Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Šarac View Post
    -250 k Zirbes, a o ostalima cu napisati kada budem cuo od Bokana za koliko igra Earl Clark, od Ostoje za koliko je dosao Renfro,
    - jel znas znacenja reci bandwagon i sta je tu uvredljivo?
    - u privatnoj prepisci sam ti napisao misljenje o AV i SNSu i vrlo je ruzno da mi nameces to da sam ljubitelj te partije samo zato sto SNS kontrolise svaku jebenu Mzajednicu u ovoj zemlji, ali srecom ne kadrira oko igraca u nasem klubu kao kod nekih, tj, ne pati i ne skace mu secer kada izgubimo. Mozda bi morali da izgubimo neku pa da dobijemo nekog playa kao sto je komsijama ucinio,
    - jebe mi se za radost NC , ja cu da se radujem osvajanju titule zato sto navijam za KKCZ , a ti ako imas problem sa tim ja ti tu ne mogu pomoci, svi vidimo kako likujes od prosle sezone, nema srecnijeg od tebe ako se i ovo godine uprska,
    - nemas pojma koliko vredi ovaj tim u odnosu na tim kada su igrali Nelson,Bobi, Djenka,Jaka, isto smo igrali te sezone EC i dosli do polufinala istog takmicenja a izgubili od 2 ipo igraca CIbone. Sta je bio problem sa tom ekipom, dva playa iz nba lige, Bobi i Rasko, Simon , Radenovic, Tadija, itd.

    Ko smo to mi kada nam se tako obracas, jel ti to onda nas smatras da smo neka niza vrsta ili navijaci nizeg reda kada se tako sa visine nama obracas. Da 90 % navijaca KKCZ nije culo za njega, docekan je kao starac Foco od 150 leta, i igra za manje pare nego sto je srpski vunderkind iz Kanade igrao prosle godine.
    Priča ide da je za dvojicu Klark (Erla i Kotija) te Džeksona plaćeno oko 2 miliona Evra, verjem i za poslednja 3 pojačanja da je cifra između 1 milion i 1,2 miliona Evra...
    P.S. kažem priča se jer ipak nisam Bokan da tvrdim 100%
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Mislim da nije niko u Bud dobio vise od 400-500k

      Comment


      • "Dovođenjem trojice novih, od koji je Goga Bitadze prospekt za NBA, Noris Kol bivši NBA igrač, pokazali su da su njihove ambicije izuzetno visoke. Ne treba zaboraviti da su pobeđivali su Evroligi Baskoniju, CSKA, Barselonu, i zato su uzimajući sve u obzir favoriti u ovoj utakmici", kazao je Tomić.
        Ok je da bilo ko van kluba kaze da je zbog viska kvaliteta Buducnost favorit ali ne i Tomic. Zasto? Zato sto uzimajuci u obzir da je on dobio priliku da se dovede pojacanje sto je odbio jer veruje da u trenutnom rosteru imamo dovoljno kvaliteta da budemo bolji od Buducnosti. Tako da je ova prica u stvari alibi prica. Ako su oni favoriti na nasem terenu, pa uzmi pojacanje kada vec ima prostora za to pa da mi budemo favoriti, u cemu je problem? A ako veruje da smo vec sada bolji onda frajeru preuzmi odgovornost pa reci da smo na domacem terenu mi favoriti.

        Comment


        • Tomiceva izjava je apsolutno na mestu

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Tomiceva izjava je apsolutno na mestu

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
            Ako mu je izjava na mestu, onda je odluka da nam ne treba pojacanje vrlo vrlo problematicna. Ili mi to jurimo evrokup i sledece sezone samo to niko nije saopstio navijacima?

            Comment


            • Otkud to da je dobio priliku da dovede pojačanja, zato što je xy forumaš to napisao? Od po godinama zrelih ljudi se očekuje viši nivo ozbiljnosti.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Covic je to priznao.

                Comment


                • Gde i kada, nisam ispratio tu izjavu? I ako može link, podrazumeva se sa relevantnog portala.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • https://naslovi.net/rd/22723849
                    https://naslovi.net/rd/22723849
                    https://www.b92.net/sport/kosarka/ve...nav_id=1486688
                    "Nebojša Čović, predsednik KK Crvena zvezda, rekao je da ne očekuje pojačanja, ali i da to nije pitanje za njega već trenera Milana Tomića."
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Storm View Post
                      Ako bi Tiodor narusio hijerarhiju u ekipi, sta bi tek Teo uradio? Ili mislite da bi Teo bio bek ap Reglendu? Reglend je odlican igrac, ali Teodosic je i dalje (uz Ljulja i Rubija) najbolji evropski plej. Negde 2-3 klase iznad Dzoa.
                      Bez obzira šta je nekada bilo, ali sva trojica mogu kakvo je stanje na terenu u trenutku pisanja ovog posta da se sagnu Luki Dončiću. Pa možda i NBA Majami Dragiću.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        https://naslovi.net/rd/22723849
                        https://naslovi.net/rd/22723849
                        https://www.b92.net/sport/kosarka/ve...nav_id=1486688
                        "Nebojša Čović, predsednik KK Crvena zvezda, rekao je da ne očekuje pojačanja, ali i da to nije pitanje za njega već trenera Milana Tomića."
                        Skroz ispravno, tako svaki normalan klub i treba da funkcioniše, a ne da predsednici klubova dovode pojačanja mimo želja trenera kao što se dešava u nekim drugim klubovima.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Luka Doncic nije klasican PG kao ni Dragic. Ti igraci sto pokrivaju pozicije 1-3 i koji su vanzemaljci nisu predmet analize. Lebron cesto prevodi loptu, organizuje napad, deli asistencije, pa kad pricamo o najboljim plejevima nba lige, sigurno necemo uzeti njega u razmatranje.

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Skroz ispravno, tako svaki normalan klub i treba da funkcioniše, a ne da predsednici klubova dovode pojačanja mimo želja trenera kao što se dešava u nekim drugim klubovima.
                            Neki dovedu sina
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Niko da pohvali odbijenicu Sase Obradovica za Bokana i drustvo. Koji god da je motiv ja sam mu neizmerno zahvalan.

                              Comment


                              • Originally posted by Storm View Post
                                Niko da pohvali odbijenicu Sase Obradovica za Bokana i drustvo. Koji god da je motiv ja sam mu neizmerno zahvalan.
                                Iskreno nije mi jasno zašto je to uradio. Kinta sigurno nije problem jer je tu negde u rangu sa Repešom po ceni...obojica bez angažmana, ali sumnjam da su navijači Future oduševljeni odabirom novog trenera.
                                Nešto skuplji Armani je napustio zbog skoro identičnih rezultata u EL.
                                Last edited by Wingwalker; 29-12-18, 19:49.

                                Comment

                                Working...
                                X