Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne podmeći ono što nisam rekao, igraju svi za zagarantovanu platu, igrač se ne obraća treneru za platu jer ih on nn ne plaća nego direktoru kluba.
    A vidimo da NITI JEDAN od tih igrača nije tužio klub, uključujući i samog Radonjića tako da stoji da je povukao glup potez koji ga je koštao gotovo cele sezone sušenja.
    Last edited by dekkard; 25-07-18, 22:06.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Kakve on ima veze sa sezonom susenja? On covek nije hteo da ostane da su mu milion ponudili....Dobili su pare, ali malo sutra... Pa vidis da ne spominje proslu sezonu nigde...Dekkarde, stvarno branis neverovatne stvari...druze kod mene, ne platis jedan dan..dam ti 3-4 fore..posle si cao, nema te na mapi nikada vise..to je posao i biznis...nnebitno sto ovde ljudi gledaju zi perspektive...auu on ima 100-200k ja te pare u zivotu necu videti...itd...to su palanacke i malogradjanske fore...

      Igras EL, oces da budes klub..imas kao satro neki LAZNI BUDZET...pa ako ima budzet onda su svi trebali biti isplacivani itd...Mani me tih fora i fazona..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Kao što rekoh glupo je postupio, kao da je bila opcija da ostane bez svog novca, ako je to mislio onda je stvarno nepismen, ali valjda je tu agent da ga posavetuje šta treba da radi, ako on ne zna. Ovako, dobio je svoje pare, kao i svi igrači, koje bi svakako dobili, ali dupetom je zatvorio vrata u Zvezdi. Siguran sam da mu se takva greška neće više ponavljati u karijeri, jer kao što vidimo od neredovnog plaćanja boluju i najveći klubovi.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Nemam nista protiv kada napadas Radonjica, ali imam kada napadas zdrav razum. Radonjic nije SMEO DA SPOMINJE NESTO STO GA SE NE TICE, a kako ga se ne tice TO STO NIJE DOBIO PLATU iz prvog ugovora je jedva izasao, iz drugog isto...ceo tim nije isplacivan i ti kazes OVAKO NESTO
          To sto tim nije isplacivan je odnos izmedju igraca i kluba, oni imaju svoje menadzere koje ih stite i tacno znaju sta rade. Trener tu nema nista jer to nije njegov deo posla. Njegov deo posla je samo teren i kosarkaski deo price. Ako mu se nije dopala situacija u klubu lepo je trebalo da otkaz i zavrsi pricu bez ulazenja u detalje. Ako je smatrao da ce klub da ga "uradi" za njegovu platu, legitimno je da izbruka klub javnim nastupom...mada smo videli da njegova plata nikada nije dolazila u pitanje. Pominjanje plata igraca bez dogovora sa upravom, nego na svoju ruku, je krajnje neprofesionalno i neukusno. To treneri ne rade.
          Last edited by mmajstor; 25-07-18, 22:52.

          Comment


          • Znaci trener ne treba da brine o svojoj i plati igraca, strucnog staba...da brine o igracima, vec samo da radi ''ono zasta je placen''... zanimljivo...
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Pa ne znam Losmi, ne valja ti kada se Covic mesa u strucni deo kosarke, a valja ti kada se trener mesa u finansijski deo price. Budi konzistentan, nema potrebe za predrasudama. Zna se kako se brine o svojoj plati, to se ne radi tako sto izadjes pred novinare i kazes da ceo tim nije primio platu 8 meseci. Nije time obezbedio svoju platu, dobio bi je i ovako i onako.

              Njegova briga za plate igracima treba najdalje da ide do razgovora sa upravom kluba o tom problemu. Ako mu se njihov odgovor i plan ne dopada, onda se daje otkaz. Ne cutis i trpis pa onda istrtljas sve pred novinarima to sto si trpeo. To nije fer, pa niko ga nije protiv volje terao da bude trener u takvim uslovima, on je sam to zeleo.

              Comment


              • Vidi, ti mislis da su ti problemi iz te sezone bili i da nisu pricali..Ljudi imaju godine, ne mozes ih veslati ako si osoba..ako si covek

                Ovo prvo, nema sta meni da ne valja...Predsednik kluba ne treba da se mesa u rad trenera i treba da obezbedi plate...ako ti mislis drugacije onda dobro..Ti kad budes radio kod nekog i ne bude te placao, ti idi pa se zali njemu licno 20 puta sa svim ostalim radnicima i kad te ne plati opet, ti trpi i cuti...ima ko nece da trpi i cuti
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • A ne, to si pogresno shvatio ili svesno pogresno ispodcitao. Problema je naravno bilo podosta, nikad to nisam poricao.
                  Pricali smo iskljucivo o tome sto je Radonjic izasao u medije sa pricom koja mu nije bila svojstvena dok je bio trener nizeg ranga na pocetku karijere u Zvezdi. Ne mozes tako da ljudima ubacujes/spinujes nesto sto to nisu rekli da bi marginalizovao ono sto je predmet diskusije. Lepo si napisao da predsednik treba da obezbedi plate a to podrazumeva i da saopstava situacije kada ih ne obezbedi, a ne neko drugi u hijerarhiji na svoju ruku, cija to odgovornost nije. Fokusiraj se samo na to, a ne ko je kriv sto novac nije na vreme obezbedjen i krizu na bliskom istoku.

                  Plate u srpskim evroligasima se u zadnjih 20 godina uglavnom isplacuju sa zakasnjenjem i to nije nikakva novost da bi Radonjic na svoju ruku trebalo time da lamentira u medijima iz licne koristi. Svi igraci to znaju i sa tim saznanjem svesno potpisuju ugovore jer znaju da ce i pored zakasnjenja na kraju biti placeni, a i to su tolike sume da im kasnjenja ne smanjuju kvalitet zivota. Osim ako nemas problem kao Dule Vujosevic.

                  I nema potrebe da navodis neke analogije iz drugih zanimanja....ne duguju se igracima novac zato sto neko ne zeli da im da, nego zato sto dinamika toka novca nije na mesecnom nivou kao u privredi gde imas prihode od prodaje svakog meseca. I naravno da ko god te zavrne za platu, a interno ne mozes da resis stvar, uzimas advokata i tuzba....neces da zoves novinare i da se jadas kako si dobar poslovodja cijim radnicima gazda nije obezbedio platu na vreme nego sa zakasnjenjem.

                  Comment


                  • Najbolji primer je Željko Obradović koji ćuti i trpi.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Da Zeljko je poznat po tome.

                      @Selektore Mani tu demagogiju, vidi, Radonja ako nije pricao milion puta a ovaj ga nije ispali milion puta, onda nije nijednom. Znam da ne volis previse Dejana, ali budi malo realan. Ta prica, pare kasne ali ih dobiju...to je tako degutantno da ono..posebno posle UPPR-a, pa i posle..Sam Bog zna, sta je sve Misko morao da sredjuje i da radi, a Cova je platio pod pritiskom, obicno se ostane kratka koja plata i to niko i ne prica, sem nesretnog Milera...itd...To je taj Evroligaski klub kojem svi tezimo.

                      Prosto, ako tako poslujes, jasno je da nisi sposoban za taj nivo. Nije neka filozofija kada se docepas EL, da ti pare lete i da izvlacis bukvalno sve najbolje sto mozes iz Srbije...to se tako radi godinama..Lepo je uzeti 4-5m za par godina na osnovu tih igraca, ali platiti neke to nije....Ja bih predsednika kojeg cemo platiti dok je ovako stanje, ovo pro-bono vise pojede nego da das nekom platu pola milke...

                      Da ne idem dalje u pricu, necu vise replicirati, posto je sve receno, ali ovaj nacin razmisljanja uprave, pa onda i navijaca, nije nikako dobar...da drzava nema interes...da ne donira da se ispeglaju bar dugovi..sam Bog zna koliki bi sad minus bio..Ti covece rasprodajes Arene, 16 pobeda u EL, prodajes igrace po milion itd..i ti nemas para za prvo sto moras platiti a to su radnici u klubu...dalje polemisati je skroz suvisno...
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Ristić na turneji u Kini sa nekom B, C, možda i D reprezentacijom Srbije.

                        Comment


                        • Originally posted by madafaka73 View Post
                          Ristić na turneji u Kini sa nekom B, C, možda i D reprezentacijom Srbije.
                          To je to brate. Krecu putevima LiAngelo Balla. Mozda drpi nesto pa da ga Vucic vadi iz cuze

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Da Zeljko je poznat po tome.

                            @Selektore Mani tu demagogiju, vidi, Radonja ako nije pricao milion puta a ovaj ga nije ispalio milion puta, onda nije nijednom. Znam da ne volis previse Dejana, ali budi malo realan. Ta prica, pare kasne ali ih dobiju....
                            Nema sta da oko toga dalje diskutujemo dok se ne prihvati da ako si ti ispravan a neko te ispaljuje, jedini nacin da ostanes ispravan jeste da odmah prekines takvu saradnju. Takodje razmisli gde je bio Dejan pre Zvezde a gde posle Zvezde, i da li je to sve bila neka velika ispala, ili ipak kljucan period njegove karijere.

                            Comment


                            • Originally posted by madafaka73 View Post
                              Ristić na turneji u Kini sa nekom B, C, možda i D reprezentacijom Srbije.
                              Lepo Kinezi plaćaju te prijateljske utakmice, treba KSS lovudža da popuni budžet ...
                              Metalac je prošlo leto proveo u Kini i lepo zaradio ... nekad se to zvalo kuluk
                              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                              Comment


                              • Selektor nije krenuo, zauzet traženjem novog kluba. [emoji41]
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X