Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ulični basketaš View Post
    Svako ima pravo na mišljenje, ali ne i na mišljenje da je Filip Čović košarkaš, jer nije.
    Vidiš, ja tvoje mišljenje poštujem i uglavnom se slažem, ali mišljenje nekog da je Junior dobar bek ap je potpuno legitimno mišljenje, da li je razumno je već drugi par cipela ali pošto ne krši pravila foruma (čini mi se) da je to ok stav.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Šarac View Post

      Da li te neko pod prisilom tera da gledas, da li ja gledam Zadrugu ili Parove, a svi mediji o njima pisu?Pa ne gledam. Stvar izbora, ni meni se ne svidja sto je u timu, ali dok je u timu zelim da postigne 50 koseva ako moze. Oni su koji su protiv FC3 su isti kao i oni sto su bili protiv Omica, svako iz svog razloga.
      Radi se o tome da si i ti bio protiv njega sve dok si verovao (uzalud, naravno) da nisu toliki kreteni pa da prirede gledaocima film "Povratak Filipa". Pisao si kako ces da predjes na stranu losmija samo da Covic jr ostane i eto, on je ostao, a ti samo uneo nove podatke u program i nastavio sa botovanjem.

      Ljude nervira sto taj Covic jr jednostavno nece da pokusa u Zadru, Ciboni (kao Ljubicic), Rumuniji, Solnoku, Mornaru .. ma bilo gde osim u klubovima koji imaju veze sa Nebojsom Covicem. Nemoj to da nam se prodaje kao najbolje domace resenje. Imas brdo domacih igraca koji nisu uspeli da ostvare nikakvu karijeru jer nisu imali zaledjinu. I taj Ljubicic da se preziva Covic bi se sad proglasavao za "najbolje domace resenje".

      Mi smo i prosle sezone imali Rocha kao jedinog nominalnog pleja, ostale minute su krpili Davidovac i Enis koji i nisu nominalno plejevi. Znaci, kad se vrati Davidovac ocekujem da junior leti iz 12, stvarno nema nijednog logicnog razloga (osim nepotizma) da on ima prednost na bilo kim osim nad drugarem rekreativcem Keseljom.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Vidiš, ja tvoje mišljenje poštujem i uglavnom se slažem, ali mišljenje nekog da je Junior dobar bek ap je potpuno legitimno mišljenje, da li je razumno je već drugi par cipela ali pošto ne krši pravila foruma (čini mi se) da je to ok stav.
        Apsolutno. Malo sam se šalio. Naravno, verujem da ljudi stvarno misle da je Jr košarkaš, iako po meni nije, ali jbg. Dešava se, pogreši čovek.

        Comment


        • Originally posted by Ulični basketaš View Post
          [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
          Odmori malo sine, mnogo si zapenio.

          Comment


          • Originally posted by la haine View Post
            Odmori malo sine, mnogo si zapenio.
            Ne znam šta ti to znači. Ne blamiraj se ovakvim postovima. Znamo da provociraš, zato mi je i smešno.

            Comment


            • Možeš da izbrišeš onda to sebi iz glave, ne provociram, to stvarno mislim. I to "ne blamiraj se" je još jedna od provokacija koja se ovde očigledno toleriše.

              Comment


              • Dok je tate na funkciji Filip ce biti kosarkas.

                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Uskoro će tata sa funkcije pa ćeš da navijaš za Vesića ponovo (neku njegovu marionetu), tada ćeš konačno da uživaš.

                  Comment


                  • Originally posted by la haine View Post
                    Možeš da izbrišeš onda to sebi iz glave, ne provociram, to stvarno mislim. I to "ne blamiraj se" je još jedna od provokacija koja se ovde očigledno toleriše.
                    Vidi, nemam nameru da se prepucavam sa tobom. Imam preko 40 godina i nisam navijač, već ljubitelj košarke i Zvezde. Svaki put kada bilo šta komentarišeš, samo ulaziš u konflikte sa svima i kontriraš. Ne znam zašto ti to pričinjava zadovoljstvo. I da, itekako provociraš. Posavetovao sam te da se ne blamiraš izjavama da je juče FČ izvukao tim protiv Monaka, jer definitivno nije, bio je rupetina u odbrani, a u napadu gotovo potpuno beskoristan. Moguće je da nisi gledao, pa ga favorizuješ po defaultu. Slobodno nastavi da teraš po svom, ja ću te ignorisati.

                    Comment


                    • Ignoriši, to si trebao da radiš od starta i ne znam koji si moj zajašio. Jedini ko je agresivan ovde si ti, pročitaj svojih par postova u nazad.

                      Comment


                      • Originally posted by la haine View Post
                        U ta pitanja nisam upućen jer me ne interesuju. Čović je za Pota Džon Stokton.
                        Zanimljivo... Mslim da je Stokton imao više od 3.5 asistencija po utakmici...

                        Da ne bude zabune evo i Potove i Juniorove iz ABA:



                        Mislim da imaš čudno poimanje igre Džona Stoktona.
                        Last edited by nebitan; 11-10-18, 19:24.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Hahaha ja ne verujem šta ti kačiš i šta me teraš da ti kačim

                          Da li si realan?



                          Evo da te ugasim.

                          Comment


                          • Mezimče je trebalo poslati jutros ispred Lidl-a da vežba probijanje protivničkih blokova..

                            Comment


                            • Prilikom posmatranja i analize statistike u slucaju Covica jr treba uzeti u obzir jedan vazan faktor da on ima pravo da gresi, gresi, gresi, da promasuje, promasuje, promasuje ... kao valjda nijedan drugi igrac u nekoj profesionalnoj ligi. Veliki broj KLS plejmejkera bi, da su bili u takvom polozaju u FMPu imali slicnu statistiku.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Originally posted by la haine View Post
                                Uskoro će tata sa funkcije pa ćeš da navijaš za Vesića ponovo (neku njegovu marionetu), tada ćeš konačno da uživaš.
                                A tata bas ne gotivi Vesica. Osim sto sede u Pioniru zajedno.


                                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X