Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by uncletima View Post
    Jedva su/smo cekali da mu vidimo ledja. Da, bas zasluzujemo postovanje.
    Što se tiče Lesora, nije uopšte loše što je otišao (bio je očajan) iako sam posle sinoćnje utakmice siguran da bi Alimpijević pokvario i Vučevića, Jokića i Stefa Karija...lik jednostavno nema taj neki osećaj potreban treneru da iskoristi sve prednosti igrača koje ima.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Imamo tri centra istog "tipa" jaki, spori i samo na obruču jaki u realizaciji tako da vrlo lako ispadamo u odbrani (vrlo često centri ostaju na "ničijoj zemlji", pogotovo Ojo) Ristić koji trenutno nije kvalitet za ovaj nivo basketa ali je po meni i pravi primer old skul centra, Ojo i dalje sirov do zla boga a sada dolazi do izražaja i sporost.
      Regland je u maloj igračkoj krizi ali će to biti ok...mene više plaši Beron koji baš često zna da nestane kada ga pritisnu protivnički bekovi. Stratos je pokazao šta znači klasa i iskustvo...nisam sretan porazom ali što reče neko, nakon prvog poluvrmena ovo mi deluje kao veliki uspeh.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by blond View Post
        Kako nije los poraz?

        Prvo, nije toliko rezultat bitan, igra je bila ocaj. Da nije bilo Perperovog ucinka, otislo bi ovo na +25. Uzas na sta licimo u gostima.

        Drugo, 2. mesto donosi majstoricu u gostima i maltene stalno igranje majstorice u gostima do kraja EC. Sta se mene tice da li cemo igrati u 1/4 finalu ili necemo, cilj treba da bude:

        a) igra
        b) jurenje sto boljeg rezultata u grupi jer od toga zavisi prednost domaceg terena u nokaut fazi EC.

        Super ako nam je ovo maksimum, ali ako nije onda je to razlog za brigu i krajnji dilentatizam da se uopste ni ne pokusa da se uradi sve da se izvrsi taj napad na EC vec kroz grupu. Kad ako ne sad? 14-0 je tu, 1. mesto je tu, uopste vise ne moramo da igramo ozbiljno tu ABA ligu osim meceva sa Cedevitom i Partizanom i opet onaj mentalitet - daj da se sad odmorimo, ionako nije bitno i da tri meseca gledamo revijalne meceve.

        I jos nesto zameramo KKB, oni bar prvi put dolaze u ovu situaciju i imaju 9-5 u ABA, mi imamo 14-0 i dolazimo u situaciju da nas svaka ekipa urnise cim izadjemo iz BG, a slag na tortu je da potpisujemo sebi da necemo imati prednost domaceg terena od 1/4 finala.

        Ne mozemo da imamo bilo kakav ucinak sa ovolikom minutazom Covica, to je znak da nesto bas ne stima.
        Prvo i osnovno nije izgubljeno ni prvo mesto a ni poslednje, prosle su dve utakmice, ne znam sta si ocekivao 6-0?

        Drugo, ovaj mec je pokazao da je Kasimiro preveslao Tomica lagano na pocetku meca, spremio mec dosta bolje od naseg trenera. Covek je lepo analizirao svakog igraca sem Covica, njega kolektivno svi pustaju kao pleja da sutira...on je za 13 minuta imao skoro najvise suteva u ekipi...

        Mi smo prisli ne zbog nase dobre igre, vec sto su oni masili dosta otvorenih suteva a mi pogadjal neke nerealne suteve, jedino su Dobric i Peperoglu imali dobra otvaranja i kretanja, posebno Dobric..

        Iskreno se bojim za Stratosa da ce ga zadesiti sudbina slicna Bjelici...Za Tomica imam misljenje da je genije ili totalna neznalica..bas mi je tu tanka linija i ne mogu jos da ga provalim..Deluje da igramo iznad ocekivanja, da ce sve izjaloviti svaki sekund ali opet ekipa gura..nisam pametan, veoma cudan covek..

        Blondi malo se opustis, nismo mi najbolji tim na svetu,nizemo dobre rezultate kao sto sam naveo, juce je bio odlican rezultat, zasluzili smo 20+, ali su se ljudi ispromasivali..
        Last edited by LosmiSK; 09-01-19, 08:53.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by blond View Post
          Kako nije los poraz?

          Prvo, nije toliko rezultat bitan, igra je bila ocaj. Da nije bilo Perperovog ucinka, otislo bi ovo na +25. Uzas na sta licimo u gostima.

          Drugo, 2. mesto donosi majstoricu u gostima i maltene stalno igranje majstorice u gostima do kraja EC. Sta se mene tice da li cemo igrati u 1/4 finalu ili necemo, cilj treba da bude:

          a) igra
          b) jurenje sto boljeg rezultata u grupi jer od toga zavisi prednost domaceg terena u nokaut fazi EC.

          Super ako nam je ovo maksimum, ali ako nije onda je to razlog za brigu i krajnji dilentatizam da se uopste ni ne pokusa da se uradi sve da se izvrsi taj napad na EC vec kroz grupu. Kad ako ne sad? 14-0 je tu, 1. mesto je tu, uopste vise ne moramo da igramo ozbiljno tu ABA ligu osim meceva sa Cedevitom i Partizanom i opet onaj mentalitet - daj da se sad odmorimo, ionako nije bitno i da tri meseca gledamo revijalne meceve.

          I jos nesto zameramo KKB, oni bar prvi put dolaze u ovu situaciju i imaju 9-5 u ABA, mi imamo 14-0 i dolazimo u situaciju da nas svaka ekipa urnise cim izadjemo iz BG, a slag na tortu je da potpisujemo sebi da necemo imati prednost domaceg terena od 1/4 finala.

          Ne mozemo da imamo bilo kakav ucinak sa ovolikom minutazom Covica, to je znak da nesto bas ne stima.
          Obzirom na tok utakmice poraz od -3 kako je bilo na 2 sekunde do kraja je bio iole ok rezultat, na to se odnosio post i nema potrebe da ga tumačiš kako se tebi dopada samo da bi zatalasao stvari na topiku ili eventualno ti ispao neki optimista i lik koji razmišlja na taj način suprotno od mene npr. koji po tvom imam taj luzerski mentatlitet i zadovoljavam se minimalnim porazima.

          Drugo, saglasan sam sa postom iznad, opusti se malo čoveče.

          Comment


          • Ne znam ali zna li neko koliko ima istine u glasinama da Cirbes odlazi a Kuzmic ga menja.

            Comment


            • http://mondo.rs/a1157899/Sport/Kosar...Buducnost.html

              Koliko sam uspeo da ispratim on ovde sebe vidi u Realu do kraja ugovora.

              Comment


              • On mora da igra negde ili ce mu sledeci ugovor biti duplo slabiji,mada je pun ko brod pa nema taj pritisak mislim. Skroz je ispao iz rotacije i jedino ako se Tavares nedao Bog povredi moze igrati. Licno da sam on blejao bi po Madridu, ali nismo svi isti....

                Malo su me razocarali centri, niko nije jos napredovao kroz sezonu. Kod Ristica se vidi zelja, ima skok jedino..ostalo tanko...Ojo je neverovatan ali ne vidim ni kod njega neki napredka mada je i dalje faktor X..Juce je bila prava minutaza na mestu broj 2,smao moze da varira izmedju Dobrica i Barona,sa tim da Lazic bude specijalac za posebne namene, 10-15 minuta i to mi se svidja..Zao mi je Davidovca ali lose igra, dobija sansu ali ne moze da se snadje...

                Ficko na tatu nije lose odigrao ali opet kad se pogledaju cifre to je bilo tanko, mahom uzima teske suteve...Regland je bio ocajan ali nema mu se sta zameriti, videla se zelja kod njega, ali ima on kratak fitilj, par puta iz nervoze pravi sranja...

                Tomic i ako je uzanso pripremio mec, snasao se tokom utakmice, sarao je nije se drzao kao pijan plota...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Obzirom na tok utakmice poraz od -3 kako je bilo na 2 sekunde do kraja je bio iole ok rezultat, na to se odnosio post i nema potrebe da ga tumačiš kako se tebi dopada samo da bi zatalasao stvari na topiku ili eventualno ti ispao neki optimista i lik koji razmišlja na taj način suprotno od mene npr. koji po tvom imam taj luzerski mentatlitet i zadovoljavam se minimalnim porazima.

                  Drugo, saglasan sam sa postom iznad, opusti se malo čoveče.
                  Pa lose je jer je posledica nacina na koji smo usli i mec i kako smo igrali dobar deo meca, a mora se istaci i zbog kriminalnog sudjenja. Moramo da shvatimo da je svaka utakmica bitna zbog sistema takmicenja. Sa 2. mestom u grupi mi smo bez prednosti domaceg terena do kraja, sa 1. mestom smo u prednosti barem u 1/4 finalu, a od skora zavisi da li ce to biti tako i u 1/2 finalu i finalu.

                  Naravno da vazi ova vasa "kako smo se nadali, dobro smo se udali", samo ja ne vidim kako cemo ista da uradimo u ovom takmicenju sa ovakvom igrom u gostima, a nije da ne mozemo da igramo bolje.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Regland je bio ocajan ali nema mu se sta zameriti, videla se zelja kod njega, ali ima on kratak fitilj, par puta iz nervoze pravi sranja...
                    On kad upadne u rupu ne možeš ga izvući rovokopačem.
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Valensija sigurno može jače da nas nagazi,
                      ali verujem da nismo ekipa za još jedno ovakvo bagovanje većine nosilaca do kraja sezone.
                      Suđenje ko sudjenje - moš ga jebat.

                      Bukvalno su pretnja za Unikahu bili samo zaebani Stratos i nešto Dobrića, Lazića...
                      Svi ostali su uspeli za svoju minutažu da prilično gube lopte, maše zicere, šalju loše pasove, budu trapavi i ne igraju odbranu.
                      Last edited by Wingwalker; 09-01-19, 14:46.

                      Comment


                      • Beron je takođe izgledao kao da mu je lopta smrtni neprijatelj.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Lazic nije bio prisutan na terenu,a Davidovac na planeti.

                          Comment


                          • Svaki nas poraz je kao preslikan. Pritisak na spoljnu liniju, pre svega na Reglanda, udvajanje Berona dovodi do potpunog raspada. Tada se igra u napadu svodi na sut za 3 poena. Mi nemamo igraca koji moze ulazom da resava napad. To zbog fizicke inferiornosti ne mogu Regland, Beron, Dobric, Covic. Mi smo ispod kosa i sa niskog posta bukvalno bezopasni.
                            Juce 17 izgubljenih. Bilo bi dobro izvuci statistiku koliko prosecno lopti gubimo kad gubimo mec.
                            Nasa sezona svesce se na plej off ABA lige. Sta ako nam stane sut za 3??? Jel neko misli da ce Perperoglu moci u svakom tom mecu ubaciti 20+?
                            Vidljiv je nedostatak pleja, igraca koji moze promeniti ritam, koji,, zna sa loptom,, u rukama. Osim Reglanda i Stratosa mi nemamo igraca koji moze da napravi prednost u igri 1 na 1. Dobric, Lazic, Beron, Faje, Simanic su igraci koji kada god spuste loptu na parket rizikuju da je izgube.

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • [emoji3590]


                              Comment


                              • Simke, Danguba, Markovic, Kuz, Dzenkins dogodine u Zvezdi i idemo na TOP 8 EL[emoji16]

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X