Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto se navijaca tice, njemu je bitno da se baca za svaku loptu, da se igra cvrsto i pokaze volja i da na kraju utakmice nas br poena bude veci od njihovog. Ispunis to i eto pune dvorane, a ko ce na kom mjestu igrati iskljuciva je odluka trenera, na kraju njemu leti glava i ugled.

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Ne znam, ili barem ja nisam ukacio da je bilo ko iz Zvezde saopstavao na kom mestu ce igrati Nenadic i ko ce biti drugi a ko treci plej. To je prica samo sa ovog foruma, tako da je tesko da je neko planirao da relaksira temu mezimceta sa statusom Nenadica u timu. Nisu navijaci budale, vide ko na kojoj poziciji igra...
      Tomić je eksplicitno rekao da računa na Nenadića na poziciji 1. Isto tako je rekao da tu ne vidi Davidovca, već na pozicijama 2 i 3. Tačno je da nije decidno rekao da li će Nenadić biti drugi ili treći plej i kada će se to desiti (dodajem: i da li će se desiti), tako da ostaje dosta prostora za manevre i jednoj i drugoj strani: onoj koja bi da zadrži Filipa u ulozi koju ima od početka sezone i onoj drugoj koja bi da ga ne gleda u klubu ili bar da se minimizuje njegova uloga i minutaža.
      Taj međuprostor i proizvoljno tumačenje (nepotpunih) informacija svakako nije dobro za klub. Ja recimo ne mogu da verujem da Tomić zaista smatra da se sa Filipom (bez dovođenja alternative) može napasti ABA liga i neko polu-finale EC. Kad smo kod toga, ne verujem ni da Čović senior to misli, jer znanje o košarci mu se ne može oduzeti, potvrđeno mi iz mnogo izvora. Ostaju dve opcije: ili je proradio inat ili se jednostavno nema para. Šta god da je, nije dobro. Negde mora da se popusti i da se urazume ljudi koji odlučuju, jer i ovakav trenutni Nenadić je korisniji na pleju od Filipa, makar mu se uloga svela samo na prenos lopte u polje napada i peglanje odbrane. Što pre gurnemo dečka u tu ulogu, bolje po nas. Uostalom, ne znam šta čeka Tomić sa svojim eksperimentom. Kao što rekoh, sam je najavio Nenadića na pleju, red je da počne da mu daje minutažu. I da držimo otvorene opcije za jednog novog na poziciji 1.

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Feldin - samarac lopte, dobar sa tehnikom?

        Ajde da vidimo kako ce to da izgleda sa Nenadicem u nekom vecem uzorku pa da onda pricamo... lako je unapred se praviti pametnim. Zna i Tomic da on nije prirodni plej a ako je istina da se odlucio da on igra na tom mestu, znaci da je nesto kod njega prepoznao. Ajte da ne sudimo pre nego sto vidimo. A od domacih plejeva sa kojima se bezimeno licitira, ne znam koji drugi moze biti nego Peno, Pot, ili mozda Djokovic.
        Peno je iole ok plej ..ova dvojica ne daj boze da dodju ..

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Feldin - samarac lopte, dobar sa tehnikom?

          Ajde da vidimo kako ce to da izgleda sa Nenadicem u nekom vecem uzorku pa da onda pricamo... lako je unapred se praviti pametnim. Zna i Tomic da on nije prirodni plej a ako je istina da se odlucio da on igra na tom mestu, znaci da je nesto kod njega prepoznao. Ajte da ne sudimo pre nego sto vidimo. A od domacih plejeva sa kojima se bezimeno licitira, ne znam koji drugi moze biti nego Peno, Pot, ili mozda Djokovic.
          Feldin ima odlicnu kontrolu lopte ,mnogo je puta prenosio prosle godine i retko kada je gubio loptu ..ali odbrana za njega nije postojala ..zato mi je i drago da je otisao

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            pratim sport koji pratim, i mislim da je Feldinova tehnika problematicna...mozda ne u meri da se zbog nje gube lopte vec da se ne ostvaruje nikakva prednost tom tehnikom. A ne razumem bas kako to Nenadic moze da opere Filipa.
            razumem tezu ali m islim da nije istinita ...to je fora da se Filip ugura u ekipu kao treci plej a u stvari da bude drugi jer Nenadic ne moze da pokriva tu poziciju koja mi naravno nije ni prirodna ...to je teza

            Comment


            • Retko koji bek ima tehniku kao Feldin nemojte se zajebavati sa tim, malo vise vodi loptu to stoji ali on je i poznatsto moze sam sebi da izgradi poziciju i sto ide u na ulaz..zna da organizuje solidno napad itd..za beka vise nego dovoljno ..

              edit, Ica objasnio sta i kako..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Retko koji bek ima tehniku kao Feldin nemojte se zajebavati sa tim, malo vise vodi loptu to stoji ali on je i poznatsto moze sam sebi da izgradi poziciju i sto ide u na ulaz..zna da organizuje solidno napad itd..za beka vise nego dovoljno ..

                edit, Ica objasnio sta i kako..
                ajmo vise taj Teodor ...manimo se Feldina ....

                Comment


                • Originally posted by madafaka73 View Post
                  Tomić je eksplicitno rekao da računa na Nenadića na poziciji 1. Isto tako je rekao da tu ne vidi Davidovca, već na pozicijama 2 i 3.
                  Za Davidovca sam to procitao, a za Nenadica nisam znao da je najavljen eksplicitno na kecu. Moze se to tumaciti i na drugi nacin, a to je da Covic popunjava minute dok se Nenadic ne povrati skroz iz povrede i udje stopostotno u trening kada ce im se uloge zameniti. To je optimisticnija varijanta, kao i to da je njegova procena oko eksperimenta u redu. Svidja mi sto covek za promenu pokusava i da napravi neke igrace a ne samo da plodouziva u iskusnim a samim tim i skupim igracima.
                  Sto se tice Feldina tacno je da u prenosu nije gubio mnogo lopti, ali ne gubi ih ni Covic. To je samo osnovna tehnika plejmejkera, a reci da neki igrac ima dobru tehniku vodjenja ocekuje se dosta veci ballhandling skil od osnovnog. Sto se tice ulaza to je jedna od stvari sa kojim nisam uopste bio zadovoljan, a tacno je da ume sebi da izgradi poziciju..Za ulaz je neophodna ili brzina ili brz prvi korak ili neka finta (tehnika), a Feldin nema nista od pomenutog.
                  Last edited by mmajstor; 18-10-18, 20:52.

                  Comment


                  • Feldin je bek mmajstore, sta ti pises...ovo je neverovatno..poredis vodjenje lopte Covica i Feldina

                    Evo da stavimo tacko imas pravo...nema tehniku ili ispod prosecnu...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Feldin je bek mmajstore, sta ti pises...ovo je neverovatno..poredis vodjenje lopte Covica i Feldina

                      Evo da stavimo tacko imas pravo...nema tehniku ili ispod prosecnu...
                      cirkus ....Covic i Feldin i Nenadic ...magicni trougao ....ni Janković nije imao los ball handling ...obtirom da je plej

                      Comment


                      • U međuvremenu , gradi se timski duh [emoji106]

                        https://twitter.com/kkcrvenazvezda/s...555657728?s=19

                        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Feldin je bek mmajstore, sta ti pises...ovo je neverovatno..poredis vodjenje lopte Covica i Feldina

                          Evo da stavimo tacko imas pravo...nema tehniku ili ispod prosecnu...
                          Nemoj da si bezobrazan sa tim tvojim forama da drugima stavljas u usta nesto sto nije ni izbliza receno Ti si onaj koji je u sred price o drugom plejmejkeru poceo da spominjes Feldina i njegovu tehniku, da bi sad trijumfalno zakljucio da je on bek suter. Ma pazi stvarno. Znas i ti dobro oko cega sam napravio poredjenje, nemoj da se pravis blesav samo da bi negde iscackao materijal za omalovazavanje drugih.

                          Comment


                          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                            U međuvremenu , gradi se timski duh [emoji106]

                            https://twitter.com/kkcrvenazvezda/s...555657728?s=19

                            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka


                            Jr-u je i žena viša od njega. [emoji33]

                            Comment


                            • Originally posted by mmajstor View Post
                              Nemoj da si bezobrazan sa tim tvojim forama da drugima stavljas u usta nesto sto nije ni izbliza receno Ti si onaj koji je u sred price o drugom plejmejkeru poceo da spominjes Feldina i njegovu tehniku, da bi sad trijumfalno zakljucio da je on bek suter. Ma pazi stvarno. Znas i ti dobro oko cega sam napravio poredjenje, nemoj da se pravis blesav samo da bi negde iscackao materijal za omalovazavanje drugih.
                              Sam si se zakopao..ja sam napisoa da covek ima tehniku..nije to smao vodjenje lopte...kako deli asistencije, vodi loptu,dribla..Njegov trade mark mimo trojke jeste duga dvojka iz driblinga..nisam mislio da igra jedinicu...ali takav igrac moze pomoci..ne guzi se i lako pomogne pri prevodjenju lopte...Ti si poredio njega sa Covicem..poredi ga sa nekim bekom...i onda ces doci do toga da covek ima tehniku...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Sam si se zakopao..ja sam napisoa da covek ima tehniku..nije to smao vodjenje lopte...kako deli asistencije, vodi loptu,dribla..Njegov trade mark mimo trojke jeste duga dvojka iz driblinga..nisam mislio da igra jedinicu...ali takav igrac moze pomoci..ne guzi se i lako pomogne pri prevodjenju lopte...Ti si poredio njega sa Covicem..poredi ga sa nekim bekom...i onda ces doci do toga da covek ima tehniku...
                                Ajde sada procitaj jos jednom pa reci da li sam poredio Feldina sa Covicem sto ti je bila polazna pretpostavka za omalovazavanje, ili sam poredio broj gresaka njih dvojice prilikom prenosa lopte, a sto je neko drugi prethodno istakao kao prednost Feldina? Sto imas potrebu to da radis?

                                Comment

                                Working...
                                X