Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iskreno se nadam da Kaningem nije trenutno u formi zbog pauze...u šta istovremeno i sumnjam jer jako je zaebano pronaći mu čuvara.
    Beron i Laza su u mismeču na obe strane sa igračem više klase koji ima 195cm visine i samo 85kg. Šutira sa svih pozicija a veoma je brz kod demarkiranja i ubitačan u kontrama. Konstantno se trči za njim.
    Jedino Nenadić ima šanse da ga uspori bar u pozicionom napadu uz neko navlačenje na Feja, još bolje Borišu...pa nek se čuje.
    Kada ga dobro isprate u odbrani odustaje od prodora jer nema meso za kontakt i diže se često na šut - daš mu loptu i to je kraj napada, nema povratne...tu bi trebali da smo jači na skoku i pokupimo sve što fula.
    Još ako tresne par puta ozbiljnije o parket - bude dovoljno...nie piglu.

    Uzgred jedva čekam tekmu u EC u kojoj znam da kada izađe plej sigurno ne ulazi rekreativac,
    pa makar menjali na svakoj izgubljenoj lopti ne-plejeve Nenadića, Radanova i Davidovca ali to je ulaganje u minutažu kadrova koji su budućnost kluba i reprezentacije. Pa nek košta koliko mora.
    Ulaganje u Filipa ima smisla koliko i Rikaro kadice u Trabantu. Za čije babe zdravlje.
    Last edited by Wingwalker; 12-12-18, 17:23.

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Sarac, to kako ti pises je ravno saopstenjima sa Kalemegdana ali i iz neke stranke. Nemam nameru nikog da ubedjujem, raja voli to..i svi bi voleli da budu covic jbga,za drugo i ne znaju...Nisu krivi zalizani i covic vec oni sto su im dopustili ovo..fmp i mega su dokaz bezakonja u sportu i samoj drzavi...

      Kad vidim sve one pune arene, tv prava,pobede, prodaja igraca itd itd itd...+ ''sponzore'' koje je nasao Cova pa i drzava, grad..otmem se utisku da tih laznih 5miliona budzeta je ipak malo..mozda gresim, mozda ne, ali eto..

      TI ubedjuj ljude ovde da je crno crveno, ima raje koja voli te price i pada na socijalu



      Taj sto im je dozvolio je dozvolio da imamo danas razne Barbare, Tegije, DJV, kao nekada sto smo imali Stule, Baleticke itd.

      Ti si se uhvatio zakona kao pijan plota sporta koji prati mali broj ljudi na svakodnevnom nivou, imao si primer sinoc Marakane, 55.000 ljudi doslo da gleda ove milijardere a za tri dana na Banovom Brdu nece biti ni 1.500 ljudi. Daj narodu hleba i igara, sada ces ti ili ja, ili bilo ko da istera pravdu kako bi trebalo da bude idealno i sve po PS-U.

      Hocemo li opet da se vracamo na budzete i kako se obezbedjuje pa makar svaku utakmicu punio hale i prodavao 1000 artikala iz gift shopova, opet nemas dovoljno da bi gledao Reglanda , Markusa, Djenku. Moras da igras po notama onoga koji to sve aminuje odozgo inace ni ono malo sto sam obezbedjujes ce ti biti onemoguceno.

      Comment


      • Dobrić van 12...

        Ako ima nebeske pravde naguziće nas večeras. Ovakve gadosti jednostavno ne smeju da prođu nekažnjeno.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Keselj i Filip out....voleo bih da to bude stalna postavka, a ovaj treci da se stalno menja radi odmora.

          Comment


          • Originally posted by Šarac View Post
            Taj sto im je dozvolio je dozvolio da imamo danas razne Barbare, Tegije, DJV, kao nekada sto smo imali Stule, Baleticke itd.

            Ti si se uhvatio zakona kao pijan plota sporta koji prati mali broj ljudi na svakodnevnom nivou, imao si primer sinoc Marakane, 55.000 ljudi doslo da gleda ove milijardere a za tri dana na Banovom Brdu nece biti ni 1.500 ljudi. Daj narodu hleba i igara, sada ces ti ili ja, ili bilo ko da istera pravdu kako bi trebalo da bude idealno i sve po PS-U.

            Hocemo li opet da se vracamo na budzete i kako se obezbedjuje pa makar svaku utakmicu punio hale i prodavao 1000 artikala iz gift shopova, opet nemas dovoljno da bi gledao Reglanda , Markusa, Djenku. Moras da igras po notama onoga koji to sve aminuje odozgo inace ni ono malo sto sam obezbedjujes ce ti biti onemoguceno.
            E ovde se vec slazemo, napisacu skoro...sem ovog zadnjeg pasusa..tu i igramo po notama,i moras imati ciljnu grupu...na koju ides..koja ce dolazak na utakmicu shvatiti kao pomoc klubu a ne kao pomoc kluba njima...Beograd je ipak metropola od 2m ljudi+ovi sa strane..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              E ovde se vec slazemo, napisacu skoro...sem ovog zadnjeg pasusa..tu i igramo po notama,i moras imati ciljnu grupu...na koju ides..koja ce dolazak na utakmicu shvatiti kao pomoc klubu a ne kao pomoc kluba njima...Beograd je ipak metropola od 2m ljudi+ovi sa strane..

              Kojih bre 2 miliona, nemoj da se lazemo da nas ima toliko, ne sme niko ni da objavi tacne podatke koliko je ljudi od 19 do 55 godina se odselilo u inostranstvo, da ono sto se nije odselilo se bori svaki dan da prezivi ili ga i ako je dobrog materijalnog stanja jednostavno ga ne zanima jeftina zabava zvana sport.

              Neke nazovi pevacice i pevaci pune arene a ovde se prebrojavamo na aba ligi ili na domacoj fudbalskoj ligi do 3.000 gledalaca sa cenom karte od 300 dinara.

              Ne vrti se interesovanje svih tih imaginarnih 2 miliona oko kosarke/fudbala CZ i ljudi kada placaju kartu placaju je zbog sebe, kao sto kupis kartu za bioskop , muzej ili koncert , ne kupujes da bi pomogao Maju Berovic, Acu Lukasa, vec da bi sebi priustio zadovoljstvo.

              Interesovanje je ovoliko za tu cenu koju je svaki gledalac spreman da plati,

              Evo ja da sam na Covicevom mestu bi karte za Futuru stavio duplo skuplje nego veceras, a mozda da se desi da kao i svake godine pusti besplatno kao novogodisnji poklon (svake godine se pred novu godinu to radi).

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Kojih bre 2 miliona, nemoj da se lazemo da nas ima toliko, ne sme niko ni da objavi tacne podatke koliko je ljudi od 19 do 55 godina se odselilo u inostranstvo, da ono sto se nije odselilo se bori svaki dan da prezivi ili ga i ako je dobrog materijalnog stanja jednostavno ga ne zanima jeftina zabava zvana sport.

                Neke nazovi pevacice i pevaci pune arene a ovde se prebrojavamo na aba ligi ili na domacoj fudbalskoj ligi do 3.000 gledalaca sa cenom karte od 300 dinara.

                Ne vrti se interesovanje svih tih imaginarnih 2 miliona oko kosarke/fudbala CZ i ljudi kada placaju kartu placaju je zbog sebe, kao sto kupis kartu za bioskop , muzej ili koncert , ne kupujes da bi pomogao Maju Berovic, Acu Lukasa, vec da bi sebi priustio zadovoljstvo.

                Interesovanje je ovoliko za tu cenu koju je svaki gledalac spreman da plati,

                Evo ja da sam na Covicevom mestu bi karte za Futuru stavio duplo skuplje nego veceras, a mozda da se desi da kao i svake godine pusti besplatno kao novogodisnji poklon (svake godine se pred novu godinu to radi).
                Ma sve su to stvari koje se znaju , makar kad je domaća i regionalna liga u pitanju.


                Još se za derbi dele karte, iako je realno tu najveće interesovanje.

                Jedina realna zarada od ulaznica su sezonske i EL utakmice...i to do prošle sezone kad je i to propalo kao prihod.

                Eto večeras je važna utakmica.Odlučujuća za plasman dalje.

                Voleo bih da se pozitivno iznenadim kad uđem u Pionir ali ...

                Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Dobro, 1.5m ..sa sve okolinom..Porediti Maju Berovic i KK Cz je ono..no koment..ali eto dao si resenje..Zvati Maju Berovic da peva na HT ..

                  Vidi Sarac. Ti si od marketinga napravio socialan prigram. Nas klub je uvek imao ispod proseka marketing. Tu se opet vracamo na ono, koliko para toliko i muzike. Moze i jedan covek hiljadu pozicija. Gde god sam bio preko pa i po slabim ligama a da nisu na balkanu..se radi x3 bolje...

                  Steta, imali smo sansu da budemo besmrtni. Kaze llCova falilo nam 10m..kako to nije falilo Zalgirisu npr..

                  Kosarke znam previse, pa su mi te price cist primer spinovanja i zavravanja ovog vec sad previse nesretnog naroda....
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Dobro, 1.5m ..sa sve okolinom..Porediti Maju Berovic i KK Cz je ono..no koment..ali eto dao si resenje..Zvati Maju Berovic da peva na HT ..

                    Vidi Sarac. Ti si od marketinga napravio socialan prigram. Nas klub je uvek imao ispod proseka marketing. Tu se opet vracamo na ono, koliko para toliko i muzike. Moze i jedan covek hiljadu pozicija. Gde god sam bio preko pa i po slabim ligama a da nisu na balkanu..se radi x3 bolje...

                    Steta, imali smo sansu da budemo besmrtni. Kaze llCova falilo nam 10m..kako to nije falilo Zalgirisu npr..

                    Kosarke znam previse, pa su mi te price cist primer spinovanja i zavravanja ovog vec sad previse nesretnog naroda....


                    Stvarno covek sa tobom ne vredi se raspravljati jer dzabe coravom mahati i gluvom vikati. Zalgiris je nacionalni brend i Litvanija je zemlja kosarke i nijedan sport tamo ne postoji osim kosarke.

                    Ovde vec znas kakvi su drustveno politicki odnosi, ne postoji kompromis sportski , politicari se hvale za koji klub se navija, kace salove oko vrata, slikaju se sa njihovim vodjama, da ne upotrebim negu goru rec, nastala je netrpeljivost medju navijacima dva jedina kluba koja rezultira sinocnim busenjem guma na 200 automobila mahom navijaca koji nisu iz BGd.

                    Sve se plasim da Rytasovi navijaci prave takve skandale gore jer se sipa u Zalgiris.

                    Ajde zdravo, moram ka hali ima nas saka jada koji ipak mogu i dalje da naddju vremena i novca za 2 sata kosarke sa sve ovima na terenu, pored i u lozama.

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Dobro, 1.5m ..sa sve okolinom..Porediti Maju Berovic i KK Cz je ono..no koment..ali eto dao si resenje..Zvati Maju Berovic da peva na HT ..

                      Vidi Sarac. Ti si od marketinga napravio socialan prigram. Nas klub je uvek imao ispod proseka marketing. Tu se opet vracamo na ono, koliko para toliko i muzike. Moze i jedan covek hiljadu pozicija. Gde god sam bio preko pa i po slabim ligama a da nisu na balkanu..se radi x3 bolje...

                      Steta, imali smo sansu da budemo besmrtni. Kaze llCova falilo nam 10m..kako to nije falilo Zalgirisu npr..

                      Kosarke znam previse, pa su mi te price cist primer spinovanja i zavravanja ovog vec sad previse nesretnog naroda....

                      Comment


                      • O gde si Jimi :-) moze ovo ovako sa duplim nalozima..Nema smisla Kronose. Iste osobe 1/1 duplikat
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          O gde si Jimi :-) moze ovo ovako sa duplim nalozima..Nema smisla Kronose. Iste osobe 1/1 duplikat
                          Pridruzi se Jimiju na dve nedelje, kad ti toliko nedostaje. Trolovanje 1/1.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • A i u Nemackoj 2,5 iljade evra prosecna plata....pa kako nije i u Srbiji toliko nego 400 evra?
                            Jasno zasto, los nam marketing.

                            Bolje zivjeti cijeli zivot kao bogatun, nego tjedan dana kao siromah.

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post
                              Keselj, Covic i Dobric
                              Covic uvredjeni[emoji23]

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Covic uvredjeni[emoji23]

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka


                                Mislim da je Kesh u pitanju, ali ovako lepse izgleda.

                                Comment

                                Working...
                                X