Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by la haine View Post
    Opisao sam već tu situaciju, ništa ovde on nije kriv, osim što se zove i preziva Filip Čović. Čovek izašao iz bloka primio loptu i šutnuo preko ruke i pogodio.

    A ovde samo nedostaje onaj gore pomenuti ćevap. Ja lično bi dodao i luk.

    Poenta je što ovo opet može da se eksplatiše do besvesti, dok okeani ne ispare. Jer Fićko šuteru jedino što može da uradi je da ga pošašolji po mudima.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Mozda nije za ovu temu ali Jovanovic igra zaista sjajno. Barem napadacki.

      Comment


      • Originally posted by la haine View Post
        @laki21 Takvu priču vrtiš i dok je Radonjić bio. Da li ima smisla da polemišemo? Čović neće biti faktor koji će donositi titule, on će biti treći plej koji će pokrivati 5 minuta.
        Ako će biti treći plej, znači da neće ni biti u 12. Što ga onda toliko braniš i hvališ? Znaš nešto što mi ne znamo?

        Comment


        • Originally posted by Antona View Post
          Koliko videh, banovan si na onom forumu zbog botovanja pa si svu energiju usmerio na zaseravanje ovog foruma.
          Iskuliraj malo, postedi nas svojih kretenskih analiza Filipove igre.. Nadam se da ce ti tamo ubrzo isteci ban, ne znam sta drugo da kazem
          Totalno irelevantno za diskusiju, pokazuje da nemaš argumente pa provociraš. Taj drugi forum koji pominješ je pun tvojih istomišljenika koji su sa moderacijom na prst u bulju, a ban nije zbog botovanja kako kažeš već zbog dvostrukih standarda. Tako se isto kao i ovde stvori par hijena, krenu da vređaju (kao tvoj boldovan deo), pa kada odgovoriš dobiješ ban. Sve je to ustaljena procedura, ne potresam se.

          @ Ulični basketaš
          Zato što ga nepotrebno pljujete
          Last edited by la haine; 15-09-18, 18:44.

          Comment


          • Originally posted by Antona View Post
            Pa da nema 175cm i da je pokazao malo vise zelje da se brze izvuce iz bloka mogao je barem malo zasmeta suteru, sto bi bilo dovoljno da ovaj promasi jer je ovo poprilicno teska situacija za sutera.
            Ma ne može da mu uradi ništa. Može da ga opizdi po laktu = 2 bacanja ili eventualno 2+1. Tu se završava priča. Postoje određeni razlozi zašto košarku igraju uglavnom visoki ljudi, uz retke izuzetke.

            Da ne bude zabune, FČ ne spada u te izuzetke.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Junior se zakači za blok i onda kasni za igračem taman toliko da ovaj može da se digne za šut, nije potrebno da se on zalepi skroz, samo da ga uspore ali ona dva slučaja koje je postavio La haine su pokazatelj kako se igrač i kada ne mora lepi za blok jer vidi da ne može stići ni pogledom igrača (pa čak i za Odža se zakači).
              Regland je sinoć (ono što sam ja video) kasnio kro blokove (isto se zakači i uspori) ali oni pasovi kroz sredinu za Reglandovog igrača nisu samo Reglandova greška. Međutim čkode ima sjajan dribling i ulaz.
              Last edited by nebitan; 15-09-18, 18:48. Reason: u=i (lepu=lepi)
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by la haine View Post
                Daj bre molim te poštedi me... Šutiraju i preko igrača od 2m, preko ruke i ubadaju pa nikom ništa. Neke situacije ne mogu da se brane, bitno je da se isprati igrač i da se uradi šta je do tebe.
                Tačno tako, šutira se preko ruke i preko čoveka od dva i kusur metra. No poenta je da je verovatnoća pogotka u jednom i drugom slučaju drastično različita. Kad šutiraš preko miđeta šutiraćeš kao da si sam.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Junior se zakači za blok i onda kasni za igračem taman toliko da ovaj može da se digne za šut, nije potrebno da se on zalepi skroz, samo da ga uspore ali ona dva slučaja koje je postavio La haine su pokazatelj kako se igrač i kada ne mora lepu za blok jer vidi da ne može stići ni pogledom igrača (pa čak i za Odža se zakači).
                  Regland je sinoć (ono što sam ja video) kasnio kro blokove (isto se zakači i uspori) ali oni pasovi kroz sredinu za Reglandovog igrača nisu samo Reglandova greška. Međutim čkode ima sjajan dribling i ulaz.
                  Tačno tako. Kod Čovića je očigledno da u odbrani ne postoji, nema fizikalije za ovaj nivo košarke. Nema ih ni Regland, ali je on ipak klasa u napadu. Pomalo je sinoć spavao u odbrani, ali ispeglaće to Tomić kod njega.

                  Comment


                  • Znaći miđeti ne smeju da igraju? Pa ti plati onda nekog ko nije miđet, dovedi neku sekvoju od 2.65m na pleja, ali to u svoj klub.

                    Comment


                    • Originally posted by la haine View Post
                      @laki21 Takvu priču vrtiš i dok je Radonjić bio. Da li ima smisla da polemišemo? Čović neće biti faktor koji će donositi titule, on će biti treći plej koji će pokrivati 5 minuta.
                      Budeli ĆkoFi pokrivao 5 minuta u proseku, ja ću da stavim na avatar njegovu i tatkovu mu sliku i da je držim godinu dana.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Originally posted by la haine View Post
                        Znaći miđeti ne smeju da igraju? Pa ti plati onda nekog ko nije miđet, dovedi neku sekvoju od 2.65m na pleja, ali to u svoj klub.
                        Smeju, ali kad se pogleda ko su i gde igraju, sve ti se samo kaže.
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by Laki21 View Post
                          Budeli ĆkoFi pokrivao 5 minuta u proseku, ja ću da stavim na avatar njegovu i tatkovu mu sliku i da je držim godinu dana.
                          Stavi odmah,
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by la haine View Post
                            Znaći miđeti ne smeju da igraju? Pa ti plati onda nekog ko nije miđet, dovedi neku sekvoju od 2.65m na pleja, ali to u svoj klub.
                            Tajron Bogs je sa 156 cm (ako ne grešim, ako grešim onda je koji cm gore...160) igrao NBA, znači moraš da budeš mnogo ali baš mnogo dobar da bi nadoknadio taj svoj "hendikep".
                            Last edited by nebitan; 15-09-18, 18:52.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Neće taj ništa staviti, njegova reč ne vredi ni pola konzerve sardina. Od Radonjićeve ere sam se načitao proročanstava i stručnih analiza, verujem da se niko nije toliko nalupao za života. Onda nestane na jedan period pa se vrati jači nego ikad.

                              Comment


                              • Originally posted by Laki21 View Post
                                Budeli ĆkoFi pokrivao 5 minuta u proseku, ja ću da stavim na avatar njegovu i tatkovu mu sliku i da je držim godinu dana.
                                Имам једну бруталну слику за ову прилику.

                                Comment

                                Working...
                                X