Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • [emoji447][emoji447][emoji447]

    Comment


    • Pa to su njihova očekivanja, zato još nije potpisao ) A i pitanje je da li će, Dragić je takođe u igri. Uglavnom lako je zaključiti da su i kkcz i kkp dobili malu injekciju da budu konkurentni sa Ced i Bud.
      Last edited by la haine; 30-10-18, 13:00.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Da to nije malo nerealno za pola sezone?
        Realnost nije briga na koju se obaziremo.
        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

        Comment


        • Originally posted by la haine View Post
          Pa to su njihova očekivanja, zato još nije potpisao ) A i pitanje je da li će, Dragić je takođe u igri. Uglavnom lako je zaključiti da su i kkcz i kkp dobili malu injekciju da budu konkurentni sa Ced i Bud.
          cek cek, losa vam je matematika, to je odnos od pregovora iz septembra, u januaru se dijeli pola od toga. Ako je godisnja MEleon.

          Comment


          • Originally posted by la haine View Post
            Cifru sam lupio i nema veze sa istinom. U međuvremenu sam načuo da je priča 400k Zvezda, 500k Himki.
            To je bila raspodela u 8 mesecu, drugi je par cipela oko NGodine, pogotovo ako Himki izgubi sve sanse za top 8 u EL

            Comment


            • Ima u tom Himkiju i jos jedan naš....da nije i on raspolozen da menja sredinu. Hladno je u Rusiji
              Ako smo vec i mi i oni dobili podsticaj od drzave, oni svoj meleon su spucali u Trinkijerija, Brauna i Jankovica. Mi nas da potrosimo na dvojac iz Himkija(ionako im greju klupu) pa da se muski pobijemo za taj F4

              Razmisljam naglas...(Markovic, Dzenkins, Lazic, Faje i Odzo.....ko nam da koš ćeleva mu keva)
              Last edited by Ivan9; 30-10-18, 14:13.

              Comment


              • Sa takvim sledom dogadjaja padali bi mnogo jaci pred nama,tipa Zadar

                Comment


                • Pefi sada vredi 4 puta manje nego kada je dolazio u Himki....tamo Sved svima ukrade sou i uzrokuje pad forme.

                  Comment


                  • Galatu rutiniramo očekivano.
                    Mada to ne znači mnogo u ovom neozbiljnom takmičenju.

                    Ono što je važno je da je vidan napredak igrača u svakoj utakmici.
                    Odžo je postao ozbiljna igrač. Sa Cirbesom na toj poziciji teško će nam neko u ABA parirati.

                    Publika večeras savršena.

                    Comment


                    • Savrseno prvo poluvreme...kakvu odbranu igramo
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Kako li je Beron ušuška u mrežicu kad šuta preko ruke sa ovako plitkom amplitudom...sve mislim kratka a ono ''swoosh".

                        Comment


                        • Neverovali ili da. Branko Lazić odigrao poluvreme bez ijedne lične greške.

                          Comment


                          • Brutalna Zvezda prvo poluvreme..
                            Сутра брзо долази - треба човек постати
                            Нестали су кодекси, остали су комплекси
                            Победе су порази, а исходи су потресни!

                            Comment


                            • Otkad nisam čuo sa tribina Snagu.

                              Comment


                              • ala grmiii
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X