Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Boricemo se sta drugo, i dalje se nadam tom pjacanju, jedina smo ekipa koja nije izvrsila doselekciju i to dovoljno govori.

    Comment


    • Pa ja ne bih te "tribina" igrace popunjavao perspektivnim juniorima. Moze u slucaju dvojne reg tipa igraju zq juniore a registrovani za prvi tim ( to je pitanje koliko bi bili dostupni da se igra EL). Perspektivne igrace moramo razigravati, evo Simanic potrosio 3 godine bezze a talenat i tijelo koje se rijetko radja. Tako da juniori igraju u slucaju povrede prvotimca, to mi je skroz ok al ne znam jel sad to moguce, prije je moglo dvojna registracija. Mi sad tribine placamo 3x 40ak hiljada = 120-150k zavisi ko sjedi = jedan solidan igrac

      Comment


      • Ja se ubacujem, ali prosto moram da pitam... Ako je Lazic nas najplaceniji igrac sa oko 300k, da li je realno da Reglend igra za manje od 300k i na koju foru?

        Comment


        • Originally posted by Victor BG View Post
          Pa ja ne bih te "tribina" igrace popunjavao perspektivnim juniorima. Moze u slucaju dvojne reg tipa igraju zq juniore a registrovani za prvi tim ( to je pitanje koliko bi bili dostupni da se igra EL). Perspektivne igrace moramo razigravati, evo Simanic potrosio 3 godine bezze a talenat i tijelo koje se rijetko radja. Tako da juniori igraju u slucaju povrede prvotimca, to mi je skroz ok al ne znam jel sad to moguce, prije je moglo dvojna registracija. Mi sad tribine placamo 3x 40ak hiljada = 120-150k zavisi ko sjedi = jedan solidan igrac
          Naravno, da igraju za juniorski tim i treniraju sa prvim timom, mozda i da se skinu na nekoj slabijoj utakmici, debituju u garbidz tajmu... Posle toga ako potpisu profi ugovor sa nama da idu na pozajmicu u FMP i tamo imaju odgovarajucu minutazu i ulogu, a ne kao Paunovic i Momirov veceras u Zadru...

          Comment


          • Originally posted by Storm View Post
            Ja se ubacujem, ali prosto moram da pitam... Ako je Lazic nas najplaceniji igrac sa oko 300k, da li je realno da Reglend igra za manje od 300k i na koju foru?
            Pa nije realno...nema sanse da igra za manje od 300k.
            Pritom Laza gilja 3 sezonu za redom po ugovoru (da ne govorimo o sezonama pre nje) i ta poslednja je uvek najskuplja.

            Comment


            • Marko Kešelj u Zvezdi je obaveza i okolnost koja traje već drugu sezonu...da to više ne objašnjavamo.
              Jedine minute kod Tomića u Seven Dejsu video je tek u zadnjem kolu protiv nebitne Fake
              (14 min. - 7 poena, index 6). Sumnjam da mu plata prelazi 80K.
              Ako njemu ne smeta da gura priču o eventualnoj revitalizaciji karijere...
              istrpećemo ga još pola sezone...kad već mora.
              Ako se desi, Bože zdravlja, da zbog ulaska kluba u EL mora da potpiše još jednu sezonu...
              da se nosi u tri lepe majčine.
              Last edited by Wingwalker; 21-12-18, 22:21.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Jel treba opet da ponavljam zasto je Keselj tu, i koliko je oprostio para onoj KKCZ . i koliko je Misko ucinio a onda kada njemu treba da se ucini da mu se udomi igrac ti kazes ma ko te j...../
                Objasnio je Nas, neka da nekog igraca koji moze da igra vise od 50 minuta za celu sezonu. Ne znam koliko je Keselj ukopno odigrao za ove dve sezone, mislim da ta brojka ne prelazi 5-6 meceva.

                Safetu daleko lepa kuca, ako si zadovoljan sa ovim sto pruza u KKp onda OK. Steta za onih 150 k sto je uzeo i prosle sezone.
                Tacno, daleko mu lepa kuca, samo isticem koliko nas je zavrnuo jer smo morali dva stranca da placamo umesto jednog, pa sad imamo samo jednog pravog pleja i 5 stranaca na ostalim pozicijama.

                Juniori koji bi trebali igrati na mestu Keselja trenutno igraju od 10 do 25 minuta u FMPu (Momirov, Uskokovic, APic,Paunovic, Djordjevic), a nijedan od ovih igraca nema kvalitet za prvih 12 niti bi imali bilo kakve koristi od sedenja na tribinama kao sto Keselj sedi.

                To sa raskidanjem ugovora na incijativu kluba vidimo na danasnjem primeru Browna kako je on "dobrovoljno' otisao iz institucije na svoj zahtev.
                Ne pricam ti ja to zbog juniora, pricam jer nije normalno da igraci poput Davidovca i Dobrica izigravaju juniore i sede na tribini, a onda se prica da nema para. Pogledaj mec protiv Partizana, u 12 je Covic, ako ubacis i Keselja ti moras na tribine da saljes 3 igraca koji moraju da igraju pre Keselja.

                Jednostavno, mene ne zanima da li je Keselj sposoban da pogodi neku trojku, nema on mesta tu jer je 8. u rotaciji na 2 i 3. Sledeci put kada se on probije u 12 taj igrac na tribinama treba da potrazi raskid ugovora, sta on ima da bude u klubu gde se proteziraju poluigraci i rekreativci i tapse im se ako znaju da dobace do kosa.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Sarac... ukratko, prenesi ovima u klubu da je predlog odbijen i da se oma late nalazenja tog drugog pleja

                  Nema smisla da se brsti jedno te isto, nemoguce je prosto nemoguce da ne vide problem dok je Regland na klupi, kao sto je nemoguce da zmure na pojacanja konkurencije.

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Sarac... ukratko, prenesi ovima u klubu da je predlog odbijen i da se oma late nalazenja tog drugog pleja

                    Nema smisla da se brsti jedno te isto, nemoguce je prosto nemoguce da ne vide problem dok je Regland na klupi, kao sto je nemoguce da zmure na pojacanja konkurencije.

                    Ocigledno je da Tomic, Gavrilovic, Topic, Kosovic i Lukman su svi obnevideli i vide nesto sto mi ne vidimo.

                    Eto bio Noris Col slobodan ali opet je Futura bila brza. Danas su nam dva playa pobegla ispred nosa.

                    Comment


                    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                      Boricemo se sta drugo, i dalje se nadam tom pjacanju, jedina smo ekipa koja nije izvrsila doselekciju i to dovoljno govori.
                      A sta to dovoljno govori? Da smo prvi na tabeli bez jebenog poraza...Koliko ti mracis u svakom postu, to je strasno...promenio si bar 5 favorita za osvajanje ABA lige kako ko dovede nekog taj je odmah prvi favorit...a mi ih sve isprasili...opusti se malo i uzivaj...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Originally posted by Šarac View Post
                        Ocigledno je da Tomic, Gavrilovic, Topic, Kosovic i Lukman su svi obnevideli i vide nesto sto mi ne vidimo.

                        Eto bio Noris Col slobodan ali opet je Futura bila brza. Danas su nam dva playa pobegla ispred nosa.
                        Ajd sad iskreno, al onako najiskrenije... da li mislis da Tomic i svi nabrojani uistinu smatraju, ali bez skrivenih namera nego skroz kosarkaski, da trenutni igracki resurs na poziciji rezervnog pleja je sasvim dovoljan da se sa normalnom verovatnocom distribucije srece uzme ABA titula u ovakvoj konkurenciji?

                        Ja sam puno puta uhvatio Tomica u neiskrenim izjavama, tako da me ne interesuje sta izjavljuje nego sta iskreno misli. Meni je to toliko nepojmnjivo, da ako uspe da to ostvari, treba bi mu se udeliti priznanje trenera decenije.
                        Last edited by mmajstor; 22-12-18, 00:21.

                        Comment


                        • Nema promena u timu, istih 12 putuje i u Zagreb. U Beogradu dakle ostaju Dobrić, Radanov i nedovoljno oporavljeni Faje.
                          Ovo je sa RSB. I sad, neka mi neko objasni logiku zasto Keselj pre Dobrica ili Radanova? Pucamo sebi u nogu, a onda ce nam svi drugi osim nas biti krivi - sudije, malo navijaca u hali, protivnici koji se brutalno pojacavaju ...
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Zbog Fajea...Tomic gura Keselja na poziciju 4.

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Zbog Fajea...Tomic gura Keselja na poziciju 4.
                              Na 4 Ciboni igra Markota, kao da imaju 2 teskasa pa moramo da pojacavamo tu poziciju. Keselj moze i 5 podjednako dobro da igra kao i 3, odnosno nikako. Sta je falilo ovoj rotaciji:

                              Ragland, Nenadic
                              Baron, Dobric
                              Lazic, Davidovac, Radanov
                              Perper, Simanic
                              Zirbes, Ojo, Ristic

                              ?
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Dobric je u ovom timu u prvih 6-7 igraca po kvalitetu, jasno je da ima neke ocigledne mane, ali ih imaju i drugi... Prilicno je nepravedno da sa pune 24 godine i nakon sezone u kojoj je bio vise nego solidan dobije ovakav tretman, jos je uhvatio neki ritam onim eksplozijama protiv Ulma i Cedevite, a onda prvo minut u derbiju, sada vec drugu utakmicu van 12... Ne znam sto je toliki problem 3 meseca od pocetka sezone iskristalisati rotaciju, imati istih 12 sa standardnom minutazom i ulogom, posebno jer nismo dovodili nikakva pojacanja u medjuvremenu. Da ne pricam o Radanovu koji je posle U20 prvenstva konacno uhvatio neki momentum, poceli da ga prate skauti, pojavljivao se u drugoj rundi na nekim mock draftovima i onda ga ovako ukopamo neigranjem, pa neuporedivo bolje bi bilo da je bio u FMP-u i cepao 30 minuta prosecno. Jos se na ovo malo utakmica sto je odigrao pokazao kao plus igrac u odbrani, pogodio ono malo suteva sto je dobio, jedini poslao pravovremene i kvalitetne post entry pasove za Cirbesa, nije cak ni lopte gubio...
                                Last edited by Nas; 22-12-18, 02:44.

                                Comment

                                Working...
                                X