Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zavrsni prelazni rok je jos mesec dana, mislim da je Igokea zrela da ispadne...Prodaju, dovode igrace da tokom sezone nesto zarade...Prodali bi svih 12 da mogu..Takvog su i trenera doveli, stimera i nema tu price...vise od 10 razlike ce biti jedan kroz jedan...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Ne znam sto toliko potcenjujete Igose, ovaj Amer je odlcan bio u Japanu , Jutin bivsi igrac, Lukovic vrlo dobar abaligaski igrac, Lafajet, Andjusic, onaj novi centar , donaci teren, polako , ne bi me iznenadio prvi poraz.

      Comment


      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
        Ne znam sto toliko potcenjujete Igose, ovaj Amer je odlcan bio u Japanu , Jutin bivsi igrac, Lukovic vrlo dobar abaligaski igrac, Lafajet, Andjusic, onaj novi centar , donaci teren, polako , ne bi me iznenadio prvi poraz.
        Pa nismo Partizan majku mu da strahujemo od Igokee[emoji4]

        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • dobijamo 10 lagano ...mada i da se izgubi nista nam ne znaci realno ...

          Comment


          • Igra li Faje danas?
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Много се потцењујемо!
              Много.
              Па да било који тим има овакав потенцијал, све би ногама у дупе.
              Неки не би одлазили са топика!

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                Igra li Faje danas?

                Kazu da je posle par gostovanja NC na rezimskim medijama u vezi Kosova uspeo da namakne neki dinar za platu Fayea i da se smilovao da odigra par minuta danas

                Comment


                • Da ne moze konstantno da ''namakne'' neki dinar..taj ne bi bio u CZ dve sekunde..Taj kad nesto napusti, znas da je propalo skroz..tako da ga vucic mora drzati blizu
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Da ne moze konstantno da ''namakne'' neki dinar..taj ne bi bio u CZ dve sekunde..Taj kad nesto napusti, znas da je propalo skroz..tako da ga vucic mora drzati blizu
                    Niko nije znao ni za njega ni za mlađeg Barona dok nisu došli u Zvezdu. E to se zove skauting i sportski menadžment.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Niko nije znao ni za njega ni za mlađeg Barona dok nisu došli u Zvezdu. E to se zove skauting i sportski menadžment.
                      To mozda ti nisi znao, ja sam znao npr i to poprilicno dugo za oba igraca..Zujao je lik svuda, cak je igrao i sa bratom u Belgiji itd...splash brothers etc...Faye takodje..igrao je za treci tim grcke lige i bio najbolji strelac...Znam da pratis samo EL ali veoma je prosto za oboje..kretao se pravac ITA-GRC i svuda bi dobar, slicno kao i u CZ..koja mu je do sada najveci klub...Mursia, Esisekir i Sarloa nisu bas nepoznati, igrao je EC itd..kao sto igra i sada..Faye igra duze u Evropi i bio je ozbiljan u nekim klubovima pa i znacajna uloga na svetskom prvenstvu..o africkim da i ne pricam...Jeste dobar skauting ali da niko nije znao pricaj u svoje ime...cak za ko iole prati malo vise evropsku kosarku su ga dobro znali...da ne nastavljam, to nije umanjilo ni malo dobar skauting NASEG kluba..Dobro je to Tomic odradio, posebno sto osobe kvalitetne i zive sportskim zivotom...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Nisi znao ni za jednog, pitao si mene "ko je taj Faye?", a klub u kojem je Billy igrao ni danas ne znaš da izgovoriš.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • KrkiCZV post:
                          Na današnji dan pre dve godine još jedno ogromno zadovoljstvo [emoji41]
                          Last edited by dekkard; 12-01-19, 14:01.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Nisi znao ni za jednog, pitao si mene "ko je taj Faye?", a klub u kojem je Billy igrao ni danas ne znaš da izgovoriš.
                            Ne blamiraj se znam druge lige a ne top klubove iz nekih zemalja ili najjace lige...Mislim cak nisi ni dostojan da s o tome pricam sa tobom kada takve gluposti i lazi pises...Igra se kosarka i van SK
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • ZA Fajea i donekle Berona, nije čulo 99,5 % gledalaca košarke.
                              Sad što ima umišljenih "znalaca",ne može im se zabraniti da se dižu u nebesa.
                              Kad su došli na nekoliko foruma je bilo toliko čuđenja da se graničilo sa bahatošću Čovića i omalovažavanju C.Zvezde.
                              KAd su počeli da daju na utakmicama ono što daju, pojaviše se ispod kamenja kao ono koji su ih otkrili.
                              A čovke nevera.

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                To mozda ti nisi znao, ja sam znao npr i to poprilicno dugo za oba igraca..Zujao je lik svuda, cak je igrao i sa bratom u Belgiji itd...splash brothers etc...Faye takodje..igrao je za treci tim grcke lige i bio najbolji strelac...Znam da pratis samo EL ali veoma je prosto za oboje..kretao se pravac ITA-GRC i svuda bi dobar, slicno kao i u CZ..koja mu je do sada najveci klub...Mursia, Esisekir i Sarloa nisu bas nepoznati, igrao je EC itd..kao sto igra i sada..Faye igra duze u Evropi i bio je ozbiljan u nekim klubovima pa i znacajna uloga na svetskom prvenstvu..o africkim da i ne pricam...Jeste dobar skauting ali da niko nije znao pricaj u svoje ime...cak za ko iole prati malo vise evropsku kosarku su ga dobro znali...da ne nastavljam, to nije umanjilo ni malo dobar skauting NASEG kluba..Dobro je to Tomic odradio, posebno sto osobe kvalitetne i zive sportskim zivotom...
                                Mogao sam i ja da izguglam gde su igrali Beron i Faje, kad su ozvaničili dolaske u Zvezdu. "Ti nisi znao, ali ja jesam". Veruj mi da bi trebalo malo da se spustiš na zemlju. Preteruješ sa samohvaljenjem. Prijateljski savet. Posle nemoj da kukaš kako te svi napadaju.

                                Comment

                                Working...
                                X