažete!? Evo usro sam se od iznenađenja, jer je ovo prvi slučaj nepotizma i u srpskom i u sportu uopšte.
                        Treba li da podsećamo na stanovitog Rastka kome je tata obezbedio angažman čak u NBA. Ili Igor Perović, sina u to vreme istaknutog crnogorskog političara. Primera ima koliko hoćete, ali iz nekog razloga ovaj je neoprostiv. Znam samo da košarkaški nisu, jer Filip nije ni najbolji ali ni najgori backup plej kojeg je ovaj klub video, što i brojke a i rezultati/eye test potvrđuje.
                        Ali, kao da pričam sa decom a ne sa mahom odraslim ljudima.
                        Ma, sta rece? Pa i kriminala koliko hoces i kriminalaca na celu klubova i namestenih meceva, da ne nabrajam dalje. Pa ti opet nesto smeta, a nesto ne. Doduse, tebi nekad i kloniranje predstavlja najgori prekrsaj, a onda se sam kloniras.

                        Ovo ti je ubedljivo najgora odbrana bilo cega - relativizacija. Ne smeta mi sto Covic gura sina uprkos tome sto ovaj nema kvaliteta, jer Boze moj, svet nije savrsen, ali mi jako smeta i to pominjem u svakom drugom postu, jer su sudije gurale jedan kosarkaski klub protiv drugog.

                        Zapravo, vadis relativizaciju kada ti to odgovara (znas da ce gotovo svi biti protiv Covica, pa se pravis pametan), a ne koristis je kada ti ne odgovara.

                        Za kraj, ako ti je ovaj forum toliko neozbiljan, ako su svi drugi glupi, deca, ovo, ono, pa sta onda govori o tebi sto stancas ovde postove do besvesti? Meni samo dve stvari:

                        1. I sam znas da nista od onoga sto si rekao o sebi ne stoji - obicno si spadalo sa viskom vremena.
                        2. Imas neki cudan nagon za mucenjem samog sebe, da ne kazem nesto gore.
                        Last edited by blond; 13-02-19, 02:13.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Frogs'n'grannies, as usual.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • E, dočekali smo da Teo postane tata, sad može da potpiše. Čestitam prinovu.

                            Comment


                            • Podmetnite mu ugovor dok se ne istrezni.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X