Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A i malboro crveni nikad bolji.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Nije Lukman nikakav cudotvorac. Video sam neku sliku Davidovca na plazi ove godine..On je gradjen gore od mene. NIgde misic, nigde nista..ruka kao drska od metle...Meni nije jasno da oni ne rade na sebi, da se ne napucaju, da rade u teretani leti itd...Dobijaju lepe novce a svi su fizicki isti ili gori posle leta..a tu treba da se napucaju..Pa Janis u NBA ima sve moze da se zeza, on ode i napuca se nestvarno, LBJ ode trenira sa Fokama u 30oj jbte..ovi nasi lelemudaju po plazama,zurkama itd...treniraju oni nesto ali to je nedovoljno...mora se uzeti taj sistem iz amerike..Jovanovic i Jankovic ko sajle dosli..zategnuti kao pracke..ovde niko nista..to vazi i za Radanova..ma sve nase domace..fizika je danas sve

      Onda ljudi ovde i dalje se pitaju zasto ne igra, cak je i on u fazonu, ma zabole da se nesto cimam vise, cekacu da se neko povredi pa cu da uskocim. Psiha ili samozadovoljstvo sto je vec clan KKCZ jbmliga ali igraci treba sto ti kazes da pocnu od sebe a ne da klub ili treneri razmisljaju da mu pomognu ako on sam nece. Ja se secam izjava Oladipa prosle sezone koji je vece posle ispadanja iz playoffa zvao svog licnog trenera da zakaze trening za ujutro uz obrazlozenje da nije zadovoljan kako je odigrao playoff ( a bio najbolji u Pacersima).
      Topic izuzetno ceni Davidovca, sam se ponudio da ga driluje ali avaj, sada dolazi na naplatu sav nerad prethodnih sezona kao i ne koriscenje ono malo pauza sto imaju tokom leta. On Nenadic, Radanov su dobili visestruke vece ugovore potpisima za KKCZ tako da su po meni vise zadovoljni sa bankovnim racunom nego svojom borbom za status.Neko je Guduric a neko........ pa upisati sam imamo ih mnogo kod nas i u drugim klubovima.

      Posto vas 99.99% nece poverovati u ovo sto budem napisao obracam se ostatku od 0.01 %.
      NC je pitao strucni stab na kojoj poziciji im je potrebno doselekcija i ako je potrebno da se krene u potragu na trzistu, odgovor je bio da nije potrebno i da su zadovljni sa igrackim kadrom i 15 igraca (slovima petnaest).
      Filijala ce po svemu sudeci biti jaca za nekog amera iz moje rodne drzave u USA, igrao je neke koledze tamo, kazu da je fizicki jak kao zver, ovde je valjda picio neku skandinavsku ligu pa ces ti vec biti strucan da ga ocenis kada ga budu objavili.
      Odigrao je sada tu probnu utakmicu protiv nasih, ono sto sam uspeo da vidim je da igra na poziciji 2/3, kazu fizicki brutalan ali ne i nekog skila.

      @ganac

      Zvizduke bi trebao da uputis ako vec zelis da zvizdis onome ko mu daje minutazu na pocetku utakmicu a posle ga sklanja na klupu.
      Ako vec stoji iza svoje odluke da samo on odlucuje ko ce mu igrati i zna se da samo on odlucuje on neka i snosi odgovornost za igrace koje pusta na teren i kome pokazuje tribine.

      Comment


      • Ne moraju bas da preuzmu bukvalno sve iz amerike....onaj Janis ako se ne napucava nekom hemijom, onda to definitivno niko ne radi.
        Teretana je bitna, ali samo kao jedan od faktora...nece te teretana nauciti kosarke, ali ce ti omoguciti da u praksu pretocis ono sto znas o kosarci. A ako ne znas mnogo dzabe se napucavas.

        Comment


        • Originally posted by Šarac View Post
          ...
          NC je pitao strucni stab na kojoj poziciji im je potrebno doselekcija i ako je potrebno da se krene u potragu na trzistu, odgovor je bio da nije potrebno i da su zadovljni sa igrackim kadrom i 15 igraca (slovima petnaest)....
          Znao sam da Milance ima fetis na midjete....a i kako da drugacije ispadne da je srednje visine u klubu bez njih

          Comment


          • Gledam Guduru kako minut nakon tekme u kojoj je bio najbolji skorer daje intervju:
            još uvek lipti znoj iz njega...nema više one ,,vodene ručice", naslućuje se definicija ali
            nedostaje mu još mišićne mase. Sve ostalo je već doneo sa sobom.
            Kada nemaju tu fizičku predispoziciju za atletu i u najboljem sistemu taj proces ide prilično sporo.

            Jokić tek u trećoj sezoni nije više dežmekasto-voden, svukli su mu dosta masnoće ali je opet ,,pobegao" prilično u masi pa je nikad teži i krupniji. Srećom brzina kod njega nije presudan faktor.
            Last edited by Wingwalker; 03-12-18, 23:30.

            Comment


            • Pa nista, ako je tako onda je covjek definitivno lud, drugog objasnjenja nema. Smatra da Filip moze pristojno da odgovori zadatku, ok, ajde da vidimo i to.
              Za Simanica imam razumjevanje, mlad je, treba mu prostor, i treba mu pruziti sansu da izraste u igraca, pred njim je karijera, al za Filipa stvarno ne vidim kako moze da sprijeci bilo koga da mu sutira preko face ili da kretnjama zaustavi prodor.
              BRACE YOURSELF

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post


                Filijala ce po svemu sudeci biti jaca za nekog amera iz moje rodne drzave u USA, igrao je neke koledze tamo, kazu da je fizicki jak kao zver, ovde je valjda picio neku skandinavsku ligu pa ces ti vec biti strucan da ga ocenis kada ga budu objavili.
                Odigrao je sada tu probnu utakmicu protiv nasih, ono sto sam uspeo da vidim je da igra na poziciji 2/3, kazu fizicki brutalan ali ne i nekog skila.

                .
                Ovog znam 1/1 ali mahom su svi tamo isti, imaju fiziku ali slabi tehnicari, a ako su tehnicari nemaju fiziku a ni visinu. Svakako dobro da se tako gleda, ima dosta igraca na tom trzistu koji uz adekvatan rad mogu da igraju na znatno visem nivou. Videcemo ko je, zivo me zanima, ali eto sacekacu

                Inace onaj moj iz Bakkena sto sam ga spominjao rosle sezone, ludak igra u Denveru, doduse ne puno ali se izborio za nesto bar. Finci imaju zanimljivu ligu i ujednacenu, Svedska je slabija nesto ali generalno nije losa toliko...U Nokiji igraju Vuk Malidzan i Labovic koji je i kapiten..Oni solidno biraju Amere, mada ima i krsha tamo uzasnog..Imaju kvalitetne domace igrace, problem im je fizika pa svaki crnac dominira ispod kosa, pa i Labovic sa Omarom
                Last edited by LosmiSK; 03-12-18, 11:42.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Onda ljudi ovde i dalje se pitaju zasto ne igra, cak je i on u fazonu, ma zabole da se nesto cimam vise, cekacu da se neko povredi pa cu da uskocim. Psiha ili samozadovoljstvo sto je vec clan KKCZ jbmliga ali igraci treba sto ti kazes da pocnu od sebe a ne da klub ili treneri razmisljaju da mu pomognu ako on sam nece. Ja se secam izjava Oladipa prosle sezone koji je vece posle ispadanja iz playoffa zvao svog licnog trenera da zakaze trening za ujutro uz obrazlozenje da nije zadovoljan kako je odigrao playoff ( a bio najbolji u Pacersima).
                  Topic izuzetno ceni Davidovca, sam se ponudio da ga driluje ali avaj, sada dolazi na naplatu sav nerad prethodnih sezona kao i ne koriscenje ono malo pauza sto imaju tokom leta. On Nenadic, Radanov su dobili visestruke vece ugovore potpisima za KKCZ tako da su po meni vise zadovoljni sa bankovnim racunom nego svojom borbom za status.Neko je Guduric a neko........ pa upisati sam imamo ih mnogo kod nas i u drugim klubovima.

                  Posto vas 99.99% nece poverovati u ovo sto budem napisao obracam se ostatku od 0.01 %.
                  NC je pitao strucni stab na kojoj poziciji im je potrebno doselekcija i ako je potrebno da se krene u potragu na trzistu, odgovor je bio da nije potrebno i da su zadovljni sa igrackim kadrom i 15 igraca (slovima petnaest).
                  Filijala ce po svemu sudeci biti jaca za nekog amera iz moje rodne drzave u USA, igrao je neke koledze tamo, kazu da je fizicki jak kao zver, ovde je valjda picio neku skandinavsku ligu pa ces ti vec biti strucan da ga ocenis kada ga budu objavili.
                  Odigrao je sada tu probnu utakmicu protiv nasih, ono sto sam uspeo da vidim je da igra na poziciji 2/3, kazu fizicki brutalan ali ne i nekog skila.

                  @ganac

                  Zvizduke bi trebao da uputis ako vec zelis da zvizdis onome ko mu daje minutazu na pocetku utakmicu a posle ga sklanja na klupu.
                  Ako vec stoji iza svoje odluke da samo on odlucuje ko ce mu igrati i zna se da samo on odlucuje on neka i snosi odgovornost za igrace koje pusta na teren i kome pokazuje tribine.
                  Da je odluka trenera da mu junior bude u rosteru ne bi se u do sada bitnim utakmicama njegova uloga svela na mahaca peskirom. Kasnije u postu cu elaborirati "AKO".
                  Volim Zvezdu ali ne volim ono sto vidim prosle i ove sezone, prosla iz poznatih razloga i osobe A a ova zbog kristalno cistog nepotizma a uz to ako je Tomic takav poltron - da se ne ljubimo.
                  Sve to jeste moja Zvezda iako zlobnici krste FMP ali Covici nisu Zvezda i neka budu sta hoce ali neka ne bude Zvezdin Luj XIV...
                  P.S. neka Nebojsa ulozi svojih 2 miliona po sezoni i ja cu postovati aroganciju i trpeti nepotizam a dokle god arci drzavne sponzore, pa cak i privatne - to nije iz njegovog budjelara i on moze samo kao neki operativac ili prvi medju jednakima da bude.

                  Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока
                  Last edited by nebitan; 03-12-18, 11:49.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Šarac View Post
                    Onda ljudi ovde i dalje se pitaju zasto ne igra, cak je i on u fazonu, ma zabole da se nesto cimam vise, cekacu da se neko povredi pa cu da uskocim. Psiha ili samozadovoljstvo sto je vec clan KKCZ jbmliga ali igraci treba sto ti kazes da pocnu od sebe a ne da klub ili treneri razmisljaju da mu pomognu ako on sam nece. Ja se secam izjava Oladipa prosle sezone koji je vece posle ispadanja iz playoffa zvao svog licnog trenera da zakaze trening za ujutro uz obrazlozenje da nije zadovoljan kako je odigrao playoff ( a bio najbolji u Pacersima).
                    Topic izuzetno ceni Davidovca, sam se ponudio da ga driluje ali avaj, sada dolazi na naplatu sav nerad prethodnih sezona kao i ne koriscenje ono malo pauza sto imaju tokom leta. On Nenadic, Radanov su dobili visestruke vece ugovore potpisima za KKCZ tako da su po meni vise zadovoljni sa bankovnim racunom nego svojom borbom za status.Neko je Guduric a neko........ pa upisati sam imamo ih mnogo kod nas i u drugim klubovima.

                    Posto vas 99.99% nece poverovati u ovo sto budem napisao obracam se ostatku od 0.01 %.
                    NC je pitao strucni stab na kojoj poziciji im je potrebno doselekcija i ako je potrebno da se krene u potragu na trzistu, odgovor je bio da nije potrebno i da su zadovljni sa igrackim kadrom i 15 igraca (slovima petnaest).
                    Filijala ce po svemu sudeci biti jaca za nekog amera iz moje rodne drzave u USA, igrao je neke koledze tamo, kazu da je fizicki jak kao zver, ovde je valjda picio neku skandinavsku ligu pa ces ti vec biti strucan da ga ocenis kada ga budu objavili.
                    Odigrao je sada tu probnu utakmicu protiv nasih, ono sto sam uspeo da vidim je da igra na poziciji 2/3, kazu fizicki brutalan ali ne i nekog skila.

                    @ganac

                    Zvizduke bi trebao da uputis ako vec zelis da zvizdis onome ko mu daje minutazu na pocetku utakmicu a posle ga sklanja na klupu.
                    Ako vec stoji iza svoje odluke da samo on odlucuje ko ce mu igrati i zna se da samo on odlucuje on neka i snosi odgovornost za igrace koje pusta na teren i kome pokazuje tribine.
                    Ko je u pitanju? Kako se pokazao?
                    Sta je sa onim kanadskim suterom?

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Znao sam da Milance ima fetis na midjete....a i kako da drugacije ispadne da je srednje visine u klubu bez njih
                      Ili ona izjava o Nenadiću kao pleju nije slučajna ? Kačio sam ovde Nenadićevu izjavu da na treninzima igra iskjlučivo na jedan

                      Comment


                      • Ta izjava o Nenadicu mi tek nije jasna....

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Nije Lukman nikakav cudotvorac. Video sam neku sliku Davidovca na plazi ove godine..On je gradjen gore od mene. NIgde misic, nigde nista..ruka kao drska od metle...Meni nije jasno da oni ne rade na sebi, da se ne napucaju, da rade u teretani leti itd...Dobijaju lepe novce a svi su fizicki isti ili gori posle leta..a tu treba da se napucaju..Pa Janis u NBA ima sve moze da se zeza, on ode i napuca se nestvarno, LBJ ode trenira sa Fokama u 30oj jbte..ovi nasi lelemudaju po plazama,zurkama itd...treniraju oni nesto ali to je nedovoljno...mora se uzeti taj sistem iz amerike..Jovanovic i Jankovic ko sajle dosli..zategnuti kao pracke..ovde niko nista..to vazi i za Radanova..ma sve nase domace..fizika je danas sve
                          Šermadini,Bodiroga,Kukoč,Bjelica. . . .ovako na prvu loptu. . .ima izuzetaka

                          Comment


                          • Koliko Tomic veruje Junioru videli smo na derbiju i mecevima EC.
                            Problem Juniora jeste kako on uopste ima Ugovor? Kada ga je potpisao i na koliko sezona?
                            Ubedjen sam da je Covic junior jos prosle sezone planiran da igra ove i to je svesno isplanirao Covic licno.
                            Mene Pionir dok je junior u timu vise videti nece.

                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Šarac View Post

                              Posto vas 99.99% nece poverovati u ovo sto budem napisao obracam se ostatku od 0.01 %.
                              NC je pitao strucni stab na kojoj poziciji im je potrebno doselekcija i ako je potrebno da se krene u potragu na trzistu, odgovor je bio da nije potrebno i da su zadovljni sa igrackim kadrom i 15 igraca (slovima petnaest).
                              Filijala ce po svemu sudeci biti jaca za nekog amera iz moje rodne drzave u USA, igrao je neke koledze tamo, kazu da je fizicki jak kao zver, ovde je valjda picio neku skandinavsku ligu pa ces ti vec biti strucan da ga ocenis kada ga budu objavili.
                              Odigrao je sada tu probnu utakmicu protiv nasih, ono sto sam uspeo da vidim je da igra na poziciji 2/3, kazu fizicki brutalan ali ne i nekog skila.
                              FMP-u treba šuter a ne još jedan fizikalac. Iz sezone u sezonu su bezopasni s distance, napuniš reket i to je to.

                              A ovo za Tomićevu odluku da mu ne treba pojačanje mi revidira mišljenje o njegovim trenerskim dometima, a i očekivanja od ove sezone.

                              Comment


                              • Originally posted by Jimi22 View Post
                                Ko je u pitanju? Kako se pokazao?
                                Sta je sa onim kanadskim suterom?



                                On ce po svemu sudeci raskinuti ugovor na svoju stetu, ima ozbiljan problem sa ledjima koji ocigledno ne moze da se sanira u ovoj sezoni.
                                Dosao je izgleda sa tom povredom ali ju je dodatno pogorsao u septembarskom prozoru za reprezentaciju Kanade.

                                Comment

                                Working...
                                X