Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Grof View Post
    1. Ne slazem se u potpunosti. To po meni vise proistice iz (meni) neshvatljive zelje za selektovanjem domacih igraca. Imali smo i Radicevica, na kome smo zaradili nakon par meseci boravka... da ne pominjem vec prezvakanu pricu oko Gosa i ugovora koji je bio kao Radicevicev.
    2. Slazem se, samo je ovde odavno konstatovano da mi skauting nemamo.
    Šta god da je u pitanju , nedopustivo je da potpišeš pet igrača na više godina a da sada ni jedan nije ostao [emoji35]

    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by Samo Zvezda View Post
      Šta god da je u pitanju , nedopustivo je da potpišeš pet igrača na više godina a da sada ni jedan nije ostao [emoji35]

      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
      Apsolutno se slazem. Jedino valjano opravdanje moze da bude da su otisli za dobru nadoknadu, jer eto, nema se para (Bolden i Gudura prosle godine)... Kako u nasem slucaju toga nije bilo ove godine (barem se ja ne secam, jer je valjda i Lesor otisao za dz), tvoja konstatacija je tacna i pokazuje ogromnu neprofesionalnost KKCZ.

      Comment


      • Jel danas prvi trening?

        Comment


        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
          Jel danas prvi trening?
          Tako je najavljeno uz moguc dolazak Fayea i Raglanda

          Comment


          • Originally posted by Victor BG View Post
            Tako je najavljeno uz moguc dolazak Fayea i Raglanda
            Jbt nikakav izvestaj, snimak. Bem ti novinare

            Comment


            • Jankovic vise nije nas igrac, srecno u daljoj karijeri gde god da je nastavi. Svakako decko ima talenta ali mozga bas i ne toliko, mada videcemo mozda i na kraju ispadne dobar potez za njega.
              Last edited by Maverick88; 15-08-18, 21:50.

              Comment


              • Obeštećenje?
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Originally posted by Laki21 View Post
                  Obeštećenje?
                  Kakvo obestecenje kada nas covek tuzio Batu za neisplacene plate u dozvoljenom zakonskom roku,i na onsvu toga bez obzira sto mu je to sve kasnije isplaceno imao pravo da tuzi i trazi raskid,koji je i dobio.

                  Comment


                  • Dakle, ipak je netačno da smo mu isplatili novac na vreme?
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Originally posted by Laki21 View Post
                      Dakle, ipak je netačno da smo mu isplatili novac na vreme?
                      Kao po običaju, Čović pogrešne poteze vuče...
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Koliko smo zaradili, odnosno prihodovali?
                        Ziv nisam da cujem novu Covicevu akrobatiku I vredjanje inteligencije.
                        Ko je kriv? Kafici, zle sile, FIBA, Radovic, semenkari, parter B.
                        Boli me uvo za Jankovica ali imali smo na trogodisnjim ugovorima Jankovica, Jovanovica, Lesora, Enisa, Radicevica. I nismo uzeli jebeni dinar obestecenja a svi su otisli.
                        Last edited by Laza Kacanski; 16-08-18, 06:58.

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Koliko smo zaradili, odnosno prihodovali?
                          Ziv nisam da cujem novu Covicevu akrobatiku I vredjanje inteligencije.
                          Ko je kriv? Kafici, zle sile, FIBA, Radovic, semenkari, parter B.
                          Boli me uvo za Jankovica ali imali smo na trogodisnjim ugovorima Jankovica, Jovanovica, Lesora, Enisa, Radicevica. I nismo uzeli jebeni dinar obestecenja a svi su otisli.
                          To pokazuje svu nemoć i ne znanje Čovića i Alimpijevića, "skauting službe" ...
                          Nama neprijatelj i nije potreban, sami ćemo se urušiti ovakvim poslovanjem.
                          Last edited by nebitan; 16-08-18, 07:11.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            To pokazuje svu nemoć i ne znanje Čovića i Alimpijevića, "skauting službe" ...
                            Nama neprijatelj i nije potreban, sami ćemo se urušiti ovakvim poslovanjem.
                            Opet kazem Alimpijevic nas je vratio 5 godina unazad. Treba ga krivicno goniti.
                            Tandem JJ, Enis, Bjelica, Rocesti, Feldin, Antic, Radicevic, svi otisli.
                            Debil je pricao o novom ciklusu?
                            Nisam siguran da smo ove sezone.pametno radili dovodeci iskusne.igrace, mbogo stranaca na jednogodisnje ugovore.
                            Zamisli sledece sezone ode 5 stranaca, Lazic. Opet nemamo zdravu osnovu.

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Opet kazem Alimpijevic nas je vratio 5 godina unazad. Treba ga krivicno goniti.
                              Tandem JJ, Enis, Bjelica, Rocesti, Feldin, Antic, Radicevic, svi otisli.
                              Debil je pricao o novom ciklusu?
                              Nisam siguran da smo ove sezone.pametno radili dovodeci iskusne.igrace, mbogo stranaca na jednogodisnje ugovore.
                              Zamisli sledece sezone ode 5 stranaca, Lazic. Opet nemamo zdravu osnovu.
                              Opet novi ciklus i tako svake godine...to mi liči na poslovanje Zvezde posle 2000-te godine. Gospodin Nebojša Čović ima limit i mislim da ga je dostigao sa Zvezdom.
                              Da je bar svestan svojih ograničenja pa da angažuje prave ljude ovako samo ukopava Zvezdu i sve dobro što je učinio polako ali sigurno potire.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Opet kazem Alimpijevic nas je vratio 5 godina unazad. Treba ga krivicno goniti.
                                Tandem JJ, Enis, Bjelica, Rocesti, Feldin, Antic, Radicevic, svi otisli.
                                Debil je pricao o novom ciklusu?
                                Nisam siguran da smo ove sezone.pametno radili dovodeci iskusne.igrace, mbogo stranaca na jednogodisnje ugovore.
                                Zamisli sledece sezone ode 5 stranaca, Lazic. Opet nemamo zdravu osnovu.
                                Sve sto si napisao je relativno..Prvo nije nas Alimpijevic sam vratio, nego onaj sto ga je postavio i nije bas pet godina da budem iskren. Jedino sto se slazem sa Covicem jeste da ne mozes biti stalno prvi, ali nije to doslo samo od sebe, nego nizom njegovih gresaka...Ne igramo vise EL, tako da je normalan egzodus igraca, malo mi cudno da je Roch osetio sportsku pricu prosle godine, a ove zapalio u Kinu...

                                Nije DA pricao iz svoje glave o novom ciklusu, vec je ponavljao ili govorio ono sto gazda misli ili prica...

                                Tim je sklopljen dobro, nijedan ABA liga tim nikada nije imao jaci EC tim, takodje i Cedevita je u rangu da ima najbolji tim ikada po njihovim normativima..

                                ''Jedine greske prosle sezone'' su bili Antic, da smo imali npr Omica ili Ajversona od pocetka bila bi druga prica, onda Keselj, Jovanovic i na kraju FC3....uz naravno najvecu gresku strucni stab svi do jednog sem eventualno Topica..njemu oprastam iskljucivo sto je teska ciganstura i on bi trebao uvek biti deo kluba, on i takvi kao on...

                                Ove sezone faktori x su Joe, Baron i po meni najveci Ojo...ako oni budu na nivou imacemo sansu na kraju..

                                Sledece sezone je problem jedino ako ne udjemo u EL, ako udjemo nece hteti niko nigde, ali bice promena..ono sto je lose iz prosle u ovu sezonu jeste da smo manje vise zadrzali igrace koji su i zajebali sezonu ili bili cisti deo rotacije..Lazic je odigrao ubedljivo najsolosiju sezonu ikada, sto je uticalo na veliku nervozu koju je preneo na ceo tim npt..Dobric i Davidovac su odigrali dobro, ali ne vidim kod njih neki poseban velik moguci napredak...Fici i Keselju da ne pricam nista.., oni su za neki Botev manje vise..

                                Nemamo jace pojedince nego prosle godine, ali moguce da cemo imati jaci tim..ono gde je ogromna razlika jeste strucni stab, bar tako mislim..Za, neku mirnu luku mislim da je prioritet dobar back up...da nas ne jasu po celu tekmu sa miss matchom kao na Rochu..Ocekujem pleja stranca, ako ne izmuva Pefija i naravno Luku, tamo negde krajem godine...i to je to...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X