Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naravno da si ih poredio..Skroz nebitno..covek je bek i gledas mu tehniku kao beka..ne kao pleja...Covek ima odlican prenoslopte, zna i da organizuje napad..nije na nivo ne znam kakvom ali je dobro...Jako je jednostavno...Vidi bekove po Lazic, Dobric , i ostale likove iz ABA..itd...covek zna sa loptom..igrao je dosta izolacija..kako ti mislis da igra bek izolaciju ako nema ball hendling...Razumes da si pogresio ali nema potreba da me napadas...Feldina sam gledao i pratio kad nisi cuo za njega..gledao i u repki itd..znam sta moze..Ne moze on voditi loptu kao plej,ali za beka je odlican...u tome.. ZNACI DA PONOVIM ZA BEKA!!!!
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Ne znam ali kod mene je izazivao veliku nelagodu kada god je vodio loptu. Što reče Laki, kada vidim da "pepa" loptu do visine ramena zgrozim se.
      Feldin je prosek ali uz dobrog menadžera se nahvatao ugovora i debelih para. Igrač koji može biti u rotaciji ali ne sa ulogom kakvu mu je proše godine dodelila struka.
      (moje viđenje koje ne mora da bude tačno)
      Last edited by nebitan; 19-10-18, 07:32.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Ja razumem da sam pogresio???
        Nije problem ni da bilo ko pogresi, samo ti kazem da ne omalovazavas druge clanove kada se za neke stvari ne slazes, a pogotovu da ne umeces svoje konstrukcije kao tudje. I posle kada u tome preteras onda ne znam sto ti bude krivo sto imas percepciju da te ljudi "ne vole".
        Samo lud covek moze da izjednacava kvalitet covica sa feldinom, sto ne znaci da ne moze da se uporedi neki zajednicki segment igre na temu drugog pleja ili pomocnog/sekundarnog pleja kao sto je gubitak lopte prilikom prenosa iste. Naravno da je u vecini ostalih segmenata Feldin u ulozi sekundarnog pleja prilicno ispred, ali je moje vidjenje da je i dalje nedovoljno da bi to nazvali dobrom tehnikom, a pogotovo ne dobrom koja bi opravdala trentnu cenu koju on hoce.
        Last edited by mmajstor; 19-10-18, 07:34.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Naravno da si ih poredio..Skroz nebitno..covek je bek i gledas mu tehniku kao beka..ne kao pleja...Covek ima odlican prenoslopte, zna i da organizuje napad..nije na nivo ne znam kakvom ali je dobro...Jako je jednostavno...Vidi bekove po Lazic, Dobric , i ostale likove iz ABA..itd...covek zna sa loptom..igrao je dosta izolacija..kako ti mislis da igra bek izolaciju ako nema ball hendling...Razumes da si pogresio ali nema potreba da me napadas...Feldina sam gledao i pratio kad nisi cuo za njega..gledao i u repki itd..znam sta moze..Ne moze on voditi loptu kao plej,ali za beka je odlican...u tome.. ZNACI DA PONOVIM ZA BEKA!!!!
          Nemoj posle da kukaš kako te napadaju i tražiš od moderatora da te zaštite, kada ovako nastupaš. Sasvim je u redu imati svoje mišljenje, koje može da se razlikuje od mišljenja drugih, ali stalno potenciraš kako ti više znaš od drugih. Mislim da nema potrebe da to više radiš. Evo, recimo, ja mislim da je Feldin sebičnjak, loš kreator i kancer za svaku ekipu, što ne znači da nekome on nije micka zver.

          Comment


          • A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              Pljunuti Hulk!

              Comment


              • Originally posted by Laki21 View Post
                U njegovim rukama ova košarkaška lopta izgleda kao rukometna. Dzver od čoveka.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Ili ovako;

                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                    Nemoj posle da kukaš kako te napadaju i tražiš od moderatora da te zaštite, kada ovako nastupaš. Sasvim je u redu imati svoje mišljenje, koje može da se razlikuje od mišljenja drugih, ali stalno potenciraš kako ti više znaš od drugih. Mislim da nema potrebe da to više radiš. Evo, recimo, ja mislim da je Feldin sebičnjak, loš kreator i kancer za svaku ekipu, što ne znači da nekome on nije micka zver.
                    Trazim zastitu samo kad mi neko psuje majku..Pa od majstora i znam..coveks pratim iz druge spanske lige...popriicno sam siguran da nikad nije ni gledao mec druge lige, niti zna da nabroji par klubova...ja ih gledam godinama..Za Feldina nije u pravu, drugi par opanaka jeste sto smo izgubili titulu sa njim..a najmanje je on kriv tu, bar po meni..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Trazim zastitu samo kad mi neko psuje majku..Pa od majstora i znam..coveks pratim iz druge spanske lige...popriicno sam siguran da nikad nije ni gledao mec druge lige, niti zna da nabroji par klubova...ja ih gledam godinama..Za Feldina nije u pravu, drugi par opanaka jeste sto smo izgubili titulu sa njim..a najmanje je on kriv tu, bar po meni..
                      Nastavi da teras mak na konac i da se preganjas sa forumasima - leteces u banovinu. Dosta vise!
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        ...popriicno sam siguran da nikad nije ni gledao mec druge lige, niti zna da nabroji par klubova...ja ih gledam godinama..
                        ovde si potpuno u pravu,
                        jer ako je stvarno istina da nume da nabroji par klubova iz druge španske lige...
                        šta li koj-moj traži na KKCZ-MTS topiku, i još mudruje.

                        a tebi svaka čast...sumnjam da postoji još jedan tinejdžer sa takvim poznavanjem materije.

                        Comment


                        • .. ima li kakva zamena iz ACB Segunda za ovo naše mezimče??

                          Comment




                          • možda ne zna engleski najbolje, možda nume ni mnogo bon-tona
                            ali ovo dere sa filigranskim detaljima i manijakalnom posvećenošću...prva tri minuta - dovoljno.

                            ako smeta ovde...dislocirajte.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Ne znam ali kod mene je izazivao veliku nelagodu kada god je vodio loptu. Što reče Laki, kada vidim da "pepa" loptu do visine ramena zgrozim se.
                              Feldin je prosek ali uz dobrog menadžera se nahvatao ugovora i debelih para. Igrač koji može biti u rotaciji ali ne sa ulogom kakvu mu je proše godine dodelila struka.
                              (moje viđenje koje ne mora da bude tačno)
                              Feldin je vanserijski napadac ,toliko dobar koliko je los u odbrani ...medjutim tu ima i greske struke prosle godine ....Problem je bio malo sto je i Rocesti vanserijski napadac ali isto tako inferioran u odbrani pre svega zbog fizikalija

                              Comment


                              • Originally posted by Wingwalker View Post


                                možda ne zna engleski najbolje, možda nume ni mnogo bon-tona
                                ali ovo dere sa filigranskim detaljima i manijakalnom posvećenošću...prva tri minuta - dovoljno.

                                ako smeta ovde...dislocirajte.
                                http://www.sportklub.info/forum/show...a-ko%C5%A1arke
                                Mislim da je za ovu temu.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X