Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laki21 View Post
    Jedino što u vezi prošle sezone može da mi izmami osmeh na lice je činjenica da Blejica™ nikada više dok je živ neće prismrdeti klubu.
    Ja njegove igre kroz sezonu (izuzetak utakmica protiv Partizana) ne mogu nikako da razumijem, 10el sezona, 400k ugovor, sva sloboda u igri i ti onako odigras ko mrtvo puvalo najvaznije utakmice... Ne osmijeh na lice, vec da sam ga gledao jos jednu utakmicu, zaradio bih cir zagarantovan. Fuj koliko losa investicija, jezim se od pomisli.

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Kako ti jebeno ne dosadi.
      Sta ima jbt da mi dosadi kada je covek slepac, pojma nema...najgori trener u istoriji kosarke, Boga pitaj kako je on uopste dosao u ovaj sport...uzasan je...da je ostao izgubili bi i kls lagano

      Comment


      • Originally posted by Victor BG View Post
        Sta znam, meni nekako 13 pobjeda u EL cak neke za dlaku izgubljene (sut Roca protiv Zalgirisa, nespretno sa Baskonijom) sa novim timom i trenerom mladim ostavile pozitivan utisak, pa zatim i prvo mjesto i pored svih nedaca u ABA. Nije ta kosarka bila toliko losa ako se uzme u obzir nov tim i trener pocetnik, naprotiv! E onda sta se desilo na KRK sam Bog zna, kakav je ono strmoglav pad, kako je pripremljeno i zbog cega takav odnos to ce ostati medju njima. Da je trener imao silnih problema, ispostavice se kasnije - jeste. Njegova je krivica i roster, i KRK i losa igra u finalu i posle otaljavanje u KLS...
        Da pljujem ne mogu, ostaje mi ona kradja u PG nekako najjaci utisak, Pero & Danga ili Bjelica sa bilo kakvim doprinosom su bili razlika da ocistimo Buducnost ali eto nije se dalo. Vjerujem da je klub dobio kompletan i temeljan izvjestaj zbog cega i kako se sve to izdesavalo, dokaz tome je i Top na klupi ove sezone, donjete odluke se vide po igracima koji su ostali u klubu. Dakle sada sa mnogo vise pameti i mudrosti ulazimo u novu sezonu. Superkup nam je pokazao koliko nam je stalo i da ne mislimo praviti duzu pauzu od EL.
        Pisao sam i prije 3mj da se ozbiljno radi u klubu, pa bivao ismijavan, pa se gledalo u kristalne kugle, najavljivao potop i sl stvari. Istina je da se para nema kao prije, ali da smo doveli strucni stab takav da se zelja i znanje nece dovoditi u pitanje, sa Zirbesom i ekipom ce to nadam se biti dovoljno, a i ako ne bude, pa ja cu opet navijati za Zvezdu!
        Pa ako se po jutru dan poznaje, pred nama je nikad jača ABA liga, a mi se sa nikad jačom ABA ligom, njenim favoritom no1, posprdamsmo u finalu tog SK.

        Tek je početak, ali kako nama tako i njima, te se nadam da nećemo na kraju ostati šampioni pripremnog perioda, ali igra u finalu i 1/2, ulivaju optimizam, imajući u vidu da smo dobar deo meča bili blizu i 30 razlike.

        Ajde i to, nego gledaš utakmicu vidiš ideju u oba smera i kako da se branimo i kako da napadamo, ne treba ti neka preterana pamet da se to vidi, kao kad pustiš Barselonu u fudbalu, milina božija, tačno da prvi put gledaš fudbal vidiš da ljudi lepo igraju, da gaze. Tako sad KK, bar u odnosu na rivale iz regiona.

        Mnogo se radujem početku sezone, iako sam mislio da neću pratiti ništa "LIVE", jer sam više fudbalski navijač, mora se ispoštovati neke EC utakmice.

        Comment


        • Originally posted by Czbg9 View Post
          Sta ima jbt da mi dosadi kada je covek slepac, pojma nema...najgori trener u istoriji kosarke, Boga pitaj kako je on uopste dosao u ovaj sport...uzasan je...da je ostao izgubili bi i kls lagano
          Kako branis centralni p&r sa PG koji nema fizikalije da probija blokove i sa skracenom atleticnom peticom?
          a) iskakanjem pa se nadas da ce iskusna cetvorka da izrotira na vrijeme?
          b) probijanjem blokova sa PG koji nema fizikalije i ostavljas skracenog centra da izlece na pleja dok njegov igrac kampuje sam pod kosem?
          c) preuzimanjem, gdje si ispadao glup svaki put kad Gordic krene na ulaz?

          On je u teoriji imao dobar nacin da max iskoristi roster koji je imao (limitiran za vrhunsku odbranu). Nije imao autoriteta (kao Tomic sada) da to poslozi valjano ili da klupira igraca po svaku cijenu dok ne odradi kako treba ono sto mu je receno. Imas jedan divan post Andree Trinkijerija o mladim trenerima danasnje moderne kosarke, pise u njemu o tada novom treneru Boston Celtiksa i sa cime se on nosio u karijeri. Evo sad mi reci da li zaista mislis da je trener govorio Lesoru da okrene glavu od lopte kad se vraca iz iskakanja na svog covjeka? Da li mislis da je Bjelici rekao da se ne cima mnogo u rotaciji ka reketu i da cvrsto stoji ukopan na metar od svog igraca i samo pogledom isprati lagano polaganje u nas kos. (pogledaj kako to radi Faye kad Zirbes kasni)
          Zasto sada Lazic djeluje kao masina i pogadja otvorene suteve i pri tome nema sanse da ga neko prodje u odbrani? Pa jednostavno, ljudi se trude i razmisljaju u toku utakmice, nekad i pogrijese u odlukama u odbrani ali se zeljom nadoknadi greska... Svega toga nije bilo prosle godine, jednostavno jer mlad i neiskusan trener nije imao prilike da se susretne sa tim u KLS ekipama. Tomic se toga nagledao kroz 25g u Oly i zato takve stvari neces vidjati ove godine.
          Alimpijevicu je ponudjena sansa zivota, on jeste mlad i perspektivan trener, koji ima kosarkaskog znanja u teoriji, praksa je mjesto gdje je zakazao ali to nije nesto toliko strasno da ga ovde ljudi iza tastatura nazivaju svakakvim uvredama. Mora se biti objektivan i realan, razumijem strasti i sve ali kada se pise, ima se vremena da se razmisli. Takav neiskusan, kakav jeste bio, znali su svi sta to sa sobom nosi je imao dobru sansu i pored svega da sa onakvim timom uzme titulu u ABA. Ne dogadja se 13pob u EL slucajno, ne dobija se Zalgiris onako ubjedljivo niti se tuce OLY niti Real kuci (osvajac EL) ako si "debil", "nemac pojma", "tatin sincic" itd itd...

          Comment


          • Kazi ti meni druze da li mislis da je normalno da tim za celu sezonu nema uigranu 1 akciju? Da li iko na svetu brani onako pik jbt? Objasni mi kako je mogao da izgubi u finalu od gordica i brace sehovic i od mucenog gibsona koji 20% sut nije mogao da nabije? Omic, tejlor, bjelica, lazic, lesor, enis, dobric, feldin...tim nam je ubedljivo najjaci bio u aba ligi, kako je uspeo iako je imao prednost domaceg terena da izgubi ono? Pojma nema i tacka, koliko fa god vi branili covek je glup za ovaj posao, gledas godinu dana klub i ne vidis nijednu ideju kako bi nasa igra trebalo da izgleda...ocajan u oba pravca,ne pamtim goreg trenera

            Comment


            • Taman sam se zabrinuo da se Čoks senior zavadio sa Deom i Sarapom, kad nuto jada eto njega kod njih...saga se nastavlja, do duše kada prebacih priča je o Kosovu i Metohiji. Republici Srpskoj...multietičnosti, etc, etc.
              Last edited by nebitan; 26-09-18, 06:53.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Czbg9 View Post
                Kazi ti meni druze da li mislis da je normalno da tim za celu sezonu nema uigranu 1 akciju? Da li iko na svetu brani onako pik jbt?
                Ovde staje čitanje, jednostavno nema poente. Danas svako može da siluje tastaturu bez posledica, više ljude nije ni sramota da pričaju gluposti.

                P.S. Dobio je nagradu trenera kola EL nekoliko puta na lepo skockan stajling.
                Last edited by la haine; 26-09-18, 06:42.

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Taman sam se zabrinuo da se Čoks senior zavadio sa Deom i Sarapom, kad nuto jada eto njega kod njih...saga se nastavlja, do duše kada prebacih priča je o Kosovu i Metohiji. Republici Srpskoj...multietičnosti, etc, etc.
                  Moze li u crtama? Izvini ne procitah drugi dio posta gdje si objasnio.

                  Comment


                  • Originally posted by la haine View Post
                    Ovde staje čitanje, jednostavno nema poente. Danas svako može da siluje tastaturu bez posledica, više ljude nije ni sramota da pričaju gluposti.

                    P.S. Dobio je nagradu trenera kola EL nekoliko puta na lepo skockan stajling.
                    Brate, ako hoces neko ozbiljno da te shvati na ovom forumu, izbrisi ovaj post i ne pisi ga ponovo. Znam da ima Vas dosta ovde sa njegovim slikama, pricama novi Zoc, plejbuk itd...ali ono...lakse malo ovo vise ne izaziva nerviranje, nego smeh...

                    Ja cu vam zakljucnu rec dati do kraja Oktobra i tako ce Vam biti...uci od najboljih, dok imas srece da delimo tastaturu na istom forumu..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Preskoči, seo si na vagon DA je neznalica i tripuješ da si neki poznavalac. O njemu su mišljenje izneli mnogi priznatiji stručnjaci i košarkaški radnici od tebe, a to što nije uspeo kod nas najviše pripiši lošem timu i ogromnom pritisku. Ne toliko lošem individualno već baš kao timu. On će jednog dana dokazati da nije to čime ga sve častite. Nije sveznalica, ima još da uči ali kako ga opisujete jednog dana ima da vam se posere na to vaše kvazi košarkaško znanje.

                      Comment


                      • Originally posted by la haine View Post
                        Preskoči, seo si na vagon DA je neznalica i tripuješ da si neki poznavalac. O njemu su mišljenje izneli mnogi priznatiji stručnjaci i košarkaški radnici od tebe, a to što nije uspeo kod nas najviše pripiši lošem timu i ogromnom pritisku. Ne toliko lošem individualno već baš kao timu. On će jednog dana dokazati da nije to čime ga sve častite. Nije sveznalica, ima još da uči ali kako ga opisujete jednog dana ima da vam se posere na to vaše kvazi košarkaško znanje.
                        Zašto mrziš ceo svet? Šta ti se desilo, pa sad toliko hejtuješ?

                        Comment


                        • Vas tri četiri stručnjaka niste ceo svet, ne laskaj sebi.

                          Comment


                          • Originally posted by la haine View Post
                            Vas tri četiri stručnjaka niste ceo svet, ne laskaj sebi.
                            Pročitao sam par tvojih postova i u svakom vidim veliku količinu zajedljivosti i mržnje. Čemu to? Ako neko misli drugačije od tebe, automatski ga obeležiš kao neznalicu?

                            Comment


                            • Alimpijevic je sramota za klub. Nadam se da prevarant I debilko nikada nece vise ni proci blizu kluba.
                              Vidim klubovi se otimaju o njega. Strasan trener

                              Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Kad kažeš da nema ni jednu akciju ti si neznalica. Lako je dokazivo i nema rasprave. Ako pričaš za Lošmija on je mene prvi napao.

                                @Lazo O Radonjića su se polomili

                                Comment

                                Working...
                                X