Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidi se da Tomic dobro radi, samo ne treba padati u euforiju. Dobro smo mi igrali, ali i Buducnost je u losoj formi, videli smo kako je jedva pobedila Partizan. Vec u drugom kolu gostujemo u Podgorici, pa bi bilo dobro da ih brejknemo. Svidja mi se sto ne razdvaja borbu za trofeje od razvoja mladih igraca, na koje Radonjic i Alimpijevic nisu obracali paznju.
    Meni je malo smesno lozenje na superup kao 1 od 5 trofeja. Ako je to bitan trofej, sto se nismo borili za njega prosle godine, nego nam je bio zanimljiviji turnir na Kritu.

    Comment


    • Originally posted by Дијаз View Post
      Vidi se da Tomic dobro radi, samo ne treba padati u euforiju. Dobro smo mi igrali, ali i Buducnost je u losoj formi, videli smo kako je jedva pobedila Partizan. Vec u drugom kolu gostujemo u Podgorici, pa bi bilo dobro da ih brejknemo. Svidja mi se sto ne razdvaja borbu za trofeje od razvoja mladih igraca, na koje Radonjic i Alimpijevic nisu obracali paznju.
      Meni je malo smesno lozenje na superup kao 1 od 5 trofeja. Ako je to bitan trofej, sto se nismo borili za njega prosle godine, nego nam je bio zanimljiviji turnir na Kritu.

      Zato sto smo se za Turnir na Kritu prijavili jedno 5 meseci pre nego sto je skupstina ABA lige donela odluku o organizovanju Super Kupa od tog leta.

      Ako ti ovaj trofej nije bitan onda isto tako da kazemo ovima u trofejnoj sali na Marakani da sklone onaj trofej iz Tokija, on ima naziv Super Kup.

      Svaki trofej je vazan jer ostaje zauvek zabelezen jer je osvojen.

      Comment


      • Vrh.
        Nasao si sta ces da poredis, trofej interkontinentalnog prvaka, pretecu svetskog klupskog prvenstva sa pre season preparation turnirom u Laktasima. Ovo bi bilo isto kao da Fener krene da se hvali sto je osvojio turnir u Zadru, kao 1 od 4. Zato kad je Covicev Alenpije puko KRK u februaru, taj trofej je proglasavan nebitnim, iako ima tradiciju.
        Sa ovog turnira mi je bitna igra pojedinaca i celog tima i sigurnost da spremni ulazimo u sezonu. Kao sto rekoh, Tomic ocigledno zna posao za razliku od prethodnika, koga je samo inat jednog coveka doveo da nam ukanali sezonu.

        Comment


        • Originally posted by Дијаз View Post
          Vrh.
          Nasao si sta ces da poredis, trofej interkontinentalnog prvaka, pretecu svetskog klupskog prvenstva sa pre season preparation turnirom u Laktasima. Ovo bi bilo isto kao da Fener krene da se hvali sto je osvojio turnir u Zadru, kao 1 od 4. Zato kad je Covicev Alenpije puko KRK u februaru, taj trofej je proglasavan nebitnim, iako ima tradiciju.
          Sa ovog turnira mi je bitna igra pojedinaca i celog tima i sigurnost da spremni ulazimo u sezonu. Kao sto rekoh, Tomic ocigledno zna posao za razliku od prethodnika, koga je samo inat jednog coveka doveo da nam ukanali sezonu.

          Poenta je da svaki trofej ima neku vaznost, i ne postoji nevazan trofej vec svaki ima svoju tezinu.
          IMa nekih navijaca koji ni taj trofej u Tokiju ne priznaju , naveo samo ga samo kao primer.

          Iako je pripremni turnir sve ekipe su ga shvatile i igrale ga sa mnogo vise energije nego sto bi se obicna prijateljska utakmica igrala.

          Comment


          • Žao mi je što je Omić završio u Budućnosti.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Sto se mene tice, covek je, svaki sekund proveden u zvezdinom dresu ,odigrao na maksimumu i hvala mu na tome.
              Neka ga zdravlje sluzi i svako dobro mu zelim.
              Kamo srece da su takav odnos prema klubu imali oni u koje se vecina klela prosle sezone.
              Last edited by L a z a r; 25-09-18, 20:39.

              Comment


              • Da smo imali jos ,, nekog ,, Omica prosle sezone igrali bi EL ove

                Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Ma samo da smo imali Dangubu zdravog sweep-ovali bi ih i pored sveopšte sudijske krađe.
                  Last edited by dekkard; 25-09-18, 21:36.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Ko zna sta bi bilo,ono cega nije bilo to je zara u ocima ,borbe,samo mrtvilo ,otaljavanje posla,posebno od onih od kojih se najvise ocekivalo.Tih par cestitih momaka je bilo malo za ABA titulu.
                    I ove godine neka budu 5 ili 6 samo da se ljudi poistovete sa momcima na terenu,da se ne osecamo prevarenim i bez zelje da dodjemo u salu.

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Da smo imali jos ,, nekog ,, Omica prosle sezone igrali bi EL ove

                      Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka
                      Slazemo se,cak mozda i da nismo imali par lelemuda u ekipi koji su unistili tim svojim sramnim ponasanjem.

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Ma samo da smo imali Dangubu zdravog sweep-ovali bi ih i pored sveopšte sudijske krađe.
                        Sa alimpijevicem ne bi dobili ni siroki brijeg

                        Comment


                        • Originally posted by Czbg9 View Post
                          Sa alimpijevicem ne bi dobili ni siroki brijeg
                          Kako ti jebeno ne dosadi.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Gledajte to sa vedrije strane, da nismo pljusnuli prošle godine sa Alimpijem bi ove 100%.

                            Sad došao nov trener, nova lica, mnogo je lepo opet gledati KK, uživanje.

                            Prošle sezone jedva da sam mogao da izdržim do pola 2/4.

                            Comment


                            • Sta znam, meni nekako 13 pobjeda u EL cak neke za dlaku izgubljene (sut Roca protiv Zalgirisa, nespretno sa Baskonijom) sa novim timom i trenerom mladim ostavile pozitivan utisak, pa zatim i prvo mjesto i pored svih nedaca u ABA. Nije ta kosarka bila toliko losa ako se uzme u obzir nov tim i trener pocetnik, naprotiv! E onda sta se desilo na KRK sam Bog zna, kakav je ono strmoglav pad, kako je pripremljeno i zbog cega takav odnos to ce ostati medju njima. Da je trener imao silnih problema, ispostavice se kasnije - jeste. Njegova je krivica i roster, i KRK i losa igra u finalu i posle otaljavanje u KLS...
                              Da pljujem ne mogu, ostaje mi ona kradja u PG nekako najjaci utisak, Pero & Danga ili Bjelica sa bilo kakvim doprinosom su bili razlika da ocistimo Buducnost ali eto nije se dalo. Vjerujem da je klub dobio kompletan i temeljan izvjestaj zbog cega i kako se sve to izdesavalo, dokaz tome je i Top na klupi ove sezone, donjete odluke se vide po igracima koji su ostali u klubu. Dakle sada sa mnogo vise pameti i mudrosti ulazimo u novu sezonu. Superkup nam je pokazao koliko nam je stalo i da ne mislimo praviti duzu pauzu od EL.
                              Pisao sam i prije 3mj da se ozbiljno radi u klubu, pa bivao ismijavan, pa se gledalo u kristalne kugle, najavljivao potop i sl stvari. Istina je da se para nema kao prije, ali da smo doveli strucni stab takav da se zelja i znanje nece dovoditi u pitanje, sa Zirbesom i ekipom ce to nadam se biti dovoljno, a i ako ne bude, pa ja cu opet navijati za Zvezdu!

                              Comment


                              • Jedino što u vezi prošle sezone može da mi izmami osmeh na lice je činjenica da Blejica™ nikada više dok je živ neće prismrdeti klubu.
                                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                                Comment

                                Working...
                                X