Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uh bio bih zadovoljan tomicem iz olija...samo da nisu razni topici, trifunovici, vukoicici itd...ne bih mogao da podnesem to

    Comment


    • Samo neka dodje neko na vreme,neko sa vizijom,zeljama i ciljem,sistemom rada od kog ne odustaje. . .

      Comment


      • Tomic vrlo dobra opcija, ali nema puno iskustva u samostalnom voodjenju tima ali covek koji ima tek 44 godine i osvojenu evroligu kao igrac je sigurno dobra opcija.

        Comment


        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
          Tomic vrlo dobra opcija, ali nema puno iskustva u samostalnom voodjenju tima ali covek koji ima tek 44 godine i osvojenu evroligu kao igrac je sigurno dobra opcija.
          Na osnovu cega ovoliki optimizam vezan za Tomica? Vec smo se opekli sa likom koji nije imao iskustva a i to sto je neko bio igrac koji je osvojio EL ga cini dobrim trenerom kako? Ne kazem ja da ce on biti los trener ali je svakako ogroman rizik. A vec smo se tako zajebali ove godine. Valjda je ova sezona morala da bude zaokret...

          Comment


          • To za Tomića je još uvek nagađanje ... odbili su nas svi redom, sem Alonsa koji je bio dogovoren, al se umešao KSS sa nekim glupavim propisima
            pa je i to propalo. Svi nas obilaze u širokom luku ... kao i prethodne sezone.
            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

            Comment


            • Originally posted by kankkunen View Post
              To za Tomića je još uvek nagađanje ... odbili su nas svi redom, sem Alonsa koji je bio dogovoren, al se umešao KSS sa nekim glupavim propisima
              pa je i to propalo. Svi nas obilaze u širokom luku ... kao i prethodne sezone.
              Ili sto bi neki rekli, imaju nerealne zahteve za nase uslove

              Comment


              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                Ili sto bi neki rekli, imaju nerealne zahteve za nase uslove
                Taj rad to su dešavanja po završetku ABA ...
                sad se tek ništa ne zna, pa ni mesto predsednika nije sigurno.
                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                Comment


                • Originally posted by kankkunen View Post
                  Taj rad to su dešavanja po završetku ABA ...
                  sad se tek ništa ne zna, pa ni mesto predsednika nije sigurno.
                  Info ima samo Covic i el presidente. Sto se Tomica tice, da nema iskustva u samostalnom radu al brate ima znanja. Radio sa najboljim ljudima u ovom poslu, pa sve samo da je sjedio i slusao, naucio bi mnogo. Siguran sam da ga je kvalitet odrzao u timu sve ove godine.
                  Nama treba neko motivisan da se dokaze, mislim da smo odlican kandidat + je i takmicenje nesto lakse pa bi saradnja bila na obostrano zadovoljstvo.

                  Comment


                  • Prosto i nema bolje resenje. Tomic je mozda rizik da igramo EL, ovako nije sigurno..Boljeg nema trika da dovedemo..To za Sita mislim da nije istina, prosto za KLS nam nije ni trebao, jednostavno i logicki..obicna patka..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Alonso je bio dogovoren kao dugoročno rešenje ... e sad, svako neka veruje u ono što želi
                      nisam ni ja bio siguran u tu priču ... iz više izvora kažu da je sve bilo dogovoreno.
                      To sad više i nije bitno, ne vredi plakati nad prosutim mlekom
                      Može da se nađe dobar trener, samo, ne bih rekao da je to najvažniji problem.
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Slazem se da nije to najveci problem. Ima ih dovoljno i skidam kapu ako se NC snadje tu, ne samo zbog mogucih dugova i gde naci pare za nove igrace, vec i za stare i to koji su sad u timu...Ima tu masnih ugovora..Ozbiljne su to pare, pojma nemam sa cime raspolaze, verovatno bunari lovu jos...ali ne sumnjam da ce se snaci nekako..ima do pocetka Jula prostora, moze tu jos svasta biti...ali iskreno nisam neki optimista..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Ajde što nas izbegavaju, al je zabrinjavajuće što su počeli i da beže iz kluba
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • Originally posted by kankkunen View Post
                            Ajde što nas izbegavaju, al je zabrinjavajuće što su počeli i da beže iz kluba
                            Ne beze svi
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Ne beze svi
                              I on rešio sad da se ženi ... nisu tu čista posla
                              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                              Comment


                              • Originally posted by kankkunen View Post
                                I on rešio sad da se ženi ... nisu tu čista posla
                                Ma Nesi svadba za neki dan. Bole njega uvo.

                                Comment

                                Working...
                                X