Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Samo Zvezda View Post
    Ne mislim da si zlonameran , samo pitam pošto je tako nešto napisao samo onaj "novinar" a spinuju njegovi "svedoci". Mrzi me da tražim ali napisao je da po ugovoru , ako dođe do kašnjenja jedne rate , automatski se aktivira dug za ceo ugovor.

    Iskreno , prvi put čujem za takav ugovor ...meni deluje potpuno nerealno



    Trifa
    Ma i meni cudno..ali kazem samo sta su mi rekli..valjda nije bitno ovde dal je tacno ili ne..trac ili ne videcemo..nadam se iskreno trac...Da Selektor ih je odbio..Trifa im je sledeci cilj..bilo bi bzvze..Trifu cneim kao poznavaoca kosarke, voli je..ali nije neki trener..vise bih voleo selektora...da se malo vrati strast ;)
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Ne bih voleo da im Djordjevic bude trener, zato sto je kao igrac i trener reprezentacije, kao i svojim ponasanjem velikim delom ujedinio pristalice oba tabora, pa bi ta hemija bila narusena. Previse ima podela i podmetanja, pa je dobro imati tako neke kohezivne faktore na duzi rok. A za Trifu sta reci....ne podrzavam.

      Comment


      • O tome je, pak, mesto da se piše na KK Partizan topicu.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Jbt o cemu vi pisete na ovom topiku?????

          Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by L a z a R View Post
            Jel to slagao nesto,ili imas neki drugi razlog za ovakav strog komentar?
            Pri tom covek,nikog nije provocirao na tudjem pragu,dvoristu i sl.
            Samo je napisao mandrilski komentar na temi na kojoj mandrilski komentari ne bi trebalo da se pisu. Ima pomracenje pa neka tamo pise kako je izvesni Patrick Miller evroligaski bek.

            Sto se teme tice, sve je lepo i dobro dok Ragland i Faye funkcionisu i igraju kao do sada. Oni ako stanu, premore se, ne daj Boze se povrede, nastaju ogromni problemi. Previse smo neizbalansirani, 2, 3 i 5 je najbolje u ligi, na 1 i 4 imamo samo dva igraca.

            Ipak i pored nominalnih pozicija, smatram da Covic ne bi smeo da ima prednost u odnosu na Radanova/Davidovca/Nenadica/Dobrica. On moze u 12 samo ako dvojica od ove cetvorice ne moze da igra. Nekada smo imali Jenkinsa kao pomoc na pleju, sad kao moramo da imamo dva pleja i mora Filip da igra. Vazi.

            Sto se Jankovic sage tice. Osim ludila oko dovodjenja njega i jos 3-4 clana "proces generacije" koji su svi oterani iz kluba, smeta i Covicevo laganje gde on kaze jedno pa se ispostavi nesto sasvim drugo. Kao onaj novinar iz zurnala sto je napisao "Zvezda u evroligi" i nikada se nije izvinio zbog takvog naslova. Imaju li ti ljudi obraza ili ce da lupaju dok se ne ispostavi suprotno?
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
              Imas 1-9 u evrokupu , ne odes ni u evrokup vec dobijes pozivnicu i dovodis nba igrace i igrace iz rivalskog kluba, ma teraj dalje. Nama se ne isplati biti sampion ili nesto u evropi, samo nas vadi partijska knjizica ili da Covic ode ili postane podoban.
              Svaka ti ka u Njegoša.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • na nasu veliku zalost istina je blizu te konstatacije ....

                Comment


                • @blond
                  Pazi svi mi vidimo da Filip nije kosarkas za KKCZ. Kako je nama to jasno, verujem da je jasno i Tomicu(ako se slazes da ima vise znanja o kosarci od nas svih ovde). Narocito sto je sa njima svaki dan, svaki trening.
                  Drzanje Filipa u timu uopste nije logicno i tu se slazem. Ni ja ne mogu da provalim razlog za to. Svakako nije zbog njegovog kosarkaskog umeca. Cisto sumnjam da je Covic "naredio" Tomicu da mu sin bude u timu. Ne deluje mi Tomic kao takva poltronska osoba a i mislim da se pokazalo da strucni stab, konacno, ima prilicnu slobodu u odlucivanju.
                  Ma koliko smesno bilo Filip je i dalje domaci igrac. Ja nekako verujem da Tomic pokusava da od Nenadica napravi pleja(i sam je to izjavio). To nije proces koji traje par dana. Nenadic to nije igrao od pocetka karijere. Do pre 12 meseci je igrao KLS.
                  Mada sa druge strane onih 10-tak minuta na terenu je vise pokazao nego Filip za sve svoje minute ove sezone.
                  Neku kombinatoriku Tomic pokusava da izvede ali ne mogu da dokucim koju. Negde u malom mozgu mi je i dalje cinjenica da imamo 6 stranaca i dovodjenjem jos jednog na poziciji pleja em sto bi Filip izgubio mesto(to je dobra vest) em bi to sigurno izgubio i Nenadic. A i kako bi igrali Kup i KLS? Sa 8 igraca? Da nam Odzo, Beron i taj novi plej sede na tribinama 1/3 sezone? Pa nismo mi pijani milioneri koji igrace dovode kao na traci.

                  Sve dok Tomic odlucije ko ce biti u timu(a nekako sam siguran da on odlucuje) ja necu ni rec reci protiv nasih igraca. Mislim da je za ovo malo vremena pokazao da zna sta radi. Pa taman mu drugi plej bio i Covic senior.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan9 View Post
                    @blond
                    Pazi svi mi vidimo da Filip nije kosarkas za KKCZ. Kako je nama to jasno, verujem da je jasno i Tomicu(ako se slazes da ima vise znanja o kosarci od nas svih ovde). Narocito sto je sa njima svaki dan, svaki trening.
                    Drzanje Filipa u timu uopste nije logicno i tu se slazem. Ni ja ne mogu da provalim razlog za to. Svakako nije zbog njegovog kosarkaskog umeca. Cisto sumnjam da je Covic "naredio" Tomicu da mu sin bude u timu. Ne deluje mi Tomic kao takva poltronska osoba a i mislim da se pokazalo da strucni stab, konacno, ima prilicnu slobodu u odlucivanju.
                    Ma koliko smesno bilo Filip je i dalje domaci igrac. Ja nekako verujem da Tomic pokusava da od Nenadica napravi pleja(i sam je to izjavio). To nije proces koji traje par dana. Nenadic to nije igrao od pocetka karijere. Do pre 12 meseci je igrao KLS.
                    Mada sa druge strane onih 10-tak minuta na terenu je vise pokazao nego Filip za sve svoje minute ove sezone.
                    Neku kombinatoriku Tomic pokusava da izvede ali ne mogu da dokucim koju. Negde u malom mozgu mi je i dalje cinjenica da imamo 6 stranaca i dovodjenjem jos jednog na poziciji pleja em sto bi Filip izgubio mesto(to je dobra vest) em bi to sigurno izgubio i Nenadic. A i kako bi igrali Kup i KLS? Sa 8 igraca? Da nam Odzo, Beron i taj novi plej sede na tribinama 1/3 sezone? Pa nismo mi pijani milioneri koji igrace dovode kao na traci.

                    Sve dok Tomic odlucije ko ce biti u timu(a nekako sam siguran da on odlucuje) ja necu ni rec reci protiv nasih igraca. Mislim da je za ovo malo vremena pokazao da zna sta radi. Pa taman mu drugi plej bio i Covic senior.
                    Ne mogu izgleda nikome rep da dodjelim ali da potpisem svaku rijec jer isto rezonujem.
                    Veceras da vidimo kako ce to izgledati bez Raglenda i da se upise jos jedna pobjeda.

                    Comment


                    • Originally posted by Victor BG View Post
                      Ne mogu izgleda nikome rep da dodjelim ali da potpisem svaku rijec jer isto rezonujem.
                      Veceras da vidimo kako ce to izgledati bez Raglenda i da se upise jos jedna pobjeda.
                      Regland nije otputovao? Sto svi pisu dane igra..kad se ne zna dal je otputovao,ako jeste..onda ce igrati?
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • @Blond
                        Moja poruka tj replika se odnosila na onih 1-9 i odnos , status u odnosu na ekipu koja je ravnopravna najboljim evropskim ekipama.
                        Bez obzira sto si me pogresno shvatio i promasio pritom temu , slazem se sa onim sto si napisao, u vecem delu.☺

                        Comment


                        • U cemu je problem sa Reglandom i odakle info? Nisam nigde video u medijima da se dovodi u pitanje za veceras.

                          Comment


                          • Nisam ni ja procitao nigde ali i da igramo bez Reglanda ovo je prava prilika da se vidi kako tim reaguje na njegovo odsustvo. Nije tako bitna utakmica, protivnik je umereno jak(jaci nego protivnici u ABA), gostujuci teren. Prilika da se vidi kako tim reaguje kada kola krenu nizbrdo i kad nema Reglanda da povuce kocnicu i izmisli neke lake poene. Mozda se i iznenadimo.
                            Jasno je meni da cemo ovu seriju pobeda kad tad morati da prekinemo ali isto ne bi voleo da to bude veceras. Dace momci sve od sebe pa cemo videti za koliko je to dovoljno(mada ocekujem da se pokaze koliko smo tanki na poziciji 1 a i to mozda bude dobro )

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan9 View Post
                              Nisam ni ja procitao nigde ali i da igramo bez Reglanda ovo je prava prilika da se vidi kako tim reaguje na njegovo odsustvo. Nije tako bitna utakmica, protivnik je umereno jak(jaci nego protivnici u ABA), gostujuci teren. Prilika da se vidi kako tim reaguje kada kola krenu nizbrdo i kad nema Reglanda da povuce kocnicu i izmisli neke lake poene. Mozda se i iznenadimo.
                              Jasno je meni da cemo ovu seriju pobeda kad tad morati da prekinemo ali isto ne bi voleo da to bude veceras. Dace momci sve od sebe pa cemo videti za koliko je to dovoljno(mada ocekujem da se pokaze koliko smo tanki na poziciji 1 a i to mozda bude dobro )
                              Ne bih rekao da su jači od Budućnosti, pa ni od Cedevite kako god ona trenutno izgledala, možda rang sa ovim Partizanom, mada i PKK sa pojačanjima je favorit protiv njih.

                              Tri laka poraza, gde su jedino Galati pružili kakav takav otpor do poslednje četvrtine.

                              Comment


                              • Izvinjavam se nisam mislio da potcenjujem BUD, CED, PAR pa cak ni Mornar i Olimpiju.
                                Pogresno sam se izrazio. Mislio sam drugacije. Jaci su od ABA protivnika gde bi mogli probati da igramo bez Reglanda.

                                Comment

                                Working...
                                X