Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Bravo Oliver. Zato sam i pisao da je Mwil bolji od Rocha i Reglanda..samo nije bolji skorer..sve ostalo radi bolje za PGa.
    To nije mnogo tesko, Mwill je u TOP 3 plemejkera u evroligi kada ima fokus samo na teren. Treba naci nekog ko nije tako dobar, ali zna da asistira.

    Mislim da imamo previse igraca koji "mogu na 3": Lazic (povredjen, vidim sad), Perper, Dobric, Davidovac, Keselj, Radanov - guzva je tu. Na 1 i 2 objektivno mogu samo Ragland, Covic, Nenadic, Baron i Dobric/Davidovac kao pomoc.

    Zato se ja vise ne bi glupirao sa Keseljem, nego bi ovako rasporedio minute:

    1: Ragland, Covic (sta je, tu je)
    2: Baron, Davidovac/Dobric, Nenadic (samo na 2)
    3: Perper, Davidovac/Dobric, eventualno Radanov
    4: Perper, Simana - kad se vise vraca taj Faye?
    5: Zirbes ?, Ojo, Ristic

    U PO oba takmicenja (ako se plasiramo dalje u EC), maksimalno skratiti rotaciju. Spolja Ragland, Baron, Dobric, Nenadic, uz malo minuta Davidovca, Lazica i Covica, na 4 i 5 Perper, Faye, Simana, Zirbes i Ojo (mogao bi nekad i Faye na 5).

    Isti problem kao i KKB - prenatrpani smo igracima, samo su njihovi kvalitetniji.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Teško da je Vilijams ikada bio top 3 u Evroligi. Ertel, Rodrigez, Teodosić, Slukas.... Izmedju ostalog, uzeo bi ga Željko, ili bilo ko, da je bio toliko dobar.

      A to koji mu je plafon, da je skoncentrisan na teren, nije relevantno, jer koji bi plafon bio Milošu Teodosiću da bar malo više sportski živi i na profesionalan način pristupa. Evo Vatutin je skoro pričao o Milošu kao geniju ali ne Bog zna kakvom profesionalcu.

      Ne treba se voditi starim igračima već igračima koji su fit za sistem sadašnjeg trenera. Da li hoće nekoga kao DeMarkusa, nekoga kao Pulena, nekoga kao Vilijamsa, ili nešto drugo, to on treba da odabere u skladu sa sopstvenim gameplanom.

      I po meni Zvezda ima mnogo bolju strukturu od Budućnosti na duge staze, ima mlade igrače, ima igrače koji su dugo u sistemu, ima FMP, dok Budućnost mora ovako da nabaca strance. Da može novcem liga da se osvoji, Cedevitu niko nikad skinuo ne bi. Uložili bi oni 2 puta više nego sada da znaju da može tako, a ne može.

      Tim osvaja a ne skup pojedinaca. Mnogo bi opasnija Budućnost bila sa boljim trenerom i manje ovih igrača, oko Kola treba da grade tim. Repeša je po meni gora opcija od Džikića jer Repeša ima takav rezime da će i ako ovde ne uzme titulu ubosti sledeći ugovor dobar, ne može imati istu pasiju kao Džikić nema šanse.

      Partizan je opasniji, em imaju najboljeg trenera, em niko ne obraća pažnju na njih. Tiho mogu vrlo lako do ABA lige.
      Last edited by Cassius Clay; 10-01-19, 02:33.

      Comment


      • Komsije nemaju najboljeg trenera najbojeg trenera imamo sto ce se i pokazati na kraju sezone.
        Mascini da je Luka Mitrovic otiso u Mursiju pa neka im je bog na pomoci i klubu i njemu licno.

        Comment


        • Originally posted by ajkisloba View Post
          Komsije nemaju najboljeg trenera najbojeg trenera imamo sto ce se i pokazati na kraju sezone.
          Mascini da je Luka Mitrovic otiso u Mursiju pa neka im je bog na pomoci i klubu i njemu licno.

          Srećno Kep

          https://twitter.com/Eurohoopsnet/sta...07405067333632

          Comment


          • Mwill da se iole sportski ponasa, bio bi u toj grupi. Jovic, Kalina, Bobi, Mitar, Blazic, Dzenkins itd su duzni Mwilu da uplate na racun 10% od plata do kraja zivota da se ne lazemo ovde previse. Covek uprostio igru, slicni PG su Rodrigez i Teo, cist talenat i lepota kosarke je u njima...pravi PG...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Jel poceo Faje sa treninzima? Kakve su prognoze, kad mozemo da ga ocekujemo?

              Comment


              • Originally posted by Antona View Post
                Jel poceo Faje sa treninzima? Kakve su prognoze, kad mozemo da ga ocekujemo?

                Faye je bio u kombinaciji za Unikahu, otputovao je i bio tamo, procenjeno da nije jos spreman jer je imao samo jedan trening sa kontaktom, a kod Tomica je minimum tri da se odradi pre nego sto udjes u rotaciju.

                Igrace sada u Laktasima, jer su van sigurno Lazic, Zirbes, Beron je na terapijama isto kao i Radanov.

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Faye je bio u kombinaciji za Unikahu, otputovao je i bio tamo, procenjeno da nije jos spreman jer je imao samo jedan trening sa kontaktom, a kod Tomica je minimum tri da se odradi pre nego sto udjes u rotaciju.

                  Igrace sada u Laktasima, jer su van sigurno Lazic, Zirbes, Beron je na terapijama isto kao i Radanov.

                  Hvala. Dobro je da Faje pocinje, on nam je mnogo vazan

                  Comment


                  • Originally posted by Antona View Post
                    Hvala. Dobro je da Faje pocinje, on nam je mnogo vazan

                    Faye nije imao samo problem sa zglobom vec i sa kolenom (hronicno) pa je iskoriscena ova pauza da se obe povrede saniraju ( zglob u celosti), a koleno sto se kaze da se osvezi.

                    Laziceva povreda je vrlo slicna onoj sto je doziveo pre par godina, u pitanju je butni misic, ako ovi nasi kazu 3 nedelje, dodaj na to jos toliko.

                    Zirbes je samo udarac i srecom nije teze prirode jer po njegovim pokretima sam strepio da je nesto teze ( kao neko ko boluje od kicme pokreti su mi vise nego poznati kada se dovlacio do klupe),

                    Beron udarac, nista strasno.

                    Hteli ne hteli sada ce morati ovi koji su bili na tribinama sada da iskoce i eto im sanse.

                    Radanov ce nadam se ici na Lazino mesto, dobicemo malo slabiju odbranu od njega ali napadacki vise u odnosu na Lazica.

                    Eto mu prilike u mesec dana da iskoristi minutazu kao sto je Borisa iskoristio, dok smo pobedjivali niko se ni sekundu nije raspitivao za Fayea ( osim da nije primio platu), a posle prvog poraza kuknjava za Fayeom (opravdana ili ne je za diskusiju).

                    Comment


                    • Nije bilo nikakve pauze, sem ako ne mislis na samu pauzu Fayea, sto je i normalno ako je povredjen...Povreda Lazica ako nista donece minutazu Dobricu da vidimo kako je to kad nema Laze a ima Dobrica, oba produkta krvavih kolena kod prave legende kluba...Zirbes kako igra mozda i bolje malo videti koliko moze Ristic mada po vidjenomnema tu materijalaza ozbiljnu kosarku, mada je tu i do igre i samog trenera..Ristic kad dobije loptu to je kao kad zatvoreniku na robiji dovedes Pamelu Anderson, ne zna covek sta bi pre uradio...

                      U Valensiji ne ocekujem nista, prebice nas ko macice verovatno, ali gledati da bude ispod dvocifrene razlike..pa onda ide drugi krug i pokusaji da se predju razlike kod kuce i uzme neka od prve dve pozicije...Valensija je kuci prejaka, na strani su bezopasni po meni i lako pobedljivi...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Koliko nas je samo sjebala Fickova povreda. Ne daj boze da se opet povredi. On je najvazniji igrac u timu

                        Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Nije bilo nikakve pauze, sem ako ne mislis na samu pauzu Fayea, sto je i normalno ako je povredjen...Povreda Lazica ako nista donece minutazu Dobricu da vidimo kako je to kad nema Laze a ima Dobrica, oba produkta krvavih kolena kod prave legende kluba...Zirbes kako igra mozda i bolje malo videti koliko moze Ristic mada po vidjenomnema tu materijalaza ozbiljnu kosarku, mada je tu i do igre i samog trenera..Ristic kad dobije loptu to je kao kad zatvoreniku na robiji dovedes Pamelu Anderson, ne zna covek sta bi pre uradio...

                          U Valensiji ne ocekujem nista, prebice nas ko macice verovatno, ali gledati da bude ispod dvocifrene razlike..pa onda ide drugi krug i pokusaji da se predju razlike kod kuce i uzme neka od prve dve pozicije...Valensija je kuci prejaka, na strani su bezopasni po meni i lako pobedljivi...


                          Ako si gledao sinoc njih protiv Limoza na momente su bili zastrasujuci, a opet Limoz da nije napravio onoliko gluposti pocetkom 3/4 su mozda mogli i da ih dobiju.

                          Pisao sam vec pa da ponovim, borba za prva dva mesta se vodi izmedju nas i ova dva spanca, svako ce da zadrzi domaci teren, samo je pitanje na kraju kos razlika, zato svaki poraz u Valensiji do 10 razlike je moguce vratiti u Bg. Jedini kiks koji mozemo se nadati je da Unikaha izgubi u Francuskoj, nasa utakmica dolazi u petom kolu kada ce Limoz se oprostiti vec od daljeg plasmana.

                          Dobric ce ici na trojku verovatno, mnogo je korisniji je tamo i bolje se oseca, ne moze on da kreira niti moze da nekom udeli pas, a Tomic to trazi od dvojke pa zato su mu tu i Beron i Davidovac.

                          Koliko nerealno to bilo ali mi smo najbolje odigrali u napadu kada je poslednjih 5 minuta odigrao sa FC3 i Raglandom, i ako se tvrdi da smo suplji u odbrani sa njima kako je moguce da mi kos iz igre nismo primili sa njima dvojicom na parketu.

                          Ne tvrdim da tako treba i dalje, ja samo hocu da verujem da ce Radanov iskoristiti minutazu kao Borisa.

                          Comment


                          • Kos nismo primili posto su promasili sve zivo, malo su se i uprpali kad smo prisli...Meni je hajlajt bio kad je Kuzma rekao evo najjace def petorke a u njoj Perper i Fica...Najgore je kad imas 7-8 razlike onda pokusavas da vreme iscuri i da privedes mec kraju...itd..

                            Pisao sam da je Valensija razlicita ekipa kuci i na strani, naravno da nismo bez sansi nigde, ali realno Valensija ce nas dobiti bez problema, nesto slicno Unicaji manje vise...

                            Davidovac je isao na svaku poziciju od 1 do 5..meni neverovatno da ce ga treneri upropastiti, bez jasne uloge..Onje meni 4/3 vise, tako nesto..Na jedna i dva je ono teska glupost...o pet da ne pricam...

                            Pisao sam vec, da ubodemo pleja za 200k do kraja sezone, mogli smo i napasti EC, ovako bas tesko...sta vise ako misle ostaviti ovaj tim, onda je bolje da ispadnemo i da se ustremimo na ABA...Nece se to lako igrati, Perper je u godinama, izgleda sve to sveze i klasno ali uz dosta utakmica ko zna sta ce biti na kraju..

                            Po meni igramo iznad ocekivanja i iznad realnosti, mozda gresim ali taj dodatni igrac bi postavio stvari na mesto za zavrsetak sezone..Nepotrebno se rizikuje, ali to je na Tomicu i covicu...koji ovo ako izduva...tesko ce se vratiti na tron sa CZ u sledecim godinama..ako ce da se kocka, neka se kocka..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Meni je neverovatna ta Tomiceva prica,, Ne treba mi pojacanje,

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Meni je neverovatna ta Tomiceva prica,, Ne treba mi pojacanje,

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                                Mozda ima i do njegovog karaktera ili sujeta, potpisao/odabrao/selektirao ovih 15 igraca na vreme i sada bi ispao malo i kontradiktoran kada bi rekao , ej jebiga zajebao sam se za neke igrace sa kojima sam se dogovorio i odredio njihovu ulogu, daj mi sada tri nova igraca a klub neka vidi sta ce sa ovima sto mi se ne uklapaju

                                Oprosti LosmiSk i ostali ali neko je Tomic a neko Dejo!!!!!! ( zezam se)

                                Comment

                                Working...
                                X