Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
    Partizanu interesantan Jankovic , a vi nastavite medjusobne rasprave, idu na to sto mu se duguje nekoliko plata a oni to mogu da isprate.
    Cekaj, tebi bode oci to za partizane, a ne bode ti oci sto smo mu duzni ''nekoliko'' plata...a ima jos igraca kojem smo duzni ''nekoliko'' plata...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Ja sam siguran da Radonjicu nije ni dinar isplacen od onoga sto mu se duguje, a mislim da dug nije samo iz njegove poslednje sezone.

      Comment


      • I Radonjicu i Covicu bih obracunao gubitke nepromisljenim dovodjenjem igraca koji su se pokazali kao promasaj i pri tom opteretili nesiguran budzet, ne bih se osvrtao na tekuce troskove (tel racune i slicne stavke) vec samo na one bitne koje su proizvele dug. Ako obrazloze svoje greske racionalno naplatu bi sveo na 10/20% duga koji su napravili.Cuj duguje se...
        Last edited by nebitan; 05-07-18, 09:21.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Pa jebga to ti ide u rok sluzbe, sa tolikim budzetom a boris se za titulu ti nekad moras i napraviti sranje. Kad bi imali milion za platu jednog igraca gresaka ne bi bilo, bar ne mnogo. Pogledas Makabi, Efes, Armani... Oni svake godine po 10 gresaka

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            I Tadonjicu i Covicu bih obracunao gubitke nepromisljenim dovodjenjem igraca koji su se pokazali kao promasaj i pri tom opteretili nesiguran budzet, ne bih se osvrtao na tekuce troskove (tel racune i slicne stavke) vec samo na one bitne koje su proizvelee dug. Ako obrazloze svoje greske racionalno naplatu bi sveo na 10/20% duga koji su napravili.Cuj duguje se...

            Covicu se nista ni ne duguje pa nema sta ni da se sa njim prebijamo. Ne znam na osnovu cega bi mi njemu mogli da dugujemo, sta je on ulozio?

            Kod Radonje su mnogi igraci procvetali pa smo ih prodali za lepo obestecenje. Ako mu nismo davali procenat od prodaja ne mozemo mu ni odbijati za promasaje, kojih je bilo ali ne puno.. Uglavnom je Covic masio sa pojacanjima.

            Comment


            • Originally posted by Victor BG View Post
              Pa jebga to ti ide u rok sluzbe, sa tolikim budzetom a boris se za titulu ti nekad moras i napraviti sranje. Kad bi imali milion za platu jednog igraca gresaka ne bi bilo, bar ne mnogo. Pogledas Makabi, Efes, Armani... Oni svake godine po 10 gresaka
              Pare nisu primarni uzrok (kolicina) gresaka, one su posledica...pogresne procene u tom trenutku odgovornog
              dvojca u klubu. Cou se ne duguje nista ali ako odluci da ode on ce nemilosrdno da trazi "svoje pare" i zato mu treba ispostaviti racun za dug kluba ali posto je on u klubu " i tata i mama" onaj koji vedri i oblaci, moj predlog je sci fi.

              P.S. u svim tim klubovima je bilo gresaka ali su bogatiji i uglavnom je "stradao" trener(verujem zbog toga sto je taj trener i trazio nekog od tih igraca koji su se pokazali kao promasaj)
              Last edited by nebitan; 05-07-18, 09:06.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Radonja je isplacen, najmanji je problem on, treba da ga zaboravite na ovoj temi. Covek doneo 10 trofeja i otisao kao gospodin. Mislim da su dugovi vecinski za igrace koji sad igraju u nasem klubu ili su igrali da kazem vec sad prosle sezone...
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Pare nisu primarni uzrok (kolicina) gresaka, one su posledica...pogresne procene u tom trenutku odgovornog
                  dvojca u klubu. Cou se ne duguje nista ali ako odluci da ode on ce nemilosrdno da trazi "svoje pare" i zato mu treba ispostaviti racun za dug kluba ali posto je on u klubu " i tata i mama" onaj koji vedri i oblaci, moj predlog je sci fi.
                  Naplatio se taj prvi i to debelo za sva potrazivanja od Zvezde i moze da dobije samo Patka Daču
                  Last edited by Antona; 05-07-18, 09:09.

                  Comment


                  • Žreb za Eurocup

                    https://youtu.be/9NQzt3evksY

                    Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Cekaj, tebi bode oci to za partizane, a ne bode ti oci sto smo mu duzni ''nekoliko'' plata...a ima jos igraca kojem smo duzni ''nekoliko'' plata...
                      Ne kontas, naravno da je problem sto se duguje aki je pitanje kako neko ko uvzadnhe tri sezone igra evro ligu i ima milionske transfere duguje a tim kojibl je u zadnje tri godine nikog nije prodao ima novca da uopste moze da nudi nasim igracima .To je veci problem, oni bi trebalo po transfer politici da imaju manje novca i da duguju daj vise ne budimo licemeri dok su oni pre 5 godina ovo zvali aparhejd mi se svadjamo medjusobno.

                      Comment


                      • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                        Žreb za Eurocup

                        https://youtu.be/9NQzt3evksY

                        Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Odličan žreb, mada za nas je svaki takav. [emoji41]
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Zvezda
                          Galatasaray
                          Brescia
                          Ulm
                          Andora
                          Monaco
                          Dobar zreb,iz poslednjeg smo izvukli najjacu ekipu,ovo ostalo prilicno dobro.Izbegnuti Rusi sto je odlicno

                          Comment


                          • Ne znam kakve ce biti ove ekipe, u kojim sastavima, ali ovako na prvu loptu, lagano.

                            Comment


                            • Odlican zreb

                              Comment


                              • Odličan žreb, ajde sad PapaCho, do your best..

                                Comment

                                Working...
                                X