Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kankkunen View Post
    I on rešio sad da se ženi ... nisu tu čista posla
    Originally posted by Laza Kacanski View Post
    Ma Nesi svadba za neki dan. Bole njega uvo.
    Fala Bogu da je i on nesto ubo.
    Last edited by kronostime; 22-06-18, 18:04.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Ne beze svi
      Ovoj je pos' za pomračenje, ipak da ne ostanemo dužni s' kusur...
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Ovoj je pos' za pomračenje, ipak da ne ostanemo dužni s' kusur...
        Jasta, komso.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Blat blizu Olimpijakosa.
          Tomic sasvim realna opcija.
          Sad je sve do budzeta
          Last edited by Laza Kacanski; 23-06-18, 13:09.

          Comment


          • Originally posted by Laza Kacanski View Post
            Blat blizu Olimpijakosa.
            Tomic sasvim realna opcija.
            Sad je sve do budzeta
            На Б92 форуму неко написа (као информацију од Топића) да ће Томић бити тренер у наредној сезони, а да Топић највероватније неће бити у стручном штабу.

            Comment


            • Originally posted by Borca View Post
              На Б92 форуму неко написа (као информацију од Топића) да ће Томић бити тренер у наредној сезони, а да Топић највероватније неће бити у стручном штабу.
              Obzirom da ce Blat u OLY realno je da ce birati strucni stab. Koliko sam nacuo Tomic je besan jer je ocekivao da on preuzme tim.
              Zvezda je sansa da pokaze koliko moze.
              Meni je Tomic u sadasnjim okolnostima OK resenje. Price oko Lukica, Mitrovica, Trikija i ekipe su apsolutno nerealne u ovom trenutku.
              Pisao sam da nacin igre Olimpijakosa, taj sistem koji godinama forsiraju je ono sto je i Zvezdi donelo najvise rezultata.
              E sad videcemo kako i sta ako Tomic zaista postane trener.

              Comment


              • Па могла би бити нека добра комбинација како за Томића тако и за Звезду ако је он стварно један од значајнијих шрафова (бар како се прича) у систему који је годинама гајио Олимпијакос. Наравно у том случају он мора бити врховни ауторитет како за играче тако и за стручни штаб око њега.

                Comment


                • Mozda bude prica kao sa Radonjicem[emoji23]
                  Ni Radonjic nije dosao u Zvezdu kada je prvi put trazen.
                  Meni Tomic deluje kao ,,psiho,,. Tesko bi on pristao da mu se neko mesa u posao.

                  Comment


                  • Dok se ne ozvanici potpis da se ne radujem unaprijed, obzirom sta nam se desilo sa Iversonom, nevidjena situacija. Bitnija stvar od svega je da se nekako nadju pare za normalno funkcionisanje kluba. Prije 30 dana je to bilo na vidiku al sa ovim zidom cutanja ne znam cemu da se nadam.

                    Comment


                    • Blizi sam ja mestu GM Milwaukee Bucksa nego Tomic mestu prvog trenera KKCZ. I dalje se primajte na informacije koje se proturaju od grobarskih portala/twiter naloga ili rekla kazala price pojedinih forumasa.

                      Comment


                      • Znaci Tomic je!
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Eno kruze price po drugim forumima kako Alimpije pljucka po klubu i kako smo igrali njegove akcije i zbog toga osvojili KLS...

                          Buducnost dovela tuce igraca, grade halu, Cedevita trenera i spreman budzet,a kod nas eto...duva promaja...Nema tu neke odgovornosti da se izadje nesto i kaze, pa cak ni kad direktor ode...

                          Da se puste sezonske itd..ako vec ide da ostavi vremena da se izabere neko novi,bolji...itd...Satro Sito Alonso price su tacne a Tomic budalastine...Mislim da ni on ne zna sta ce, kontam da jos sedi i razmislja kako se zahebao za Alimpija Mirica...ni njemu jos nije jasno...treba traziti nove igrace, placati trenutne,stare,nove...postaviti cenu godisnjih...Sta sa FC3..moliti vesica, vucica za lovu...ne bih bio na njegovom mestu nikako, posebno ne pro-bono kao on..
                          Last edited by LosmiSK; 23-06-18, 15:59.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by Šarac View Post
                            Blizi sam ja mestu GM Milwaukee Bucksa nego Tomic mestu prvog trenera KKCZ. I dalje se primajte na informacije koje se proturaju od grobarskih portala/twiter naloga ili rekla kazala price pojedinih forumasa.
                            Sve si u pravu.
                            Grobari poturaju informacije da je Tomic kandidat za trenera i tako hoce da nam napakoste.
                            Sram ih bilo.
                            Zato nasa ,,uprava,, ne razmislja o treneru jer radi u interesu Zvezde. Voimjaoca

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Sve si u pravu.
                              Grobari poturaju informacije da je Tomic kandidat za trenera i tako hoce da nam napakoste.
                              Sram ih bilo.
                              Zato nasa ,,uprava,, ne razmislja o treneru jer radi u interesu Zvezde. Voimjaoca

                              Samo bi te posavetovao da pre nego sto napises info u vezi Tomica koji si dobio od obojica znamo koga, proveris ponovo kod tog naseg druga sta sam ja mu porucio u vezi Tomica. Nekada treba dva puta razmisliti pre nego sto se nesto brze bolje javno napise bez obzira na citanost ovog foruma. Tako da Gtr airball forum tesko da moze biti eminentan forum koji odise ljubavi i dobronamernosti prema bilo cemu sto ima veze sa KKCz.

                              Skupstina KKCZ kluba ce odrzati posle skupstine SD CZ koji je zakazan za 7 Juli.

                              Tema na SD CZ je izbor novog predsednika SD kao i aktuelne teme u vezi SD CZ.

                              Comment


                              • Originally posted by Šarac View Post
                                Samo bi te posavetovao da pre nego sto napises info u vezi Tomica koji si dobio od obojica znamo koga, proveris ponovo kod tog naseg druga sta sam ja mu porucio u vezi Tomica. Nekada treba dva puta razmisliti pre nego sto se nesto brze bolje javno napise bez obzira na citanost ovog foruma. Tako da Gtr airball forum tesko da moze biti eminentan forum koji odise ljubavi i dobronamernosti prema bilo cemu sto ima veze sa KKCz.

                                Skupstina KKCZ kluba ce odrzati posle skupstine SD CZ koji je zakazan za 7 Juli.

                                Tema na SD CZ je izbor novog predsednika SD kao i aktuelne teme u vezi SD CZ.
                                Ja nigde nisam napisao da Tomic dolazi.
                                Napisao sam ,,Navodno je kontaktiran,, Tako da...

                                Comment

                                Working...
                                X