Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Za osvajanje ABA lige I napad na EC nama trebaju pojacanja na 1 i 4.
    U klubu su a posebno Tomic vrlo svesni te cinjenice.


    Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

    I vrlo svesni cinjenice da na tim mestima nemas domaceg igraca vec bi morali da se potraze stranci. Naravno ako trazimo resenja koja su bolja od ovih kojih imamo na 1 i 4.

    Tesko ce na sadasnjih 6 igraca da se dovedu jos dva stranca pa da imamo ukupno 8. Nije higijenski, popularno, finansijski a i propisi KLS lige za sada dozvoljavaju samo 4 strana igraca, te vec imamo dva koji nece igrati KLS ukoliko se nesto u medjuvremenu ne promeni.

    Luka Mitrovic je jedno od opcija na 4 ali koliko je on pojacanje u glavama navijaca je drugo pitanje,
    Sto se tice back up playa, ja i dalje stojim iza onoga sto sam pisao, FC3 je planiran kao treca opcija, a Nenadic od prvog dana kao druga opcija na mestu jedinice od prvog dana. Nesreca je bila da se Nenadic povredio posle 15 dana a pre prve prijateljske utakmice, 3 nedelje je totalno bio van trenaznog procesa ( nagnjecenje rebra). Tomic mora njega da isforsira kako zna i ume da mu se daju minuti koje uzima FC3, suludo je razmisljati o Dilejniju, Stefanu Markovicu ili Rebecu kao backup opciji sa minutazom do 15 minuta.
    Mora ga Tomic napraviti od ovoga sto ima a da se ne zove FC3 jer je to nemoguce.

    Davidovac nije opcija za playa a on je tek u zaostatku sa treninzima jer je 2 meseca propustio, plus preko leta se lecio bez da je individualno bilo sta radio. Radanov takodje nije opcija na playu.

    Comment


    • Originally posted by Ulični basketaš View Post
      Bold 1. Neka insajderska informacija ili pusta želja, kao isvih nas?
      Bold 2. Zašto trpaš u isti koš dunstera Čovića i talentovanog Nenadića?
      Ajde da kazem insajderska informacija, mada mrzim taj termin posto u principu moze i da propadne...Covek je Srbin koji se spominje a nije Pefi...sad sta ce biti ne znam, ali mislim da taj kalibar u ovom momentu moze doci i onda bi bilo svasta nesto...

      Sto se tice u isti kos..Nenadic nije bio plej ni pre Zvezde a ne moze to biti ni u Zvezdi...to veze sa mozgom nema...samo kazem da trenutno nema taj kvalitet,a na dvojci imamo tonu igraca..Filipa sam tu stavio..ne znam zasto...on je solidan plej ali ogranicen kao terasa...I tesko bi ga ko uopste hteo..za tih oko 10k..svaki tim moze uzeti dosta boljeg pleja, da ne kazem crnca..

      Nenadicu treba vremna i prostor..da igra i da se radi sa njim...prosto ne mogu da ga vidim u 1/2 ABA i da on igra pleja..nije minus ko covic..ali treba da se radi sa njim, trenutno nema kvalitet za ovu KKCZ koja zeli da napadne Evro Kup ili bar da udje u 1/2 ili daj Boze finale...to DAJ BOZE samo ako ode jedna persona..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Moram samo da se nadovezem na pricu o skauting sluzbi.
        Stefan Jankovic se po kuloarima prvi put sa Zvezdom povezivao leta 2016. i ne samo sa Zvezdom, nego i sa rivalskim timom kao retka mlada domaca opcija na cetvorci. Nesto glasnije se o njemu govorilo u jesen/zimu 2016. pre dovodjenja Diona Tompsona.

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Ajde da kazem insajderska informacija, mada mrzim taj termin posto u principu moze i da propadne...Covek je Srbin koji se spominje a nije Pefi...sad sta ce biti ne znam, ali mislim da taj kalibar u ovom momentu moze doci i onda bi bilo svasta nesto...

          Sto se tice u isti kos..Nenadic nije bio plej ni pre Zvezde a ne moze to biti ni u Zvezdi...to veze sa mozgom nema...samo kazem da trenutno nema taj kvalitet,a na dvojci imamo tonu igraca..Filipa sam tu stavio..ne znam zasto...on je solidan plej ali ogranicen kao terasa...I tesko bi ga ko uopste hteo..za tih oko 10k..svaki tim moze uzeti dosta boljeg pleja, da ne kazem crnca..

          Nenadicu treba vremna i prostor..da igra i da se radi sa njim...prosto ne mogu da ga vidim u 1/2 ABA i da on igra pleja..nije minus ko covic..ali treba da se radi sa njim, trenutno nema kvalitet za ovu KKCZ koja zeli da napadne Evro Kup ili bar da udje u 1/2 ili daj Boze finale...to DAJ BOZE samo ako ode jedna persona..

          Onda su to dobre vesti, ako su istinite. A što se tiče Nenadića, on je košarkaš koji može da se razvija, samo nije igrao u jačim timovima, dok Jr-a ne treba više komentarisati. Zato mislim da Nenadića treba forsirati.

          Comment


          • Da Nenadic ima 19-20g pa da ga sibas na PG sad mada je i to kasno. Te finese se uce kod prvog trenera u kadetima. Ovako ce tesko on da doprinese, odnosno da se ne hvatamo za glavu kad izadje Ragland. Mada licno mislim da uopste ne moramo da igramo sa klasicnim PG, moze neki pozicioni napad da se spusti lopta na C pa neka utrcavanja ili nesto sl.

            Comment


            • Mozes ti forsirati Nenadica, ali ne kao pleja..ne ove sezone...nije moguce...FC3 kao plej je dosta bolji od Nenadica, sem odbrane..mislim organizacija napada.....na dva..imas tri igraca, ne zna ni Tomic sta ce sa njima..a da prosedi klupu i ceka KLS..pa moze...u principu..
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by Victor BG View Post
                Da Nenadic ima 19-20g pa da ga sibas na PG sad mada je i to kasno. Te finese se uce kod prvog trenera u kadetima. Ovako ce tesko on da doprinese, odnosno da se ne hvatamo za glavu kad izadje Ragland. Mada licno mislim da uopste ne moramo da igramo sa klasicnim PG, moze neki pozicioni napad da se spusti lopta na C pa neka utrcavanja ili nesto sl.
                Apsolutno. Nisam ni razmišljao o Nenadiću kao drugom pleju, već da se ostane u timu na svojoj poziciji, koja je doduše sada baš popunjena. On i sa pozicije dva itekako može da iskreira napad.

                Comment


                • [QUOTE=Victor BG;1906920]Da Nenadic ima 19-20g pa da ga sibas na PG sad mada je i to kasno. Te finese se uce kod prvog trenera u kadetima. Ovako ce tesko on da doprinese, odnosno da se ne hvatamo za glavu kad izadje Ragland. Mada licno mislim da uopste ne moramo da igramo sa klasicnim PG, moze neki pozicioni napad da se spusti lopta na C pa neka utrcavanja ili nesto sl.[/QUOTE]

                  Treba neko i da prenese loptu..koja ekipa igra bez klasicnog pleja..Baron, Davidovac, Nenadic itd..nisu PG..ni sekundarni...Feldin je imao tri puta bolju tehniku od Barona..Baron je egzikutor..on sa loptom i nije tako opasan, posebno ne u organizaciji napada...on na takve stvari ne treba da se trosi, vec na izlaske iz blokova i te zajebancije..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • [QUOTE=LosmiSK;1906923]
                    Originally posted by Victor BG View Post
                    Da Nenadic ima 19-20g pa da ga sibas na PG sad mada je i to kasno. Te finese se uce kod prvog trenera u kadetima. Ovako ce tesko on da doprinese, odnosno da se ne hvatamo za glavu kad izadje Ragland. Mada licno mislim da uopste ne moramo da igramo sa klasicnim PG, moze neki pozicioni napad da se spusti lopta na C pa neka utrcavanja ili nesto sl.[/QUOTE]

                    Treba neko i da prenese loptu..koja ekipa igra bez klasicnog pleja..Baron, Davidovac, Nenadic itd..nisu PG..ni sekundarni...Feldin je imao tri puta bolju tehniku od Barona..Baron je egzikutor..on sa loptom i nije tako opasan, posebno ne u organizaciji napada...on na takve stvari ne treba da se trosi, vec na izlaske iz blokova i te zajebancije..
                    Upravo tako .mora neko da prenese loptu sigurno i na vreme ,mora da bude siguran izvodjac slobodnih bacanja ,pouzdan smiren i kada je gusto ...to Nenadic nema a Baron je daleko od bilo cega sto se zove plej i to sam rekao cim je dosao u klub ...to jednostavno nije njegova pozicije ..pored Covica jedino Davidovac lici na pleja ali naravno to nije .....

                    Comment


                    • Feldin - samarac lopte, dobar sa tehnikom?

                      Ajde da vidimo kako ce to da izgleda sa Nenadicem u nekom vecem uzorku pa da onda pricamo... lako je unapred se praviti pametnim. Zna i Tomic da on nije prirodni plej a ako je istina da se odlucio da on igra na tom mestu, znaci da je nesto kod njega prepoznao. Ajte da ne sudimo pre nego sto vidimo. A od domacih plejeva sa kojima se bezimeno licitira, ne znam koji drugi moze biti nego Peno, Pot, ili mozda Djokovic.

                      Comment


                      • Tebi ako Feldin nema tehniku, onda pratis pogresan sport. Pod dva, upravo se nije lako unapred praviti pametnim..vec posle...Sve si pobrkao Selektore..

                        Nenadic je samo prica da se opere neko,a taj neko je drugi plej
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Bogami Feldin sa svojim vođenjem lopte do ramena baš i ne spada u vrsne ball handler-e
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • pratim sport koji pratim, i mislim da je Feldinova tehnika problematicna...mozda ne u meri da se zbog nje gube lopte vec da se ne ostvaruje nikakva prednost tom tehnikom. A ne razumem bas kako to Nenadic moze da opere Filipa.

                            Comment


                            • Prica za budale. Kad su ga na kvarnjaka uveli u ekipu, rekli su samo do kraja sezone, pa na kvarnjaka nije saopsteno ni da je produzio ugovor. Pa kad su odlucili da bude drugi plej, nisu mogli nista gluplje da smisle, nego da ce drugi plej biti Nenadic, a da je tatino mezimce samo treca opcija.

                              Comment


                              • Ne znam, ili barem ja nisam ukacio da je bilo ko iz Zvezde saopstavao na kom mestu ce igrati Nenadic i ko ce biti drugi a ko treci plej. To je prica samo sa ovog foruma, tako da je tesko da je neko planirao da relaksira temu mezimceta sa statusom Nenadica u timu. Nisu navijaci budale, vide ko na kojoj poziciji igra...

                                Comment

                                Working...
                                X