Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena Zvezda MTS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Antona View Post
    E to je za ban, kad si vec potegao ban kao temu. Ja ne trazim ban za tebe, da se razumemo.. Kronos zna da nikad nisam kukao kod moderacije ili trazio ban za nekoga, ali ovo je za ban po vise osnova... Poturanje laznih informacija, namerno obmanjivanje ostalih forumasa, pisanje gluposti, botovanje..
    A to sto sam ja Covica nazvao majmunom je vise nedostatak pravih reci da se opise o kkavoj nistariji lošaku i pokvarenjaku se radi
    Evo ovako, najlakse za obojicu, ako su moji upisi gluposti, ako sam ja bot i ako namjerno obanjujem ljude na ovom forumu neka odmah dobijem ban! I necu vise rijec napisati.
    Ako to nije tacno, onda ti da dobijes ban, jel posteno?

    Comment


    • Originally posted by Victor BG View Post
      Evo ovako, najlakse za obojicu, ako su moji upisi gluposti, ako sam ja bot i ako namjerno obanjujem ljude na ovom forumu neka odmah dobijem ban! I necu vise rijec napisati.
      Ako to nije tacno, onda ti da dobijes ban, jel posteno?
      Posteno! Ajde onda reci sta se to ozbiljno u klubu radi na sledecoj sezoni, pa nek moderacija proceni koga ce da banuje

      Comment


      • Originally posted by Antona View Post
        Posteno! Ajde onda reci sta se to ozbiljno u klubu radi na sledecoj sezoni, pa nek moderacija proceni koga ce da banuje
        Neka, sacekacemo ban. Ne bi trebalo da te interesuje sta ja pisem nakon onakvih rijeci niti mi pada na pamet da sa tobom o bilo cemu ulazim u diskusiju.

        Comment


        • Dobro bre Viktore, i mene interesuje sta se dobro radi. Ne samo mene, stvarno bih zeleo da znam, mimo Antone...Mislim da bi bilo fer da znamo, ovo su stvarno spekulacije, ne kazem da si bot ili nesto, mimo ove rasprave me zanima...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Victor BG View Post
            Neka, sacekacemo ban. Ne bi trebalo da te interesuje sta ja pisem nakon onakvih rijeci niti mi pada na pamet da sa tobom o bilo cemu ulazim u diskusiju.
            Zemljace, izgleda nista ne razumes.. Ako napises posle ispadanja iz ABA lige "u klubu se ozbiljno radi na sledecoj sezoni", to je botovanje, pisanje gluposti, namerno obmanjivanje ostalih forumasa sirenjem Covicevih praznih prica. Ako ja nisam u pravu, ti si slobodan da nam kazes kako se to i sta se to ozbiljno radi na sledecoj sezoni.. Pa neka moderacija proceni da li ti govoris istinu ili plasiras ovde Coviceve lazi i manipulacije i na osnovu toga neka banuju tebe ili mene.. Ako pises istinu mene neka banuju uz obrazlozenje da sam te optuzio da pises gluposti i botujes a ako nije istina ides pod mac
            Last edited by Antona; 19-06-18, 22:54.

            Comment


            • Bitno da se ne žuri. Ko žuri vrat slomio, triput meri jednom seci, i tako...

              Biće vremena krajem septembra i početkom oktobra za sve.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Eno mi nismo zurili pa ga poduckasmo na kraju aba lige

                Comment


                • Za sve titule koje je Zvezda osvojila od 2011-e su zasluzni svi koji rade u klubu, od cistacice do predsednika....svako je doprineo svojim zalaganjem (nije glupa floskula). Tako da Covic ima zasluge za uspehe Zvezde u tom periodu, medjutim ne zivi se od zasluga.
                  Nemojte se obrusavati na Viktora, niti bilo kog neistomisljenika...forum i postoji da bi razlicitosti u stavovima uporedili, sucelili i o njima raspravili bez svadja i ultimatuma. Ako pri tom oko necega postignemo saglasnost, super a ako ne - idemo falje.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Tesko bez novca mozemo uraditi. Sns je svoju sferu interesovanja prebacio na Ostojin klub a para za dva kluba nema. Dok tamo stizu Zagorac, Macvan Bircevic nama odlaze i ovi sad koji su tu..Teska vremena ali propasti necemo , velika je Zvezda!.

                    Comment


                    • Svako kome se zuri sa pojacanjima u strucnom stabu i igrackom delu slobodan je da upumpa par miliona €, bilo da preveze sleper banana bilo da ubedi Jevrosimovica da je bitno da se reklamira(moze i da precuka koji auto cisto da zapocne biznis u SNS)
                      Sto se mene tice ja cu sledece sezone radije gledati nesto pojacani FMP sa Topicem nego da SNS ima ikakvog kontakta sa klubom

                      Comment


                      • Ja sam za to da se ostavi Omic i da se Bilan dovede!

                        Comment


                        • Ode moj omiljeni funkcioner iz naseg kluba smrc smrc sretno u daljem radu Davoru Ristovicu da se drzi sto dalje od Zvezde zelimo Ajk i ja uz pesmu DA BOG DA TE VODA ODNIJELA.
                          Last edited by ajkisloba; 20-06-18, 10:53.

                          Comment


                          • Ovo je smehotres

                            Pa okle i ove pare što ulaze u klub, da nije od Putina?
                            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                            Comment


                            • Ne znam iskreno kako vas vise ne mrzi... Imas dva kluba u ligi, 5m+ budzet, gazda ti gostuje i zahvaljuje se ljudima, bio deo sns-a i sad tu neke price..Vi shvatate da zbog toga i tribine jesu bile prazne i da ce tek biti prazne ako ovako nastavite...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • https://sport.blic.rs/kosarka/domaca...zvezda/tyqnrbg

                                Evo, Ristovic otkaz...za pocetak dobro..ali nesto mi govori da ce otici do FMP-a
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X