Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by darko pancev View Post
    -dekard -kronos-daba -....sve moji profili ...

    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post

      isto tako sam se i ja prekrstio ...Levom rukom

      Comment


      • Ne znam da li se Daba slaže ali moram ovo da podelim...Šteta bi bila da što veći broj cigana i drugih ne pročita Dabin tekst o Slobodanu Jankoviću -Guzi

        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
        Last edited by Samo Zvezda; 25-08-18, 19:31.

        Comment


        • Da ne najavljuje Daba njegovog sina kod nas?

          Comment


          • Originally posted by Samo Zvezda View Post
            Ne znam da li se Daba slaže ali moram ovo da podelim...Šteta bi bila da što veći broj cigana i drugih ne pročita Dabin tekst o Slobodanu Jankoviću -Guzi

            Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
            Obožavao sam tog čoveka, slobodno mogu da kažem da je jedan od onih zbog kojih sam zavoleo ovaj sport i Zvezdu. Neverovatna strast u igri, mnogo je bio voljen. Baš sam ga spominjao danas na jednom drugom mestu. Guza Janković zauvek u našim srcima! [emoji738]
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Ja se njega ne sjecam mnogo, poceo sam od 96-97 da gledam pazljivije, tako da su meni Topic, Jestratijevic i Jovo Stanojevic onako prve vaznije uspomene na Zvezdu, pa onda Obina Ekezie & Scuni Pen...

              Comment


              • Voleo bi da cujem da li neko od forumasa pratio Zvezdu 80ih.. Posebno sredinom 80ih kad je Vlado Djurovic bio trener.
                Ja iz price i na osnovu 2-3 pogledana meca iz rubrike secanja mogu da kazem samo da mi je veoma zao sto nisu uzeli titulu i pokusali da napadnu tadasnju EL.
                Tipujem da bi kankunen mogao nesto da nam kaze o tom periodu, ako nisam precenio njegove godine.. Unapred se izvinjavam ako je covek mladji.
                Ima dosta ljudi koji su pratili Zvezdu u tom periodu ali sumnjam da pisu po forumima.
                Last edited by Antona; 25-08-18, 20:16.

                Comment


                • Originally posted by Victor BG View Post
                  Ja se njega ne sjecam mnogo, poceo sam od 96-97 da gledam pazljivije, tako da su meni Topic, Jestratijevic i Jovo Stanojevic onako prve vaznije uspomene na Zvezdu, pa onda Obina Ekezie & Scuni Pen...
                  Kako ti zvuči Moka , Duci , Kaponja ...[emoji41]

                  Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Odgledao sam samo jednu Ducijevu utakmicu i to reprezentacija Juge u funalu SP 1970 godine u Ljubljani.
                    Nema ni jednog jedinog klupa na netu, a bas bih voleo da vidim kakav je igrac bio..
                    Po prici i intervjuima za koje znam spada u jednog od najboljih igraca u nasoj bogatoj istoriji

                    Comment


                    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                      Kako ti zvuči Moka , Duci , Kaponja ...[emoji41]

                      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                      Znam da je Moka bio virtuoz sa loptom. Mogu samo da zamislim uzivanje i ponos dok ih gledas uzivo... Sta da ti pricam kad je moj vrhunac pod Covicem.

                      Comment


                      • Shone Ilic, da se skine u sorc i izadje na teren, bi se ovako mator sprdao sa pola vaseg sadasnjeg tima.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Au...kad spomenu Nesu...bio prisutan na utakmici u Novom Sadu..71 poen...kao Dzordana da sam gledao...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Shone Ilic, da se skine u sorc i izadje na teren, bi se ovako mator sprdao sa pola vaseg sadasnjeg tima.
                            E vidis Nese Ilica se sjecam, ne tako dobro, sjecam se utakmice u Hali sportova i da je bio glavni igrac tima i da smo tad igrali protiv Partizana i da smo dosta slabiji bili a on nas sam vodio. Koja je to godina mogla biti?

                            Comment


                            • Moj dres iz tog perioda, koji i danas povremeno nosim kad idem na utakmice. [emoji41]
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                                Au...kad spomenu Nesu...bio prisutan na utakmici u Novom Sadu..71 poen...kao Dzordana da sam gledao...
                                Originally posted by Victor BG View Post
                                E vidis Nese Ilica se sjecam, ne tako dobro, sjecam se utakmice u Hali sportova i da je bio glavni igrac tima i da smo tad igrali protiv Partizana i da smo dosta slabiji bili a on nas sam vodio. Koja je to godina mogla biti?
                                Lepo rekoh da bi mogao na terenu da objasni pojedinim samozvanim zvezdicama sta je kosarka i kako se bori za svoj tim.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X