Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sve će se ovo jednom lane zvati
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Ma gde bi trener bio kriv...Nemaci pojma svi, samo je trener top...Eto ni Zoc ne bi mogao bolje of svog zamenika...haha..
      Za tebe sam siguran o ostalima nemogu stvarno nista da kazem a i ne bi bilo uredu.
      Last edited by ikaluka; 17-11-17, 22:21.

      Comment


      • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
        Pa koliko kostaju Pesic ili Ivanovic? I koliko je to para izgubio klub do sad u ovom prfitabilnom sportu? I ti si taj koji ima sve karakteristike bota ili "grobara" kako kazes....pojavis se samo kad treba da pljucnes...dva pozitivna komentara nisi ostavio o klubu za koji toboz navijas a ti nekog nazivas botom...lepo su te skolovali SNS instruktori...
        To je tvoj problem. Ti samo lose upamtis.Samo to I gledas I tu repliciras I pokusavas da spustis ljude. Ocigledno ste vi iz plejade rsb tima sa jasnom naznakom sta treba da radite. Kosarkasko znanje nisko, bivsi fudbalski navijaci, sad mutirate, ne znate gde cete.

        Ja sam vecna borba sa vlascu uvek bio..kad god je kontra trebala. SNS instruktori

        Druze ja pisem posle svake tekme, pozitivno I negativno... Lepo sam sve napisoa u nekim postovima sa analizama igre I trenera..to ponavljam of priprema....Znas to I ti ali eto zivot ti ne vredi nista ako ne pocnes da svadjas..Nemas kvalitete za raspravu, itd.. Ima vas brdo..Ima dve solucije...Botovi ili niste strucni..treceg nema..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Sutra ce Covic za medije da podseti kako je mislio da je stavio tacku na crno beli svet, ali se zajebao i pritisnuo zarez.

          E, jbg losmi, moraces da sacekas na novi lajk.
          Last edited by blond; 17-11-17, 22:23.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Ma jasno koja su ovo braca...Ovde bi I slep porgledao
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Pesic, Radonjic ili Ivanovic... Ako nista onda oteti Jovovica... ako ni on onda cemo ti I ja..bicemo bolji..
              ova dvojca nisu htela ni dok smo bili bankomat klub, a radonjic je trazio garancije da ce igraci biti placani na vreme sto se u istoriji cz nikad nije desili.

              ne bih da potcenjujem jovovica, ali ni on nije ni prismrdeo evroligi a to najvise zameras alimpijevicu. sto jes jes imao je bolje rezultate od radonjica sa buducnosti, ali ni to nije bas neka preporuka.

              Comment


              • Ako nam nasi roditelji nisu ostavili bar jednu legendu u klubu,ajde mi da ostavimo nekog nasoj.
                Izostavimo i zastitimo Lazu ,Dangubu ruznih komentara ,bar oni svojim radom i trudom nisu to zasluzili.

                Comment


                • Ne ogleda se lose vidjenje tima Alimpjevica u nepostojanju akcija, igre po meni koliko u tome sto ga igraci ne jebu ni 1%.
                  Bukvalno ni gram odgovornosti i discipline u igri.
                  Jedna rekreativna kosarka de sam ubedjen da su mnogi prijateljski mecevi i treninzi jaceg inteziteta, borbenosti od ovoga sto mi igramo.

                  Comment


                  • Originally posted by profaarmor View Post
                    Ko bi ga zamenio po tvojem misljenju?
                    Bez ljutnje, podseti me sa ovim pitanjem i rezonovanjem na devedesete. I tada je bio jedan čika na vlasti i sve je bilo sranje ali kada god bi neko pomenuo da bi možda mogli da ga zamenimo javljali su se raznorazni likovi sa pitanjem a ko bi ga zamenio...
                    A odgovor na tvoje pitanje je: pa neko bolji bi logično trebalo da ga zameni. A ko je taj stvarno ne znam, nije to moj posao, bavim se nečim drugim u životu a ima jedan čika koji vodi klub i za to je plaćen pa neka smisli i nađe tog koji je bolji.

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      To je tvoj problem. Ti samo lose upamtis.Samo to I gledas I tu repliciras I pokusavas da spustis ljude. Ocigledno ste vi iz plejade rsb tima sa jasnom naznakom sta treba da radite. Kosarkasko znanje nisko, bivsi fudbalski navijaci, sad mutirate, ne znate gde cete.

                      Ja sam vecna borba sa vlascu uvek bio..kad god je kontra trebala. SNS instruktori

                      Druze ja pisem posle svake tekme, pozitivno I negativno... Lepo sam sve napisoa u nekim postovima sa analizama igre I trenera..to ponavljam of priprema....Znas to I ti ali eto zivot ti ne vredi nista ako ne pocnes da svadjas..Nemas kvalitete za raspravu, itd.. Ima vas brdo..Ima dve solucije...Botovi ili niste strucni..treceg nema..
                      Pih...opet corak...kao i obicno...RSB posebno, a u prilog tome imas i moj post od pre neki dan na prelaznom roku kad au pojedinci napali Kronosa...
                      Sto se svadjalackog karaktera tice, drago mi je da si se prepoznao i opisao do detalja, posto si upravo ti zapoceo ovu diskusiju i obratio se hajde da kazem, omalovazavajucim tonom...ja samo nisam ostao duzan...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Originally posted by NateHuffman View Post
                        ova dvojca nisu htela ni dok smo bili bankomat klub, a radonjic je trazio garancije da ce igraci biti placani na vreme sto se u istoriji cz nikad nije desili.

                        ne bih da potcenjujem jovovica, ali ni on nije ni prismrdeo evroligi a to najvise zameras alimpijevicu. sto jes jes imao je bolje rezultate od radonjica sa buducnosti, ali ni to nije bas neka preporuka.
                        Da je Zvezda imala 100 miliona evra buzdeta sa Covicem na celu DR ne bi bio trener.
                        I to je jasno kao dan.

                        Comment


                        • Originally posted by L a z a R View Post
                          Ako nam nasi roditelji nisu ostavili bar jednu legendu u klubu,ajde mi da ostavimo nekog nasoj.
                          Izostavimo i zastitimo Lazu ,Dangubu ruznih komentara ,bar oni svojim radom i trudom nisu to zasluzili.
                          +100000
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                            Da je Zvezda imala 100 miliona evra buzdeta sa Covicem na celu DR ne bi bio trener.
                            I to je jasno kao dan.
                            zasto?

                            Comment


                            • Mi smo izgubili do sada bar 200-300k sto of ulaznica sto of pobeda...Da tu stavim Keseljov ugovor I ko zna jos ciji cifra ce doci do 500 hiljada bar....

                              Vi bi trenera za EL za koliko tacno? 100-200k? Nadjite ga molim vas
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Ček što Alimpijević da daje ostavku ako nije birao tim? Zar ne bi trebalo Čović?
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X