Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije tema uvek o tome da li je i koliko je ko dobar ili los, nego o konkretnim potezima. Ljudi vole da generalizuju pa ako smatraju da je neko "dobar" na nivou bozanstva onda je sve sto on radi dobro, a ako i kazes nesto sto je bilo problematicno odmah se ljute sto im rusis sliku gde je sve crno ili belo.

    Dal je tebi sposobniji onaj sto ide po namirnice ili kuvar koji pravi specijalitete...
    Kuhar slazemo se......al kad uklavirimo to u prvi Final4 i prvu sezonu onda je kuhar zestoko omanuo sa svojim specijalitetima, i za to nemoj da krivis nabavljaca namirnica
    Last edited by mmajstor; 26-07-18, 17:38.

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      To koliko je ko dobar ili loš nedvosmisleno pokazuje mesto gde se taj trenutno nalazi - u evroligašu, koji je to postao zahvaljujući njemu nakon osvojene titule. Nema dalje.
      Najlakse je osvojiti titulu i plasirati se u EL kada dodjes u prvoplasirani klub 4 kola pre kraja prvenstva.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Najlakse je osvojiti titulu i plasirati se u EL kada dodjes u prvoplasirani klub 4 kola pre kraja prvenstva.
        Svako ima svoju priliku, ove godine ili ranije - po tome ko je koristi se razlikuju. [emoji41]
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Prvo je moralo da se degustira, ne moze iz prve da ispadne dobra corba Doduse, tu je ovaj iz nabavke omanuo ali da ti dam tu jednu na sledece tri...Eh da je imao tim kao u Bayern i PAO...bar jedan ako ne i dva F4 bi pala..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            To koliko je ko dobar ili loš nedvosmisleno pokazuje mesto gde se taj trenutno nalazi - u evroligašu, koji je to postao zahvaljujući njemu nakon osvojene titule. Nema dalje.
            Nisam hteo da se uključujume u ovu borbu Radonja protiv ostatka zlog sveta, ali ovo je stvarno zicer, pa imam pitanje - koja je Radonjina prva EL sezona, da li je u nju došao zbog osvojene titule? Koja je Radonjina druga EL sezona, da li je možda u nju došao nakon osvojene titule? Prvi put ušao u EL jer je onemogućeno Igokei da kao prvoplasirana igra iako su takva pravila bila (prvoplasirani i šampion). Drugi put jer je Cibona odustala nakon što je Čovića, Radonjića i Zvezdu razbila Cibona sa jednim i po igračem u sred Beograda.
            Ono što meni nije jasno u ovoj neprestanoj borbi Radonja protiv ostatka zlog sveta zašto je uopšte potrebno toliko braniti najuspešnijeg Zvezdinog trenera u istoriji i zbog čega je takva potreba kod pojedinca da se preko Radonjica (koji više nema nikakve veze sa nama) posmatraju svi potezi Zvezde?
            U krajnjoj liniji, Radonjić, šta kog ko pričao, za pet sezona koliko je vodio Budućnost u ABA, samo je dva puta bio četvrti (i ispao u polufinalima). Okej, možda su ti timovi bili krš, ali ako pogledaš druge timove po ABA baš da su bili ne znam kakvi rivali svake godine teško. To naravno ne znači da je Radonja loše vodio Budućnost, već da nije dovoljno samo biti veliki kuvar koji će od bilo kakvih sastojaka napraviti delikates, već je potrebno još nešto tu. To još nešto Radonjić je dobio u Zvezdi, pri čemu ni tu svoju veštinu nije odmah pokazao već tek posle dobrog kredita koji je dobio od Čovića. Prosto ko to ne priznaje, nije realan. Tako da mi i ova, ne znam kako da je nazovem, igranka na sopstvenom (Zvezdinom) grobu - kao on je u EL, a Čović (Zvezda) nije, deluje baš onako preterana i nerazumljiva.
            Last edited by blek hils; 26-07-18, 18:16.

            Comment


            • Brisem sve, smorilo me vise ovo prepucavanje...nema smisla objasnjavati non stop...da ih nema mnogo pa ajde..ovako..
              Last edited by LosmiSK; 26-07-18, 18:34.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Brisem sve, smorilo me vise ovo prepucavanje...nema smisla objasnjavati non stop...da ih nema mnogo pa ajde..ovako..
                `ajde i to cudo da vidimo.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Najlakse je osvojiti titulu i plasirati se u EL kada dodjes u prvoplasirani klub 4 kola pre kraja prvenstva.
                  Kako te ne mrzi da trolujes.
                  Sramota.

                  Comment


                  • Originally posted by blek hils View Post
                    Nisam hteo da se uključujume u ovu borbu Radonja protiv ostatka zlog sveta, ali ovo je stvarno zicer, pa imam pitanje - koja je Radonjina prva EL sezona, da li je u nju došao zbog osvojene titule? Koja je Radonjina druga EL sezona, da li je možda u nju došao nakon osvojene titule? Prvi put ušao u EL jer je onemogućeno Igokei da kao prvoplasirana igra iako su takva pravila bila (prvoplasirani i šampion). Drugi put jer je Cibona odustala nakon što je Čovića, Radonjića i Zvezdu razbila Cibona sa jednim i po igračem u sred Beograda.
                    Ono što meni nije jasno u ovoj neprestanoj borbi Radonja protiv ostatka zlog sveta zašto je uopšte potrebno toliko braniti najuspešnijeg Zvezdinog trenera u istoriji i zbog čega je takva potreba kod pojedinca da se preko Radonjica (koji više nema nikakve veze sa nama) posmatraju svi potezi Zvezde?
                    U krajnjoj liniji, Radonjić, šta kog ko pričao, za pet sezona koliko je vodio Budućnost u ABA, samo je dva puta bio četvrti (i ispao u polufinalima). Okej, možda su ti timovi bili krš, ali ako pogledaš druge timove po ABA baš da su bili ne znam kakvi rivali svake godine teško. To naravno ne znači da je Radonja loše vodio Budućnost, već da nije dovoljno samo biti veliki kuvar koji će od bilo kakvih sastojaka napraviti delikates, već je potrebno još nešto tu. To još nešto Radonjić je dobio u Zvezdi, pri čemu ni tu svoju veštinu nije odmah pokazao već tek posle dobrog kredita koji je dobio od Čovića. Prosto ko to ne priznaje, nije realan. Tako da mi i ova, ne znam kako da je nazovem, igranka na sopstvenom (Zvezdinom) grobu - kao on je u EL, a Čović (Zvezda) nije, deluje baš onako preterana i nerazumljiva.
                    Našao si protiv pogrešne vetrenjače da se boriš, nisam ja deo Radonja sekte, uvek sam isticao strpljenje kao nešto što prosečan navijač Zvezde NEMA pogotovo u prethodnoj sezoni, ni za igrače ni za trenera, ni za upravu. Činjenica je da je imao takav početak kao što si opisao, 90% navijača ga je teralo iz kluba, nazivalo lemurom i slično, ja sam bio među 10% ovih ostalih. Važnije je da mu je Čović tada pružio bezrezervnu podršku, koju opet istih onih 90% sada ismeva, a koji su se u međuvremenu pretvorili u slepu Radonjinu sektu.
                    Činjenica je takođe da je on sebe kroz sezone sa Zvezdom izgradio kao trener, stekao je iskustvo koje ranije nije imao, zaslužio poštovanje i autoritet i kod igrača i kod uprava. A to se najbolje videlo krajem ove sezone kada je u najintenzivnijem evropskom nacionalnom finalu i praktično jedinom koje je nešto vredno donosilo, plasman u EL, uspeo da trijumfuje, tamo gde su mnogi pre njega omanuli. I to treba ceniti i istaći, ništa više ni manje od toga.
                    Last edited by dekkard; 26-07-18, 19:56.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                      Kako te ne mrzi da trolujes.
                      Sramota.
                      Sta nije tacno u mom postu?
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Sta nije tacno u mom postu?
                        Sve.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Sve.
                          Dokazi: rezultati i pozicija na tabeli Bajerna i Zvezde pre dolaska DR, datum dolaska, broj kola do kraja...
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Dokazi: rezultati i pozicija na tabeli Bajerna i Zvezde pre dolaska DR, datum dolaska, broj kola do kraja...
                            Spominje se prvo mesto kao nešto obezbeđuje titulu što nema veze sa mozgom, jer tek u plejofu timovi igraju punim intenzitetom i mnogo je nemačkih šampiona koji nisu bili prvoplasirani nakon regularnog dela... koji, btw, nije ni bio završen u vreme Radonjinog dolaska, i nije čak ni to prvo mesto bilo obezbeđeno jer je ekipa bila u negativnom nizu od 4 poraza i morao je hitno drugi čovek da dode da gasi vatru. Nikad nije zahvalno da saniraš brljotine prethodnika ali Radonja je uspeo.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Navedena 4 poraza u nizu.[emoji41]
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Potredak na tabeli u tom trenutku, kad vec trolujes?
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X