Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Malo ste prestrogi, finalista FRA lige nas je dobio kod kuce. Nije ovo tim za Evropu vec za domacu radinost. Tomic je tek poceo da radi, slicno Alimpiju je prvo izraubovao nosioce,ali je ranije poceo da reaguje i da ubacuje mladje-ili da kazem domace igrace...

    Mitar treba zbog spejsinga,a drugi plej,pa to se zna...Svakako Tomic i ako osvoji sve, kod mene j malo pao u ocima ali svakako nije zasluzio neke prozivke, bar ne za sada..

    Ono sto me brine, pa to je strast...bas je i nema previse, moras dobijati utakmice i kad igras lose..Ono sto me raduje jeste minutaza Dobrica..ali kad vidis trio bekova, oni su igrali skoro pa 60minuta, to mi nije jasno...

    Nama ce biti problem ekipe koje mogu fizicki da nam odgovore...Nije sramota izgubiti od Monaka, dobar tim, takmicarski sa dobrim trenerom koji zna sta hoce..

    Evidentno je da mladjani momak ne moze da igra na visokom nivou..i sto nijedan novinar ne pita Tomica..Alo bre koji ce ti qrac FC3 u timu...

    Da se ja pitam, doveo bi Mitrovica, zasluzio je jos jednu sansu narocito kod nas, a za back up-a bi bilo koga..iskreno..Mozda izrotirati Pota sa Covicem ako se nema para..a ako se ima, naci neko resenje, ima ih milion po Evropi sto igraju za dzabanu...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Sramota je u Beogradu od bilo kog tima gubiti sa 20 razlike, a jos vise ako to nije evroligaski tim iz gornjeg doma. Mislim da ce Filip pre otici ako se nista oko njega ne pita.
      Last edited by mmajstor; 14-11-18, 23:57.

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Malo ste prestrogi, finalista FRA lige nas je dobio kod kuce. Nije ovo tim za Evropu vec za domacu radinost. Tomic je tek poceo da radi, slicno Alimpiju je prvo izraubovao nosioce,ali je ranije poceo da reaguje i da ubacuje mladje-ili da kazem domace igrace...

        Mitar treba zbog spejsinga,a drugi plej,pa to se zna...Svakako Tomic i ako osvoji sve, kod mene j malo pao u ocima ali svakako nije zasluzio neke prozivke, bar ne za sada..

        Ono sto me brine, pa to je strast...bas je i nema previse, moras dobijati utakmice i kad igras lose..Ono sto me raduje jeste minutaza Dobrica..ali kad vidis trio bekova, oni su igrali skoro pa 60minuta, to mi nije jasno...

        Nama ce biti problem ekipe koje mogu fizicki da nam odgovore...Nije sramota izgubiti od Monaka, dobar tim, takmicarski sa dobrim trenerom koji zna sta hoce..

        Evidentno je da mladjani momak ne moze da igra na visokom nivou..i sto nijedan novinar ne pita Tomica..Alo bre koji ce ti qrac FC3 u timu...

        Da se ja pitam, doveo bi Mitrovica, zasluzio je jos jednu sansu narocito kod nas, a za back up-a bi bilo koga..iskreno..Mozda izrotirati Pota sa Covicem ako se nema para..a ako se ima, naci neko resenje, ima ih milion po Evropi sto igraju za dzabanu...
        Mi smo koliko pretprosle sezone pravili tim za Evroligu i to ne za puko ucesce, nego da tamo igramo takmicarsku kosarku i nadmecemo se sa najboljima. Kada ti se pale crvene lampice jer si ubedljivo izgubio od CSKA, ili Fenera, pa se odmah reaguje, analizira u cemu je problem, vrsi doselekcija, onda je rezultat 16 pobeda/Top 8 u EL i dominacija na lokalu. Onog trenutka kada nam postane normalno da nas razni vicesampioni Francuske i desetoplasirani iz nemackog prvenstva nabijaju 20 razlike, ne samo da necemo napraviti nista znacajno u Evropi, nego ce i ovo na lokalu biti krajnje upitno. To smo uostalom videli i prosle sezone, pa bi valjalo ne ponavljati iste greske.

        P.S. Mitrovic nam treba zbog spejsinga? Sto, da nam ga ubije?

        Comment


        • Kakav bre mitrovic...jbt ovde se govori da je miler bivsi igrac, a priziva se mitrovic, sta da nam bude novi keselj? Malo nam jedan?

          Comment


          • Luka em je daleko od takmičarske košarke em je šansa da ubaci nešto sa daljine veće od 2 metra od koša mission impossible.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Sta reci vozim se kuci sinoc i sve mi u usima zvoni u zadnja dva meca evrokupa primili smo 90 plus poena uz igru koja ne lici na nista.
              Sad Mornar aj da vidimo kako cemo tu odigrati pravi ispit ce biti derbi izgleda.
              Sto se igraca tice Regland i Stratos totalno van forme tatin sin a sta reci Cirbes boli ga kurac vise za kosarku.
              O razlozima ove raspad igre necu nagadjati jer se nesto desava a sta ne znam.

              Comment


              • A kad se setim raznih priča, kad smo ono vezali bezbroj pobeda
                od letnjeg raspusta do pre koju nedelju.
                Maltene osvojismo taj Eurocup.

                Comment


                • Bas sam razocaran.
                  Posle ovog meca sam potpuno izgubio poverenje u tim.
                  Nadam se da je Tomicu energija domace petorke sa Reglandom razjasnila neke stvari...
                  Perperoglu je po meni cist promasaj, i on sa Cirbesom mora biti pod ozbiljnom lupom u narednim nedeljama.
                  Da nam je jedan Nikols umesto grka...

                  Comment


                  • Nismo hteli Nidama, jer je prenizak. Ok. Imamo trenera koji forsira visoku bekovsku liniju.

                    Comment


                    • Sto je najgore, sve je pusteno niz vodu...tj, navodno nema Tomic nameru da dovodi bilo koga.

                      Ajd da vidimo , kad usledi -20 u Andori, jer sa ovakvom igrom ne mozemo ni aba pobediti.

                      Comment


                      • Nakon 4-1, sam zavrsio pricu oko Evrokupa, rekoh do top 16 faze jurimo Abu. Sad gledam tabelu i raspored mi samo pobedu imamo vise od Ulma koji je peti, gostujemo Andori i Galati, cak i sa pobedom nad Bresom nije nam siguran prolaz, sa 5 pobeda. Monako vrlo lako moze izgubiti od Ulma, posto je vec prosao jedino nam u prilog ide mnogo bolja razlika od njih, ako vec a realno je izgubimo u Andori vrlo je vazno da Monako dobije Ulma onda bi sa pobedom nad Bresom prosli posto bi morali Nemci uz dve pobede da to bude bas ubedljivo.

                        Comment


                        • Nisam se lozio na price o osvajanju evrokuoa ali top 16 nije smeo da dodje u pitanje, videcemo.

                          Comment


                          • Imamo ubedljivo najslabiju grupu.


                            Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Meni, da izvinite ako nekoga uvredim, ovaj nas trener deluje kao da mu fali malo inteligencije ili je totalno neprilagodjen za odnos prema medijima. Ne razumem taj konstantni gard koji ima pa mi uopste ne uliva poverenje, i taj osecaj imam od prvog dana. Za pocetak taj osecaj bi poceo da se menja ako bi pod hitno resio problem sa drugim plejmejkerom koji svi vidimo i primecujemo sem njega.

                              Comment


                              • Mali upad necete zamjerit, na racun ovih Tomicevic izjava i sve ostalog. Bio sam u struci po dosta kurseva i masterklasova, i od najvecih majstora u poslu kojim se obicno bave glavna karakteristika je taj opusteni pristup i glavna stvar, ne postoji arogancija i taj neki pristup ja sam Bog. Ovaj Tomic samo pokazuje kompleks nize vrijednosti, u stilu ko ste vi da mene nesto pitate? Nema tu profesionalca, za znanje je jos rano da mu se sudi.

                                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X