Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ide mec sa zadrom koji su promenili stranog PG, dosao je Vonj iz partizana i sigurno ce im usporiti igru, posto je los suter, solidan defanzivac. Primaju 86poena po mecu,dok je tu CZ prva sa svega 70 primljenih na mecu i stavljaju protivnicke napade na 45% za dva i 30% za tri. Takodje najbolji smo asistenti lige, treci u skoku.Sto je jako bitno svih 16 igraca sto su se skidali su na 3 do 12 poena prosecno. Dobar procenat suta za dva od skoro cak 60% i 37.5% timske trojke sto je takodje dobro.

    Zadar danas igra hrvtasku ligu sa drugim timom Cedevite pa idu za Beograd. Bozic je najbolji strelac, ali sutira za tri svega 1/5...nisu neki suteri izvan linije za tri poena,sto pokazuje da ce im biti jako tesko da postignu kos u Nedelju. Treba reci da imaju dobru inside igru, dobar pick and roll,i da centri znaju dodati loptu i odigrati back to back pas i veoma su pokretni. Ipak ako im zaustavimo ulazak pod kos i tranziciju i svedemo igru 5 na 5 trebalo bi biti 20ak razlike za nas.

    Videcemo sam tok meca, ali u svakom pogledu so kvalitetniji,imamo siru rotaciju i mozemo im lako odgovoriti na visnu i inside igru posto to najbolje branimo. Sve u svemu, sve ispod 10 razlike bi bilo ogromno iznenadjenje, ali ne treba zaboraviti da su dobili partizane u Areni poprilicno lako...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      dosao je Vonj iz partizana
      Idi u q umalo se ne zadavih
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • ...ja već izguglo:
        ,,Vonj KK Partizan"...nema ništa. Stvarno ste neozbiljni.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Cera me tera da krenem ponovo (inace isao sam DO druge EL sezone-sezonska A tribina) i ako krenem to ce biti povremeno
          Odlično [emoji3] . Dobijaš na više načina...budeš dobar otac , gledaš dobru košarku

          Imaš i opravdanje kad te Miloš i drugi pitaju što nisi psovao i zviždao Fićku

          To se pred ćerkom ne radi a i deca imaju simpatije prema malima i slabima [emoji41]

          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            Odlično [emoji3] . Dobijaš na više načina...budeš dobar otac , gledaš dobru košarku

            Imaš i opravdanje kad te Miloš i drugi pitaju što nisi psovao i zviždao Fićku

            To se pred ćerkom ne radi a i deca imaju simpatije prema malima i slabima [emoji41]

            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka



            Mozda nece imati priliku u nedelju da to ucini, pa ako je Ganac resio samo zbog toga da dodje, bolje da ostane kuci, "uzalud trud dzaba mu sve" #samo kazem.

            Davidovac se oporavio.

            Comment


            • Pa Davidovac nije plej, niti je to Baron, niti je to Nenadic itd..Meni nije jasno sto pravimo od bekova i krila PG..mogu biti pomocni ali primarni je smesno...Mada se nadam da ce doci neki plej, bilo kakav...i nadam se da ce biti stranac ;D posto od domacih nema vajde...kad je bal, nek je...

              Bresha ce nas odvaliti ako tako budemo igrali, ne svidja mi se ni malo to mesto, toliko igraca a nista konkretno sem Reglanda, bekovi se guse, guraju na druga mesta, cetvorku Simanic igra pa ne igra, Davidovac gde nemamo na 3,4 izmene ..mi guramo na keca itd )) Nije stvar EC i Zadra, vec PO serije, gde ce nas prvi tim rastociti u proste cinioce...sem ako ne bude to Mega Bemax ;)
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Dobig info da razgovaramo se Bronsonom Keningom i mozda dodje do zamene Apic Ristic.

                Comment


                • Jos jedan bek i to amerikanac+belac ) stvarno to nemamo u timu, daj jos jednog
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by ajkisloba View Post
                    Dobig info da razgovaramo se Bronsonom Keningom i mozda dodje do zamene Apic Ristic.
                    Kejnig je cudan igrac ali dobar ili moze da bude dobar. Sa dobrom prackom. Zanimljiva vijest ako je tacna naravno. Apic - Ristic logican potez ako je i on tacan.

                    Comment


                    • Jedini siguran je Covic junior. Svi ostali mogu biti promenjeni.

                      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by ajkisloba View Post
                        Dobig info da razgovaramo se Bronsonom Keningom i mozda dodje do zamene Apic Ristic.

                        Are you sure?

                        "KK Mornar has breached its financial obligations to Bronson Koening and now the player has filed a FIBA BAT to receive is LOC, I am told". Izvor Sportando.

                        Comment


                        • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                          Odlično [emoji3] . Dobijaš na više načina...budeš dobar otac , gledaš dobru košarku

                          Imaš i opravdanje kad te Miloš i drugi pitaju što nisi psovao i zviždao Fićku

                          To se pred ćerkom ne radi a i deca imaju simpatije prema malima i slabima [emoji41]

                          Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                          Jeste moje dete ali sa 26 punih leta...
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post


                            Mozda nece imati priliku u nedelju da to ucini, pa ako je Ganac resio samo zbog toga da dodje, bolje da ostane kuci, "uzalud trud dzaba mu sve" #samo kazem.

                            Davidovac se oporavio.
                            Odlazak u Pionir nema veze sa familijom Čović već sa željom moje ćerke, iako nije nebitan i taj segment.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Jeste moje dete ali sa 26 punih leta...
                              Ma nema veze , samo poslušaj kćerku i dođi u Pionir

                              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Jedini siguran je Covic junior. Svi ostali mogu biti promenjeni.

                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Uvek postoji sansa za nekom laksom ili tezom povredom pa da izostane, nije ni on od kamena.

                                Comment

                                Working...
                                X