Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za Keniga ima para ali on nije pojacanje i ne kosta mnogo ...nama treba iskusan igrac prekaljen koji je vec igrao Evropu jer vremena za privikavanje nema ako dodje u pola sezone ...takav kosta 250-500 k a mi te pare braco mislim da nemamo ....voleo bi da gresim ali to je sada cini mi se realnost nasa

    Comment


    • Znaci po tebi bi najbolje bilo da ostanemo na filipu jer nemamo za spanulisa? Druze, panj iz sume da donesemo, ma jelku novogodisnju da metnemo na parket korisnija bi bila

      Comment


      • Originally posted by Czbg9 View Post
        Znaci po tebi bi najbolje bilo da ostanemo na filipu jer nemamo za spanulisa? Druze, panj iz sume da donesemo, ma jelku novogodisnju da metnemo na parket korisnija bi bila
        A sto ne dodjes ti da igras ..mozda je to resenje ..bolji si od panja a ne kostas nista ..

        Comment


        • Originally posted by darko pancev View Post
          A sto ne dodjes ti da igras ..mozda je to resenje ..bolji si od panja a ne kostas nista ..
          U svakom slucaju je i to bolje

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            U svakom slucaju je i to bolje

            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
            eto resenja ,idite kao gazde i resite probleme ...posto znate da je Tomic podguzna buva to je onda vec resena stvar ...

            Comment


            • Originally posted by darko pancev View Post
              eto resenja ,idite kao gazde i resite probleme ...posto znate da je Tomic podguzna buva to je onda vec resena stvar ...
              Pa nece gazda zbog sina. Kako onda da Filip igra.?

              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                Pa nece gazda zbog sina. Kako onda da Filip igra.?

                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                hoce hoce kako ne ,pa kad mu ovaj bude dzabe igrao prihvatice ...Tomic se jelte ne pita nista

                Comment


                • Originally posted by darko pancev View Post
                  hoce hoce kako ne ,pa kad mu ovaj bude dzabe igrao prihvatice ...Tomic se jelte ne pita nista
                  Ma nece
                  Moze i da platu da igr nece igrati. Da moze igrati cdntra, krilo igrao bi ali pleja ne.

                  Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Ma nece
                    Moze i da platu da igr nece igrati. Da moze igrati cdntra, krilo igrao bi ali pleja ne.

                    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                    dobro ,onda smo bar resili pitanje pozicije 4

                    Comment


                    • Za sve koji fantaziraju o pojacanjima:

                      http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...am-rezultatima

                      Gazda kaze njet. Hvala lepo! Sad da gledamo kako cemo to da podnesemo. Mada, mozda opet spinuje i za Novu Godinu dovede nekoga da bismo mu bili do groba zahvalni. Ne znas nikad na cemu si sa Gazdom.

                      Comment


                      • Reko tata Covke da ne ocekuje promene i da je zadovoljan tako da ne gubimo vreme i blejimo nesto tu za dzabe

                        Comment


                        • E ako je rekao, sada bi mogli mi bez nade opusteno da pratimo tatka i sinka...osvajanje trofeja u rangu cuda iz Fatime.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Tatko je osvajao ABA ligu sa Dejom, sada mora i sinko, cisto da ima sta da prica unucicima...

                            Comment


                            • - Ne igraju dobro samo stranci, već i domaći košarkaši. Neko ih je nazvao statističkom greškom, što nije tačno. Zvezda je klub sa 15 igrača, nebitno je ko je stranac, ciljevi su važni. Pogledajte koliko Turaka ima u Fenerbahčeu, Nemaca u Bajernu, Španaca u Realu? To je profesionalni sport i globalizacija".

                              Da, ali pre par godina si pricao drugacije. Pisao sam da nema razlike izmedju njega i Vucica, smoa ovaj pisa na malo manji broj ljudi ali oba imaju apsolutnu vecinu i tale se zajedno vec kontam bar 20 godina...

                              Skroz nebitno, doci ce i taj dan da ode iz CZ i da pocnemo da radimo kao normalni timovi u Evropi,da imao pravog gazdu, svoju halu i da nam ne igraju ljudi preko veze,a kod nas nije samo jedan...Ja njega razumem, kunem vam se..da su moji radnici kao navijaci CZ i ja bih isto radio...to tako ide..Puna hala, ima rezultat..bice prvi ili drugi i to je to...
                              Last edited by LosmiSK; 30-11-18, 14:46.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Rek’o nam je predsednik da se ne zanosimo pojacanjima vec da svoju paznju i energiju usmerimo na bravure sina mu Filipa. Sto se mene tice, pionir me videti nece, a isao sam i kad je Dusan Nedic vladao reketom.

                                Comment

                                Working...
                                X